Добрий день! Питання моє вже виклала вище😉😊
Дівчата зі Сходу, або з Півдня, поділіться своїми враженнями про місто Івано-Франківськ. Ми хочемо, щоб дочка там оселилася довгостроково, може й назавжди. Вона студентка.
Inconvenient• 06 апреля в 16:32
Ответ для2410diana2410
А я вам верю. Я в 2015 из Донецка переехала с семьей в Киев. И мне как-то бабки на лавке возле парадного начали рассказывать как они нас приютили и мы должны быть благодарны. Я ответила, что вообще-то я в своей стране и мне не нужно чье-то одобрение или разрешение, чтобы переехать жить в любой город.
Єто еще не самое плохое. Я не раз слышала в 2014 от Киевлян, что им Донецких не жалко, сами виноваты. Никакой помощи. И с таким пафосом. И не только в 2014, совсем недавно в одном из телеграмм-каналов жительница Западной Украины на мое замечание о том, что отношение к Донецким, уехавшим в Украину, было бесчеловечным, заявила, что мне должно быть стыдно.
Blacky_Mik• 06 апреля в 16:37
Ответ для12 галюцинаций
А отримувати допомогу яку надавали через
церкову не якесь рагульство? Чи вони відмовлялися від пропозиції
століттями благочинність була прерогативою церкви. Вимагати щось за це взамін - таки рагульство.
12 галюцинаций• 06 апреля в 16:40
Ответ дляBlacky_Mik
Століттями люди в важких життєвих обставинах зверталися до Бога.
Відверто нехтувати запрошення піти в храм - рагульство
Blacky_Mik• 06 апреля в 16:46
Ответ для12 галюцинаций
Ні.
Знаєте, у грудні 2007 року у мене розірвалася труба (позаматкова). Я в маршрутці міжміській їхала. Почала втрачати свідомість, водій хотів викинути мене десь в засніженому полі, але інші пасажири попросили довезти додому. Це було десь дві години їзди ще. Коротше, коли швидка мене доставила в лікарню, пульс був 40/0. лікарка сказала мені: ’Ну моліться...’, я ще встигла прошепотіти, що атеїстка, перш ніж вирубилася.
Наступного року помирала бабуся. Приїхала востаннє швидка, лікарі кажуть: ’Моліться, бабушка’. Її останніми словами були ’Молись богу - хрін помреш’.
Розумієте, світогляд - штука тонка, лізти туди з своїми уявленнями про добро і зло - дичина якась. Правда дичина. Ви віруєте - я вам шалено заздрю, бо сама б від таких психологічних милиць не відмовилася б. Але я не вірю і не повірю. Я не заставляю вас читати Доккінза, ви не змушуйте мене казати вам про христосвоскрес чи ходити на меси. Не колупайтесь у чужому світогляді, ваш бог вчив вас любити ближнього - любіть його таким, яким він є, а не переробленим на ваш смак.
12 галюцинаций• 06 апреля в 16:47
Ответ дляBlacky_Mik
Ні.
Я не читала.
В будь якому випадку вважаю, що нічого надзвичайно страшного б не відбулося з жінкою,якщо б вона пішла в церкву.
Ранульство засуджувати дім в якому тобі дали прихисток
Будьте так ласкаві• 06 апреля в 16:48
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ой, ну риелторы в Запорожье знаете как себя вели в 14 году? Когда Донецк приезжал. Не лучше... Цены тогда тоже взлетели до небес да ещё и сдавать людям не хотели.
Таке було не тільки в Запоріжжі. Але тут не про ціни навіть. До цін ми більш-менш були готові. А про людську непорядність.
Blacky_Mik• 06 апреля в 16:48
Ответ для12 галюцинаций
Я не читала.
З вами теж нічого страшного не відбудеться, якщо ви п´ять разів на день зробите намаз. І нічого від вас не відпаде, якщо відбудете чорну месу з сатаністами. Ну нічого такого взагалі, он, мільйони намаз виконують - і ви можете.
Blacky_Mik• 06 апреля в 16:49
Ответ для12 галюцинаций
Я не читала.
і ваше ’я не читала’ пояснює взагалі все у ваших відповідях. Шори такі шори. Хоча ви ж навряд чи кінь.
Контрольница• 06 апреля в 16:50
Ответ дляBlacky_Mik
Ого, дуже дякую вам за відповідь. УКУ один з найсильніших вишів країни, але мене в той бік і дивитися не тягнуло, бо боялася, що буде примус до релігійних практик. А ми залізобетонні атеїсти. Цікаво дізнатися, що все не зовсім так.
Все там абсолютно нормально з цим. Якщо не на богослов´я вступати, звичайно. Але, оскільки моя дитина на факультеті прикладних наук, то айтішники і релігія не зовсі сумісні, там більшість дітей далеких від релігії, тільки вітаються, як там прийнято. Ось сьогодні прийшла розсилка, що беруть на наступний навчальний рік у колегіум, то скаче раденьке)))) Я була в універі на 1 вересня, то не очікувала побачити там таку кількість дівчат в міні, з декольте, пірсінгами, фіолетовим волоссям, татухами - думала, що там як у монастирі і ми як білі ворони)))) А поряд пробігають хлопці в рясах чи як воно у них називається, з білими комірцями (мені казали, я забула), ось на них я любувалася
Blacky_Mik• 06 апреля в 16:51
Ответ дляКонтрольница
дякую. але вітання, якщо воно пов´язане з релігією, для мене теж вже занадто.
класний виш, ваша донька молодець, що вибрала його
Контрольница• 06 апреля в 16:56
Ответ дляBlacky_Mik
З цим так. Слава Ісусу Христу. То традиційне вітання і у офіційному листуванні, і на заняттях чи просто якщо щось треба від викладача... Між собою, звісно, що студенти так не вітаються. На моє добрий день ніхто мені нічого не казав, зауважень не робив.
Blacky_Mik• 06 апреля в 16:56
Ответ дляКонтрольница
Хм. Нещодавно робила інтерв´ю з одним з викладачів, багато листувалися, він так зі мною не вітався.
12 галюцинаций• 06 апреля в 16:57
Ответ дляBlacky_Mik
Вас ніхто не примушує читати мої відповіді
Нехай шори але буде так, як має бути
По іншому нехай вдома роблять
Нехай шори але буде так, як має бути
По іншому нехай вдома роблять
Сонечко• 06 апреля в 17:02
Ответ для12 галюцинаций
Нехай шори але буде так, як має бути
По іншому нехай вдома роблять
Нехай шори але буде так, як має бути
По іншому нехай вдома роблять
Тобто ви вважаєте, що якщо ви даєте прихисток людині, то можна нав’язувати їй свої погляди та поведінку? Чи примушувати до чогось? Це називається лицемірство. Якщо ви робите добро людині, то робіть це безкорисливо, а не з якоюсь метою.
МинерАлочка• 06 апреля в 17:05
Ответ дляНе пью, не курю
Самі вірите в те що пишете ?
Удалено администрацией...
МинерАлочка• 06 апреля в 17:04
Ответ для12 галюцинаций
Можете назвати хоч один населений пункт в західній частині України де люди розмовляють польською мовою?
Як ви російською
Я думаю такие есть поближе к границе с Польшей.
Так же как на Закарпатье есть венгерские села, где люди говорят на венгерском как я на русском. И это нормально
12 галюцинаций• 06 апреля в 17:04
Ответ дляСонечко
В тому коментарі не було про нав´язування поглядів і поведінки чи примушуванням.
Там запропонували)
Лицемірство приїхати в спокійне і місто і потім писати такі пости.
Там запропонували)
Контрольница• 06 апреля в 17:09
Ответ дляBlacky_Mik
Ну, правильно, ми ж не зі спільноти) А з-за меж універу.... Лист сьогоднішній.
12 галюцинаций• 06 апреля в 17:06
Ответ дляМинерАлочка
Немає такого навіть там. Жодний населений пункт в Україні не є польськомовним.
Є національні меншини їз 0,3 % від всього населення в Україні.
Люди які говорять угорською є етнічними угорцями, ви етнічна росіянка?
Сонечко• 06 апреля в 17:06
Ответ для12 галюцинаций
Там запропонували)
Це фактично був примус і ви це прекрасно розумієте. Я таки попала в точку.
12 галюцинаций• 06 апреля в 17:09
Ответ дляСонечко
І що, з нею трапилося щось непоправиме в церкві?
Нічна ненажера• 06 апреля в 17:13
Ну таке(
Чекаємо просто можливості повернутись на південь, пересиджуємо.
Відчуття ’великого села’(хоч вони на це й ображаються, але - як є), багато релігії, багато забобонів, відчуття наче всі одне за одним спостерігають, люди не розслаблені, якісь більш напружені ніж в нас, керує ними церква...
Не моє, хочу в більш сучасне місто.
Вмію заміряти найкраще• 06 апреля в 17:51
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
Вот как раз вы и есть самый настоящий нацист, ненавидите незнакомого человека просто по месту его жительства. Ну, про переход на личности я вообще промолчу... перечитайте свои сообщения
Сонечко• 06 апреля в 18:00
Ответ для12 галюцинаций
Ви дійсно не розумієте? Віра то особиста справа людини. І чи ходити до церкви чи ні, то теж її особиста справа. І ніхто не може нав’язувати людині чи ходити їй до церкви чи ні, прикриваючись тим що ’дали прихисток’. Дивно, що доросла людина не розуміє таких елементарних речей.
12 галюцинаций• 06 апреля в 18:03
Ответ дляСонечко
Вона так і не зрозуміла елементарних речей але мені не дивно.
МинерАлочка• 06 апреля в 18:42
Ответ для12 галюцинаций
Не знаю как насчет Польши и польских сел. Я из Закарпатья, этническая русинка. Родилась в СССР и говорю на РОДНОМ для меня языке.
12 галюцинаций• 06 апреля в 18:44
Ответ дляМинерАлочка
Русинська мова в Закарпатті має безліч запозичень з угорської, словацької та польської мов через історичні умови.
Статус: В Україні офіційно не визнана як окрема мова, а місцеві говірки вважаються частиною українського мовного масиву (закарпатський діалект).
любименькая• 06 апреля в 19:00
Ответ для12 галюцинаций
’советовали ли им настоятельно ’ нічого поганого в цьому немає
Я би послала з такими порадами.
Злива інформації• 06 апреля в 19:00
Ответ дляБрехушечка
Мне не очень. Сам народ и настроения его не нравятся.
То п#здуй на болота!
Злива інформації• 06 апреля в 19:01
Ответ дляДинамоКит
Коллега из Киева продержалась не долго, и переехала в Ужгород. При чём она украиноговорящая, с красивой правильной речью, к ней цеплялись за религию, что почему на службу не идёт, такое короче.
Ох і брехня!