Я погнала• Изменено 03 апреля в 09:08
Вчора питала вже. Поїздка до коханого
Ми в стосунках на відстані. Він регулярно приїзджає до мене, знайомий з дитиною, всіх все влаштовує. Пройшов часі мені поїхати до нього. Запрошує мене з дитиною, всі в класних відносинах і враховуючи всі обставини, які не описую ще, це досить доречно. Але є одне але. Мені дорого. Квитки за двох в обидві сторони, плюс зібратися і взяти певний мінімум із собою. Чи доречно сказати йому про оплату квитків. Або ще один варіант. Не випереджувати події і дочекатися як він проявиться або ні в цій ситуації, а тоді вже буде предмет для розмови
Горлаю зрання• 03 апреля в 20:57
Ответ дляКарамбулкул
Она и сама писала, что у него есть девушка
Удалено администрацией...
Горлаю зрання• 03 апреля в 21:09
Ответ дляЧесно брешу
Та не, пусть поедет.
Читаю ее опусы
А что за темка с первого скрина?
Чесно брешу• 03 апреля в 22:20
Ответ дляГорлаю зрання
А что за темка с первого скрина?
Горлаю зрання• 03 апреля в 22:20
Ответ дляЧесно брешу
Спасибо, пойдет в списочек
Карамбулкул• 03 апреля в 22:56
Ответ дляГорлаю зрання
Удалено администрацией...
woman Warrior• 04 апреля в 00:10
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
У нее тоже нет никаких обязанностей ехать его развлекать.
Нифига себе 5 тыс ей надо на дорогу. Да нах мне он бы сдался.
Я ещё понимаю серьёзные отношения. А ехать развлекать мужика за свой счёт. Нах нах
А вы тут причем вообще, вам никто и не предлагает.Хотя я так понимаю, ( судя по формулировкам), что вы как раз по развлечениям.
И автора никто не заставляет..Это ей зудит ехать
Я погнала
• 04 апреля в 00:27
Ответ дляГорлаю зрання
Удалено администрацией...