Залізний занавіс• 02 апреля в 13:06
Кохання зі школи. Є ті, хто почав зустрічатися ще у школі. І все життя разом
На пів ставки• 02 апреля в 13:58
Ответ дляБентливуман
Есть членоманки, для них один на всю жизнь это ужас, там болезнь. не зря же изменяют даже содержанки и даже идеальным мужьям
Дело не в количестве, а качестве) Можно фыркать, но мужчины обычно таких женщин очень ценят). Приятно читать о таких парах.
Карусель-весель• 02 апреля в 14:32
Ответ дляЗубная фея
Є такі знайомі. Але мені було якось би не так, щоб не спробувати, як воно з іншими.
То ж з усіма усеодно не перепробуєте)завжди будуть інші з якими не пробували