Конотопська відьма• 03 апреля в 01:03
Развод разоряет мужчину, даже после измены жены?
Вот почему мужчины не хотят жениться. Из за подобных историй. Это справедливо, что на раздел имущества не влияет причина развода?
Просто звязда• 03 апреля в 08:43
Не бійся, хлопчику, бабусин хрущ та татову таврію їй не дістати
Янгол в камуфляжі• 03 апреля в 09:03
Ответ дляКонотопська відьма
В том: где справедливость?
До чого тут ’справедливість’? Система дбає про себе, щоб нахлібників га виплати не плодити і злидні. Тому закон ’справедливість’ не враховує. Навіщось же одружився? Без штампа ніхто не хотів обслуговувати мужика і спати з ним? Тоді які питання
Янгол в камуфляжі• 03 апреля в 09:08
Ответ дляЩас ухожу
Вопрос в целесообразности официального брака для мужяин. Он местами против интересов мужчин
Його одружують непритомним? Чи до одруження він правознавство в 9 класі за школою прокурив? Це все там вивчають.
Ластовиння• 03 апреля в 10:10
Ответ дляВоздух в банке
Вместе добиваться? А если она за его счет жила
Потому что, эт партнерство, а не совместное проживание товарищей. Ведение быта, готовка, уборка, уход за детьми та даже эмоциональная поддержка, эт все вклад
Стопясят раз обсуждала• 03 апреля в 10:46
Ответ дляБулку Дай
В браке больше заинтересован тот, у кого меньше ресурсов .
Чтобы улучшить качество своей жизни и оттяпать при возможном разводе, что получится
ДОшлюбне майно не ділиться ж! Тож його неможливо відттяпати. А якщо одружилися голі-босі, разом надбали то майно, то в чому несправедливість його і ділити навпіл? Бо ресурс жінки чоловіками вважається безкоштовним? (але при тому вкрай активно споживається).
ЗавЛабСнаб• 03 апреля в 11:02
шлюбний контракт все вирішує. я спочатку не розуміла для чого мій син хоче його заключати. бо з дівчиною давно, але як показує життя, краще хай буде
Так точно!• 03 апреля в 11:26
Ответ дляКонотопська відьма
В том: где справедливость?
справедливость в том что общее (!!!) совместно (!!!) нажитое супругами имущество делится между двумя людьми нажившими его на две равные половины.
Так точно!• 03 апреля в 12:04
Ответ дляКонотопська відьма
В том: где справедливость?
а несправедливость в том, что те рессурсы, которые вкладывает женщина, это время, здоровье - они невосполнимы. А рессурсы которые вкладывает мужчина: финансы мало того что восполнимы, так еще и увеличиваются с ростом его карьеры. То есть женщина в семье ’расходуется’ с годами, а мужчина наоборот набирает ценность.
Булку Дай• 03 апреля в 12:08
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А если супруг неожиданно умирает? Кто наследует?
Голожопые сильно настаивают на продаже добрачного жилья и приобретении общего.
Стопясят раз обсуждала• 03 апреля в 12:37
Ответ дляБулку Дай
Дивне порівняння банкрутства з-за хижачки-жінки при розлученні до смерті. Якщо людина помирає, то їй вже фіолетово що в нього стало майна більше чи менше.
А стосовно продажу дошлюбного і отримання спільного - так цим абсолютно рівнозначно займаються і чолвоік і жінки. Тут як раз паритет по гендеру.
Щас ухожу• 04 апреля в 07:04
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
ви серйозно вважаєте що у депутатів наприклад оцих йобнутих якась прірва чоловічої енергії???? Я б ще зроузміла коли б мова зайшла про професійних льотчиків чи пожежників, але оце бидло ви називаєте ’великим потенціалом’????
Не было б энергии - лежали бы в больнице )
Щас ухожу• 04 апреля в 07:05
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Але жіночий ресурс століттями був знецінений. Да і зараз він не оцінений на 100%, а коли намагаються його оцінити так само як чоловічий, то оце і з´являються думки по типу стратпоста. Бо норма рахувати гроші чоловіка як ресурс і при тому абсолютно не враховувати жіночий ресурс котрій жінка приносить в шлюб. Типу якщо він не виражений в прямому матеріальному вигляді то його не враховуємо. А бачимо лише як чоловіка ’пограбувала’ страшна жінка.
тільки не треба наводити кранйих прикладів дійсно професійних полювальниць-полювальників за статками - це вкрай обмежена кількість людей
Мужской ресурс тоже не только деньгами измеряется.
Щас ухожу• 04 апреля в 07:07
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
В 9 классе нужно вместо белиберды изучать брак с точки зрения закона. То, что хулиганить и убивать чревато, и дауну понятно.
Стопясят раз обсуждала• 04 апреля в 13:09
Ответ дляЩас ухожу
ну так це енергія бидла з подворотні... до чого тут ’чоловіча’ енергія, такі і баби бувають...
Ответ дляЩас ухожу
Але чоловік за майно скигле ж
Щас ухожу• 04 апреля в 19:08
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Але чоловік за майно скигле ж
Тут уже давно установили, что квартира = жезл власти. И зарабатывается он непросто, можно в течение жизни не насобирать
Стопясят раз обсуждала• 04 апреля в 19:10
Ответ дляЩас ухожу
Ну якщо в шлюбі то ж вдвох збирали. А дошлюбне не ділиться. Жезл лишається при власникові.