Весняний Марафон• 07 апреля в 08:38
Останнім часом дуже стала звертати увагу на зуби, які є гарні в людей
А в мене такі звичайні , колір далеко не білосніжний, ще й знизу кривуваті , зверху збоку виріс всередину, він там не сильно помітний, бо в такому місці
Але якщо з часом захочу щось ставити , то буде проблема бо місця нема
І вже під 40 років не дуже хочеться впрягатись в ті брекети-елайнери, але все більше почала про це думати
Як гляну які є в людей зуби шикарні і на скільки це одразу прикрашає людину
А я нівроку• 07 апреля в 08:40
Вы выложили фото для обсуждения? У вас нормальные зубы, может надо немного отбелить, это придаст лучший вид
Весняний Марафон
• 07 апреля в 08:42
Ответ дляАБВГДэшница
Якщо ви не хочете, то до чого тема?
Для обміну досвідом ) може хтось надихне свою історією і тоді надумаю елайнери
Весняний Марафон
• 07 апреля в 08:44
Ответ дляА я нівроку
Трохи боюсь відбілювати , щоб емаль не зіпсувати
Плюс передній хід без нерву і є нюанс при відбілюванні
І так вони нормальні і проліковані , за цим я слідкую
Але ж хочеться гарні ) а не просто нормальні
Весняний Марафон
• 07 апреля в 08:48
Ответ дляА я нівроку
Да і в мене є проблемна зона , просто її не видно , скученість і не було куди зубу вирости і він виріс всередину і тепер збоку місце типу як пустує
І якщо колись треба буде імплант, то на те місце нічого не стане , тому ось і в роздумах за елайнери
Бринзолетта• 07 апреля в 08:51
ви з ними прожили 40, ну от й живіть далі,чи ви думаєте зуби змінять ваше житття?
Ждушечка• 07 апреля в 08:52
Писати, що зуби нормальні і, коли зробите їх гарними, фактично, ніхто різниці і не помітить, окрім вас, гадаю марна справа.
Тому напишу так: що брекети, що ейлайнери, з вашим станом зубів, історія не на довго. Трохи підправити і буде рівний ряд. Отже, якщо хочеться, то робіть.
Барвіночка• 07 апреля в 08:58
Не обращаю внимание на зубы. Даже не скажу, какие зубы у моих близких друзей и родственников. Вы зря зациклились. Нормальные зубы. Если они здоровы, то всё ок.
Котогосподиня• 07 апреля в 08:58
Ответ дляВесняний Марафон
Кави багато п´єте і мити треба регулярно.
Все і одразу• 07 апреля в 09:06
Ответ дляВесняний Марафон
якщо треба вирівняти конкретні пару зубів - то це елайнери, але якщо всі/більшість - брекети.
Це до ортодонта, а не на порадницю. І зуби - це не лише про красу, естетику. Правильний прикус надовше збереже свої зуби, щоб не стирались. Якщо скупченість, це може бути вузька щелепа чи зайві 8-ки.
Вам лікар більше скаже по КТ.
А стосовно брекетів/елайнерів - зараз багато людей віку 35-40 їх носять, нічого страшного і складного в цьому немає.
Вам лікар більше скаже по КТ.
Першоклашка• 07 апреля в 09:21
У Вас хороші зуби! Відбілити можга у стоматолога, хоча б на чистку 2 рази в рік, це не так дорого. Або хоча б чистіть після кави. І коли Ви просто посміхаєтесь, нижніх не видно, у мене подібна ситуація, тільки один нижній вперед трохи виступає.
А от брекети під 40 років - буде дуже важко і дорого. Зуби вже звикли до свого місця. У мене сестра вже 2 роки мучається, стільки грошей вбахано, змінено 2 лікаря, а вони не стають правильно, все болить, аж жувати не може :( Краще б і не чіпала вже...
Метелик• 07 апреля в 09:36
Я в 36 брекеты поставила, ничего прям критичного не было, носила недолго, осталась довольна. Конечно жизнь от этого кардинально не поменялась
но результат меня радует пока.
Мамкиня доця• 07 апреля в 10:11
Я обращаю внимание в первую очередь на зубы. У американских актеров кривые, особенно часто у тех, кто играет всяких мильярдеров. Такой диссонанс
Шалена невинність• 07 апреля в 10:25
У мене теж проблема. Ваші зуби ще нормальні, просто трохи з кольором попрацювати.
У мене проблеми гірші - був довгий період стресів, роками ( онко дитини, онко і смерть мами, смерть брата і т.п.).
Тому зуби не просто посипались, в страшне з ними.
Грошей на реконструкцію немає, бо це біля 200-300 тис грн одночасно.
А у мене тато в онко зараз.
Якщо у вас є фінанси і час - знайдіть нормальну клініку і працюйте над проблемою. Все вирішується зараз.
Я теж дивлюсь на гарні зуби
А у мене тато в онко зараз.
Я теж дивлюсь на гарні зуби
Кринжова баба• 07 апреля в 10:45
Ой перестаньте. Ну у меня ровные, выглядит красиво - а толку, уже часть не свои, а на оставшихся пломба на пломбе. В 36 состояние зубов как у пожилого человека. И я даже не рожала, тогда это хоть объяснимо было бы.
В этом случае красота не равно здоровье. Я бы с радостью обменяла свои красивые и гнилые на кривенькие желтенькие без вечных проблем. А у вас кстати зубы вполне ок, можно сделать чистку и отбеливание если цвет не нравится.
66сезон666серия• 07 апреля в 13:32
Тю.
Я б як раз впряглась (сама робила в 38). У вас брекети вийдуть на менше року. Це ніщо. А перший зуб згодом стане ще темнішим. Тоді на рівну базу вінір зробите. І так, зуби дійсно покращують життя. Ось ви блиском так активно мажете для чого? Тільки відтіняє сірість та скупченість.
Весняний Марафон
• 07 апреля в 14:08
Ответ для66сезон666серия
Тю.
А що таке перший зуб?
66сезон666серия• 07 апреля в 17:12
Ответ дляВесняний Марафон
А що таке перший зуб?
Ви ж писали без нерву «Плюс передній хід без нерву». Без нерву завжди темно-сірий буде.
Весняний Марафон
• 07 апреля в 18:28
Ответ для66сезон666серия
Мені його якось відбілити зсередини колись і тепер він такий як всі
Я про те , що якщо відбілити всі , а цей без нерву залишиться темнішим … то типу відбілювання не підійде