Сонечко• 02 апреля в 07:55
Мірена як довго живіт болить після встановлення?
Як у вас було?
Купи слона• 02 апреля в 08:19
Десь місяць у мене проживалась.
Прям щоб болів - це перший день, ввечері. І все, далі все було нормально. Деякий дискомфорт був, але не критично.
А от груди перші 2 місяці перед кд прям сильніше чутливі були, трохи побалювали.
Сонечко
• 02 апреля в 08:52
Ответ дляІнна-dc05
У мене досі болить, пройшло 3 місяці, періодично. А перший місяць болів щодня.
А місячні йдуть?лікар що каже за біль?
Сонечко
• 02 апреля в 08:53
Ответ дляAllein74999
Болел два месяца. Вынула
А лікар сказав виняти?
Юпитерная• 02 апреля в 08:57
У мене до пів року приживалась.
Але 4 роки! Яка я щаслива ! Це краще що відбулося у моєму житті
Сонечко
• 02 апреля в 09:25
Ответ дляЮпитерная
У мене до пів року приживалась.
А боліло перші дні?ви з нею чудово почуваєтесь?
Юпитерная• 02 апреля в 09:31
Ответ дляСонечко
Зараз дуже чудово. У мене вона довго приживалась. Лікар сказала може до пів року , так і було.
Так болів живіт перший час. Не памʼятаю скільки але довго
Allein74999• 02 апреля в 09:35
Ответ дляСонечко
А лікар сказав виняти?
У меня болело по нарастающей, ни дня без обезбола и дальше хуже и хуже. Но это мой опыт. Я попросила вынуть сама, тк не могла уже терпеть. И кстати да, врач говорил терпеть 6 мес примерно. Но, кода у тебя дикие рези в животе и печет поясница - терпеть то занадто
Сонечко
• 02 апреля в 09:36
Ответ дляЮпитерная
Ясно))а ви її ставили як контрацепцію чи в лікувальному?
Гарні диньки• 02 апреля в 09:37
місяць точно болів живіт
потім тільки в період м
м дуже дуже скудні, але усі супутні ознаки залишаються присутніми
ставили за мед показниками
потім тільки в період м
ставили за мед показниками
Неновая почта• 02 апреля в 09:38
Не помню, чтобы болел, поэтому скорее всего не болел. А вот грудь болела несколько месяцев и мазня год. Стоит уже больше 3 лет , никаких болей и дискомфорта
Тектологиня 80lv• 02 апреля в 09:48
Ответ дляІнна-dc05
У всіх по різному. Ви вагу не набрали?
Ні.
А де звʼязок?
Юпитерная• 02 апреля в 10:41
Ответ дляСонечко
В лікувальному