Конотопська відьма• 03 апреля в 01:03
Развод разоряет мужчину, даже после измены жены?
Вот почему мужчины не хотят жениться. Из за подобных историй. Это справедливо, что на раздел имущества не влияет причина развода?
Стопясят раз обсуждала• 03 апреля в 01:30
Судячи по постановці питання в стартпості вклад чомусь враховується лише прямо матеріальний. Але це ж е так... Я ось наприклад втратила шмат здоровля з-за народження дитини. При розлученні то як компенсувати? Розрізати живота чоловіку також? Ну щоб поровну?
Також питання про сексуальну функцію. Секс чоловіку потрібніший і важливішій в більшості ніж жінці (тіки не треба розказувати що якусь подругу Машу котра обожнює трахатися - як кажу про загальну тенденцію, а не окремі особистості). Ну так от чолвоік отримував також задоволення секс потреб. він то як буде за них при розлученні розраховуватися? Те саме з позиції жінки кухарки прибиральниці і так далі.
Тому якось дивно вважати що чолвоік залишає половину майна наче ’просто так’. Ну не просто так же по факту якщо все перерахувати у площину товарно-грошових відносин.
І це ми ще не торкаємося питання виховання, піклування і забезпечення дітей.
Распутница• 03 апреля в 01:55
Ответ дляКонотопська відьма
Женщины обычно наиболее заинтересованы в браке
Только непонятно почему . Плюсов для женщин сейчас там нет . Если он конечно не миллионер
БершкомангоЗар• 03 апреля в 02:08
Ответ дляГлубоководная селедка
Борітеся - поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!
Вы даже не представляете, как мне сейчас в тему ваша фраза, спасибо Вам!
Цідило правди• 03 апреля в 02:24
В некоторых странах влияет. Если в суде предоставят фото, подтверждающее измену (для этого нанимают частного детектива, который сфотографирует объятия у ресторана, поцелуи и т.д.), то изменщику будет непросто при разводе.
Конотопська відьма
• 03 апреля в 02:38
Ответ дляЦідило правди
В каких странах, например?
Захекалася читать• 03 апреля в 06:37
Ответ дляКонотопська відьма
Брак и придумали для того, чтобы была возможность разделить деньги при разводе. А так зачем он?
Женщина же вкладывает тоже в брак, просто забрала свое.
Стопясят раз обсуждала• 03 апреля в 06:43
Ответ дляЗахекалася читать
+100, при чому так пишуть наче там пентхауси в Нью-Йорку нароблені у мужичков. Хоча зазвичай середньостатистичний ’Антон’ в шлюбі має бюджетну тачку 5-10 ркоів давнини і 1-2 кімнату квартиру із ремонтом ’епіцентр стайл’ в спальному районі чи предмісті. А розмов наче яхти, корпорації та особняки ділити збираються...
Протру пилюку• 03 апреля в 07:15
Ответ дляКонотопська відьма
Шлюб придумали для того, щоб на законодавчому рівні захистити права ваших дітей
Протру пилюку• 03 апреля в 07:15
Ответ дляКонотопська відьма
Це неправда. Через мене і мою родину мій чоловік отримав освіту, житло, авто і сина. Я маю аналогічні права користуватись його грошима. Це або взаємовигідні умови або взаємний провал.
Щас ухожу• 03 апреля в 07:17
Ответ дляБ´ю байдики
А если он изменил, пока она ему детей рожала, что бывает намного чаще?
Тема не об этом
Щас ухожу• 03 апреля в 07:19
Ответ дляБ´ю байдики
Тогда в чем вопрос?
Вопрос в целесообразности официального брака для мужяин. Он местами против интересов мужчин
Протру пилюку• 03 апреля в 07:19
Ответ дляЩас ухожу
Він проти інтересів жінки також. Але в шлюбі є не тільки мінуси, є і плюси для обох.
Щас ухожу• 03 апреля в 07:20
Ответ дляКонотопська відьма
В том: где справедливость?
В п-е. Женщины добились не только равенства, но и верховенства.
Протру пилюку• 03 апреля в 07:23
Ответ дляЩас ухожу
І це неправда. Саме тому торгівля жінками зараз поширена як ніколи. Їх використовують, продовжують принижувати і їм важче досягти висот у кар´єрі. Жінки випадають з життя через материнство або ´догляд´ власних побутово інвалідизованих чоловіків. Ніякого ´вєрховєнства´ не існує. Як був патріархат, так і залишився
Щас ухожу• 03 апреля в 07:24
Ответ дляЗараз все скажу
Думал сунул винул и ушёл?)))
Вот именно. ’Дала’ нынче - это атака на мужские деньги. Потому прослойка ’красивых и ухоженных’ все больше сталкивается с потерей интереса со стороны мужчин.
Стопясят раз обсуждала• 03 апреля в 07:26
Ответ дляЩас ухожу
Чому у верховній раді 90% чоловіки (ну або біл ятого) на всіх кервних посадах аналогінчо. президентів крахн дінок по пальцях перерахувтаи можна. Де ж ’верховенство’??? Ну хіба що вже усіляким ’антонам’ ніщим важче стало, ну співчуваємо (не щиро)
Стопясят раз обсуждала• 03 апреля в 07:29
Ответ дляЩас ухожу
а коли було по іншому? Будь який ресурс в світі є платним. Інша справа що жіночі ресурси чоловіки спеціально принижували і знецінювали користуючись насиллям. Але при тому споживали ці ресурси на повну. Зараз жінки менше дозволяють то робити із власними ресурсами + є підтримка на рівні закону, тому і скиглять ’антони’ що на халяву чи насиллям скорситатися жіночим ресурсом як колись важче
Протру пилюку• 03 апреля в 07:29
Ответ дляЩас ухожу
Скільки в світі чоловіків з грошима, яких атакують гарні і доглянуті? Я не знаю, у відсотках ну дуже умовно 80 на 20, в може ще менше заможних. Всі інші середньостатистичні і бідні чоловіки. Вони не втратять інтерес, але на них ніхто не полює.
Стопясят раз обсуждала• 03 апреля в 07:31
Ответ дляПротру пилюку
валєри-антони чомусь щиро вірять що їхній бабцін хрущ то якась неабияка здобич для полювальниць :))) хоча насправді за багатими нареченими чоловіки полювали аж гай шумів і в усі часи.
Протру пилюку• 03 апреля в 07:33
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Це в кращому випадку. Вони знаходять таких самих жінок, не дуже заможних. Але живуть собі тихо і спокійно, або дуже незадоволені що жінка меркантильна сука виявилась, ділить з ним ту квартиру.
Щас ухожу• 03 апреля в 07:34
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
В ВР тусят бизнесмены, заработввшие/наворовавшие много бабла. У женского пола это получается хуже, потому там меньше женщин. То же и про руководящие должности. Быть руководителем в нынешнем обществе обязывает иметь большой потенциал мужской энергии. Женщинам это труднее даётся.
Щас ухожу• 03 апреля в 07:35
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ну да, каждая сторона заслуживает на уважительное отношение к своему ресурсу.
Протру пилюку• 03 апреля в 07:35
Ответ дляЩас ухожу
Їх ніхто до влади не пустить. Повірте сидіти у верховній раді і колупатись в носі багато розуму не треба. І коханки туди потрапляють, на керівні посади також.
Стопясят раз обсуждала• 03 апреля в 07:48
Ответ дляЩас ухожу
ви серйозно вважаєте що у депутатів наприклад оцих йобнутих якась прірва чоловічої енергії???? Я б ще зроузміла коли б мова зайшла про професійних льотчиків чи пожежників, але оце бидло ви називаєте ’великим потенціалом’????
Стопясят раз обсуждала• 03 апреля в 07:53
Ответ дляЩас ухожу
Але жіночий ресурс століттями був знецінений. Да і зараз він не оцінений на 100%, а коли намагаються його оцінити так само як чоловічий, то оце і з´являються думки по типу стратпоста. Бо норма рахувати гроші чоловіка як ресурс і при тому абсолютно не враховувати жіночий ресурс котрій жінка приносить в шлюб. Типу якщо він не виражений в прямому матеріальному вигляді то його не враховуємо. А бачимо лише як чоловіка ’пограбувала’ страшна жінка.
тільки не треба наводити кранйих прикладів дійсно професійних полювальниць-полювальників за статками - це вкрай обмежена кількість людей
Булку Дай• 03 апреля в 08:04
Ответ дляКонотопська відьма
В браке больше заинтересован тот, у кого меньше ресурсов .
Чтобы улучшить качество своей жизни и оттяпать при возможном разводе, что получится
Парасюха• 03 апреля в 08:25
Ответ дляКонотопська відьма
В любом случае, разделят имущество
Это барахло, которое через 5 лет утратит актуальность. Или вы до сих пор с кнопочным Нокиа ходите?
А то, я смотрю, кругом одни не женатые, все трясутся за хламидник
Парасюха• 03 апреля в 08:27
Ответ дляКонотопська відьма
В том: где справедливость?
Вы в доме нифига не делали, а это тоже работа, и вопрошаете о справедливости? Живите в сранье, обнимайте диван и все по справедливости будет