Воленс-неволенс• 05 апреля в 12:53

хозяйка говорит что сейчас прыгнет аренда потому что все растет

хочет повысить
хотя и так плачу чуть выше рынка
а вы будете повышать через пару месяцев
Зробіть вибір:
вже голосів: 47
прыгнет
нет
Миловидна леді• 05 апреля в 16:03
Ответ дляЧерговий по кухні
И? Зп стали выше? Или как это должно работать? Люди не могут платить выше если денег нет
Попросите вам в супермаркете продавать дешевле, раз ваша зп не выросла

Гарні диньки• 05 апреля в 16:19
Ответ дляТриндю-бриндю
Я не знаю, як у вас там в Британії, я не була (с.)
Але в наших реаліях це повернення до совкових гуртожитків з усіма наслідками, що випливають з соціального статусу контингенту мешканців
Я в Україні, і в нас вже є такі декілька будинків, все там ок, це звичайні житлові будинки з квартирами.Тільки в цьому будинку не власник слідкує за порядком і утриманням,а наймана керуюча компанія.Є договори оренди, є управляюча компанія. Ніякі гуртожитки там і близько не стояли.Це як готель,тільки живете ви в ньому не неділю,а стільки скільки захочете.При умові що виконуєте всі умови довгострокового договору,в тому числі не порушуєте порядку .
Поки це ще поодинокі випадки,але будівельні компанії давно мріють зробити це бізнесом.Для цього їм потрібні деякі пільги.І це буде,весь світ так живе,бо вартість житла в великих містах захмарна,а ціна оренди дика.Такі будинки поділяються за класом.Чии вище аренда,тим цивілізованіше контингент.В Британії до речі теж є гуртожитки з індійцями і пакистанцями,то окрема категорія.
Приклад одного з таких будинків в Києві,це S1 (Standard One),на м.ВДНГ
Гарні диньки• 05 апреля в 16:25
Ответ дляТриндю-бриндю
Це вже мабуть ’після свят’, тобто після реконструкції хрущівок))
Хрущовки в цікавих місцях вже подекуди позносили.В сусідів теж так було-спочатку зносили центр,потім далі. В Києві поки є місце для новобудов. Але чим далі, тим більше шансів що на місці хрущовок будуть сучасні будівлі. Всьому свій час
Триндю-бриндю• 05 апреля в 16:33
Ответ дляГарні диньки
В Києві про ’цей час’ розмова йде років 30...
Поки що засипають ставки й озера, вирубають ліс і мостять 25 поверхів впритул до забудов минулого століття.
Києве, Києве, любе моє місто, як же тебе ґвалтують...
Гарні диньки• 05 апреля в 16:35
Ответ дляТриндю-бриндю
От як скінчиться вільне місце, тоді почнуть. Поки руйнують промзони.
Мішечок щастя• 05 апреля в 16:35
Ответ дляГарні диньки
Меня устраивают нынешние жильцы. Поэтому не буду.
Меня не устраивают,но тоже не буду,они и так еле платят.
Триндю-бриндю• 05 апреля в 16:38
Ответ дляГарні диньки
Промзони? Лише промзони? Ок.
Ви представник київських забудовників, напевно?)

Банка з медом• 05 апреля в 16:43
Ответ дляОтчебучкина
Попит на аренду впав? Київ і обл цікавить Звідки такі дані цікаво
Моніторю олх. Плюс рієлтор знайома підтвердила.
Триндю-бриндю• 05 апреля в 16:50
Ответ дляГарні диньки
’І це буде,весь світ так живе,бо вартість житла в великих містах захмарна,а ціна оренди дика’
Оця ваша фраза зацікавила, тож пішла я подивитися на ціну оренди в наведеному вами будинку S1 (Standard One),на м.ВДНГ.
І що я бачу?! Від 19 до 30 тисяч за однокімнатну квартиру!! Тадамм! Це, звісно, дуже ’бюджетно’, навіть для Києва, дуже...
Так що достойної альтернативи поки що немає. Зніматимуть у фізичних осіб далі.
https://flatfy.ua/uk/оренда-квартир-жк-standard-on...
автор Воленс-неволенс • 05 апреля в 17:50
Ответ дляЛенивица-красавица
Автор, я не знаю, тролите вы или нет, но скажу, уже давно, почти во всех договорах на аренду есть строка, что хозяин имеет право/может поднимать цену раз пол года, на своё усмотрение, предупредив об этом жильцов ща месяц. И пояснять причину своего решения он не обязан. Так что тут все просто. Вам дорого, ищите дешевле, задавать даром или по цене, которая угодна вам, никто не обязан и не должен.
у нас зафиксирована цена до 1 августа в договоре
автор Воленс-неволенс • 05 апреля в 17:51
Ответ дляТриндю-бриндю
Тобто, як здали 5 років тому за 5 тисяч, то хай вже така ціна і буде ще років 7, правильно?
хотя бы полгода
Гарні диньки• 05 апреля в 17:55
Ответ дляТриндю-бриндю
Це ж бізнес клас, а не те, про що я писала вище. Бізнес клас вигідно будувати вже зараз, а прибуткові дома з меншою вартістю оренди почнуть будувати після прийняття законодавчої бази і відповідних законів, які лобіюють будівельні компанії . S1 це початок, вигідний з інвестиційної точки зору,навіть без відповідних законів.
Гарні диньки• 05 апреля в 18:03
Ответ дляТриндю-бриндю
Промзони? Лише промзони? Ок.
Я орендую вже понад 25 років приміщення для виробництва. Так от за ці 25 років, ми перебиралися вже 7 разів. Бо діє стандартна схема захвату земель. Промисловість в Києві знищується,а земля продається, або віддається в оренду будівельникам під ТЦ та ЖК. В кінці кінців ми перебралися за Київ, і поступово навчили працювати місцевих.Кияни залишились без роботи,зате збудовані величезні ТЦ. Ну що ж-будуть працювати в ТЦ, продаючи один одному китайські товари. У влади нема розуму, що там де живуть люди, для них повинні існувати робочі місця
Триндю-бриндю• 05 апреля в 18:35
Ответ дляГарні диньки
Ну, як не те! Це ви написали:
- о доходных домах,но война помешала. Вот тогда аренда пойдет вниз, а новое жилье на продажу-вверх.
- в нас вже є такі декілька будинків, все там ок, це звичайні житлові будинки з квартирами
- вартість житла в великих містах захмарна,а ціна оренди дика
- Приклад одного з таких будинків в Києві,це S1 (Standard One),на м.ВДНГ

Ну і ось вам доходний дім з орендою за однушку 30 тисяч.
І дешевше не може бути в доходних домах, бо треба окупити прошарки: керуюча компанія, обслуговуюча компанія, ріелторська компанія тощо.
А грошей у орендарів все менше і шукатимуть вони все дешевше. Тобто, бабушатники, неофіційна оренда, мінімальний ремонт і комфорт. Звичайно, доходні дома бізнес класу простоювати не будуть, попит є і на таке. Але більшість зніматимуть у приватних фізичних осіб.

Мені аж радісно стало, що ви врешті решт навчили місцевих працювати! Як же ж вони до того жили, не вміючи! Дякую вам, такі молодці!
Триндю-бриндю• 05 апреля в 19:00
Ответ дляГарні диньки
А ще, будь ласка, поясніть логіку у вашому ствердженні ’первинка’ здорожчає, оренда знизиться. Це ж з якого дива?
Гарні диньки• 05 апреля в 20:14
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну, як не те! Це ви написали:

Мені здається ви читаєте впоперек,або поспіхом.
Зараз будуються лише пілотні проекти доходних будинків бізнес класу,а не стандарт,за які я писала в першому повідомленні Бо є попит на таку аренду і арендна ціна вища.А масове будівництво стандартних проектів з низькою або помірною вартістю почнеться лише за певних умов,про які я і писала.
S1 я привела як приклад такого будівництва, що це працює і є привабливою інвестицію.Все. Житло буде поділятись на певні класи,як у всьому світі-еліт/преміум,бізнес,стандарт,економ.На преміум зараз нема попиту,на стандарт та економ потрібні певні закони і пільгові умови для будівельних компаній.Лишається бізнес клас,який вигідно будувати навіть за теперішніх умов.Саме через вищу арендну ціну і попит.
Бабушатники не будуть простоювати теж,але в них будуть жити лише найбідніші орендарі.Я ж не видумую велосипед,Україна йде протореною до нас дорогою,та згадує давно забуте своє-дореволюційне минуле.

Місцеві теж дякують,бо до того вони не мали нормальної роботи,їздили в Київ,Бориспіль,або ще десь,втрачаючи купу часу на дорогу.А тепер сів на велосипед або авто і на роботі через 10-20 хвилин.І за навчання та досвід дякують,бо тепер мають гарні спеціальності,з якими не пропадеш в будь якому великому місті.
Гарні диньки• 05 апреля в 20:19
Ответ дляТриндю-бриндю
Все просто-пропозиції аренди з будівництвом доходних будинків стандарт класу збільшаться, ціни перестануть рости просто так, бо ’бабі Клаві’ бензин подорожчав, або їй завтра просто хочеться більше грошей.
Натомість первинка здорожчає,бо частина збудованого на продаж зменшиться за кількістю.
Ленивица-красавица• 05 апреля в 20:19
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну и? А 1 июля она вас может поставить перед фактом, что с 1 августа цена будет ++ к вашей сумме. Устраивает, оставайтесь, нет, месяц на освобождение. Вопросы?
Триндю-бриндю• 05 апреля в 20:30
Ответ дляГарні диньки

Ясно. Дякую! Гарний утопічний проект

Гарні диньки• 05 апреля в 20:42
Ответ дляТриндю-бриндю
Будівельники будуть створювати також інвест фонди,де кожен зможе стати інвестором такого житла.Прикладів повно в світі .Тобто в тебе немає грошей на повноцінну квартиру в доходному будинку,але є бажання в таке будівництво вкластися Ти інвестуєш в акції певного проекту або будівельної компанії. Акції ростуть, ти їх згодом або продаєш, або отримуєш свою частку і щомісячні дивіденди як співвласник збудованого житла.
Такі інвестиції привабливі,бо мають низький поріг входу.Інвестувати може кожен,а не тільки той хто може купити повноцінну квартиру в такому будинку.Вигідно будівельній компанії,вигідно інвестору.
Доходні будинки мають ще одну привабливу рису-ти зовсім не займаєшся їх утриманням і контролем за будь чим.Це робить керуюча компанія,і вартість досить низька,бо вона керує всіма будинком одразу.Твоя справа вкластися на початку,а далі ти можеш навіть не знаходитись в країні.Гроші будуть щомісячно надходити на твій рахунок.
Триндю-бриндю• 05 апреля в 20:46
Ответ дляГарні диньки
Ви або дуже наївна або зацікавлена в проекті і рекламуєте його майже завуальовано)
Я зрозуміла ваші пропозиції, дякую, далі мені нецікаво, вибачте)
автор Воленс-неволенс • 05 апреля в 21:00
Ответ дляЛенивица-красавица
вопрос зачем мне звонить с утра в воскресенье 4 апреля и фантазировать об июле августе
Мішечок щастя• 05 апреля в 21:17
Ответ дляКицюююня
ну кто ломит такие цены, тот сам думает, что ему интереснее. Ну и да, есть тенденция к поднятию цены за квартиры( покупка)- то почему должна падать аренда? если она завышена, то и квартиранты не дураки, возьмут аналогичное дешевле. рынок по верхней кромке я не слежу, конечно. а вот покупку квартиры мониторю в Киеве... то электро- дома просто сказочные есть предложения. Наверное, там и просело.
Дайте наводку,ищу сказочные цены)
Мішечок щастя• 05 апреля в 21:19
Ответ дляМиловидна леді
И на заправке