svetuli4ka• 06 апреля в 10:39

Переселенці, як вам живеться у Франківську?

Добрий день! Питання моє вже виклала вище😉😊
Дівчата зі Сходу, або з Півдня, поділіться своїми враженнями про місто Івано-Франківськ. Ми хочемо, щоб дочка там оселилася довгостроково, може й назавжди. Вона студентка.
Спілий баклажан• 06 апреля в 14:06
Ответ для12 галюцинаций
Ви пані, мазахістка
Мазохістські життєві обставини)

12 галюцинаций• 06 апреля в 14:08
Ответ дляСпілий баклажан
Мазохістські життєві обставини)
Немає життєвих обставин, які не можна змінити, а скриті негативні емоції загрожують стану вашого здоров´я
Спілий баклажан• 06 апреля в 14:09
Ответ для12 галюцинаций
Є.
12 галюцинаций• 06 апреля в 14:11
Ответ дляСпілий баклажан
Є.
Ви просто не хочете і себе ви не любите в ще більше чим оточуючих вас людей
Спілий баклажан• 06 апреля в 14:12
Ответ для12 галюцинаций
Дякую, аноніме, що так хвилюєтесь за життя і здоров´я іншого аноніма
12 галюцинаций• 06 апреля в 14:13
Ответ дляСпілий баклажан
Чого мені хвилюватися в ненависті живу не я
Спілий баклажан• 06 апреля в 14:13
Ответ для12 галюцинаций
Хватить уже веселити

12 галюцинаций• 06 апреля в 14:15
Ответ дляСпілий баклажан
Хватить уже веселити
Веселять такі ,як ви
Приїхала, сидить в спокої і ненавидить себе і оточуючих
Спілий баклажан• 06 апреля в 14:16
Ответ для12 галюцинаций
Веселять такі ,як ви
Це уж точно не ваша справа. Удачі!
12 галюцинаций• 06 апреля в 14:17
Ответ дляСпілий баклажан
Це уж точно не ваша справа. Удачі!
Удачу залиште собі, жити в пеклі вам
миссАрфография• 06 апреля в 14:19
Ответ дляСпілий баклажан
Це уж точно не ваша справа. Удачі!
Удалено администрацией...
Спілий баклажан• 06 апреля в 14:21
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
Ангелок з ріжками• 06 апреля в 14:24
Ответ дляСпілий баклажан
Гінеколог, стоматолог, узд, кардіолог)
Гинеколог Калиний Т.С клиника ’Дамия’
Попович Александра ’Мед -Атлант’.
Кардиолог- клиника ’Ваш лікар+’ Долишня.
УЗИ- Ольга Дебель в Перше Незалежне УЗД на Мазепи.
Стоматолог в частном кабинете недалеко от Чорновола. Перелечил мне после Запорожья несколько зубов проблемных под микроскопом. Ещё коронки у него ставила.
Очень довольна. Надо поискать визитку.
Спілий баклажан• 06 апреля в 14:25
Ответ дляАнгелок з ріжками
Гинеколог Калиний Т.С клиника ’Дамия’
Попович Александра ’Мед -Атлант’.
Очень довольна. Надо поискать визитку.
Дуже вдячна) Знаю лише Дебель)
Ангелок з ріжками• 06 апреля в 14:25
Ответ дляСпілий баклажан
Дуже вдячна) Знаю лише Дебель)
Дебель классная! Только к ней очередь.
12 галюцинаций• 06 апреля в 15:07
Ответ дляСпілий баклажан
Удалено администрацией...
Лукавите ж.
Витрачаєте своє єдине життя живучи там де ви зараз
12 галюцинаций• 06 апреля в 15:09
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
Тільки не смелая паскуда під анонімом тут встречається
Сито для думок• 06 апреля в 15:16
Ви знаєте, чудово живеться, приймають за свою
миссАрфография• 06 апреля в 15:16
Ответ дляСпілий баклажан
Удалено администрацией...

Ангелок з ріжками• 06 апреля в 15:23
Ответ дляСпілий баклажан
Головне для мене - закрити очі на хрестіння в транспорті, церкви на кожному кроці, бекання замість чистої укр.мови, дебільне привітання і т.д
Основне - жити і бачити тільки себе, до інших мені діла немає і у них до мене.
Якось та й живеться)
Зато в этом городе мой ребенок спокойно гуляет на улице.
А в Запорожье я боялась его отпустить одного ,так как в моем районе было полно наркоманов среди белого дня. Мне уже есть с чем сравнить и назад мы уже точно не вернёмся.
Спілий баклажан• 06 апреля в 15:24
Ответ дляАнгелок з ріжками
Не спорю з вами)
Ангелок з ріжками• 06 апреля в 15:32
Ответ дляСпілий баклажан
Не спорю з вами)
Мне ещё нравится то, что тут очень дружные семьи. Все встречаются большой семьёй на праздники, отцы очень включены в воспитание детей. Постоянно вижу пап ,гуляющими с детьми. Один ребенок в семье - большая редкость.
Ещё заметила что местные мужчины очень симпатичные , а у девушек шикарные длинные волосы. И очень вкусный кофе)
Дівчина Бобула• 06 апреля в 15:52
Ответ дляБрехушечка
Мне не очень. Сам народ и настроения его не нравятся.
Розкажіть, будь ласка, детальніше, як поводяться люди в Івано-Франківську, щоб переселенцям там не подобалось. Братимемо з них приклад
Inconvenient• 06 апреля в 16:18
Ответ для12 галюцинаций
Кілька чоловік національних меншин?
Є цілі міста і села польськомовні, як російськомовні ?
Напишіть назву міста чи села в Україні де етнічні українці розмовляють польською мовою
У Хмельницькій і Житомирській обл. досі лишилися польські села. Ввічливі люди розмовляють на тій мові, на якій до них звернулися. Принаймні, у Києві у 70-80-ті ще був осередок української інтелігенції, які розмовляли між собою на щирій українській мові, але поводили себе вони саме так. Поляки - це люди другого сорту для вас, як я зрозуміла?
Blacky_Mik• 06 апреля в 16:21
Ответ для12 галюцинаций
При церквах дуже багато було допомоги.
Нічого їй не сталося. Якої вона іншої віри з Києва?
слухайте, почитайте 35 статтю Конституції вже нарешті. Україна - світська держава, примус до релігії недопустиме порушення конституційних норм.
12 галюцинаций• 06 апреля в 16:23
Ответ дляInconvenient
Я не ділю людей на сорти.
Так ви про національні меншини пишите в Хмельницькій і Житомирській області.
За даними останнього Всеукраїнського перепису населення 2001 року, в Україні проживало близько 144 130 етнічних поляків, що становило приблизно 0,30% від загальної чисельності населення країни. Більшість польської громади історично зосереджена на Правобережжі, зокрема у Житомирській, Хмельницькій та Львівській областях.
Wikipedia
Основні факти про поляків в Україні:
Чисельність: 144 130 осіб (перепис 2001 року).
Частка: 0,3%.
Місця проживання: Найбільші громади знаходяться в Житомирській (наприклад, у Городницькому та Довбиському районах), Хмельницькій та Львівській областях.
Російськомовні в Україні теж національні меншини?
12 галюцинаций• 06 апреля в 16:24
Ответ дляBlacky_Mik
Запропонувати це не примушувати
Нехай ходять нічого їм не буде
Blacky_Mik• 06 апреля в 16:24
Ответ дляКонтрольница
Сумніваюся, що ходила б до церкви щонеділі.... А так я і у Крилосі була, і по резиденції Шептицького мені екскурсію провели. Спокійно ходила містечком, там капличок на кожному другому подвір´ї взагалі наставлено, місцеві проходячи хрестяться теж добре, як один з десяти. Моя дитина взагалі вступила навчатися до католицького університету (правда, це вже Львів), живе там у колегіумі. Атеїстка, всі про це знають, не приховує, на молитви не ходить, не хреститься ніде навіть символічно, не хоче бути лицеміркою. На прощі тільки ходила, але для неї це просто похід. На наступний навчальний рік знов дуже хоче, щоб її взяли жити в колегіум. ВІд чаювань з сестрами (монахинями) в захваті.
Ого, дуже дякую вам за відповідь. УКУ один з найсильніших вишів країни, але мене в той бік і дивитися не тягнуло, бо боялася, що буде примус до релігійних практик. А ми залізобетонні атеїсти. Цікаво дізнатися, що все не зовсім так.
Blacky_Mik• 06 апреля в 16:26
Ответ для12 галюцинаций
Запропонувати це не примушувати
Нехай ходять нічого їм не буде
Навіть пропонувати щось, пов´язане з світоглядом - якесь рагульство. Ніхто не має права втручатися у цю царину. Ні школа, ні держава, ні інші люди.
12 галюцинаций• 06 апреля в 16:28
Ответ дляBlacky_Mik
А отримувати допомогу яку надавали через

церкову не якесь рагульство? Чи вони відмовлялися від пропозиції