40ка• Изменено 04 апреля в 11:28

Немає запису до лікаря - 2

Телефонувати в реєстратуру то неможливо, на всі номери відповідає робот і вимикається.
Шукала інші номери, їх нема.
Особисто теж ні, бо я з району, їхати до обласного центру дорого і важко.
Записатися до приватного лікаря не варіант, на перекомісії не зрозуміють.
Торік виручила health24, але цього року там немає запису на вересень до всіх чотирьох лікарів.
Ну от що робити?
Елена1265• 04 апреля в 11:32
Пытаться дозвониться в регистратуру. Повторюсь, не факт, что на сентябрь уже открыта запись
А сегодня выходной, может потому они и не отвечают

Соседка Маши• 04 апреля в 11:32
Родственников попросите съездить, или может соседи будут там рядом ?
natlem• 04 апреля в 11:40
Радіти, що ви живете з ’найкращою у світі медициною і лікарями’.
Тут постійно про це пишуть, клюючи європейську медицину.
Чому ви не можете поставити зустрічне питання до сімейного, який вас веде, щоб записав вас на прийом до спеціаліста ? У ’поганій Європі’, коли нема можливості потрапити до вузького по черзі найближчим часом, в ситуація невідкладна, підключається сімейний і сам телефонує, щоб вам знайшли місце поза чергою. Спробуйте через сімейного записатися.