Всех анонимов аноним• 08 апреля в 13:41
Чи є люди, яким справді комфортно цілий день бути вдома наодинці ?
Чи є люди, яким справді комфортно цілий день бути вдома наодинці й ні з ким не бачитися? І нікуди не виходити
Всех анонимов аноним
• 08 апреля в 13:43
Ответ дляMs. Iphone
Я
Чим займаєтесь цілими днями?
Без Баяна• 08 апреля в 13:44
Звичайно є. Я взагалі дуже люблю так побути, хоча я соціальна людина, маю родину, роботаю з людьми, легко спілкуюся з незнайомцями і тп, тобі то я не соціопат. Але побути самій вдома це ж такий кайф
Снегопадка• 08 апреля в 13:44
Ответ дляБез Баяна
Не плутайте соціофоба с соціопатом
Всех анонимов аноним
• 08 апреля в 13:44
Ответ дляБез Баяна
Тоді у вас є баланс, бо ви на роботі цілий день
Без Баяна• 08 апреля в 13:44
Ответ дляСнегопадка
Не плутайте соціофоба с соціопатом
Так,вірно. Мала на увазі соціофоба
Тётя Хрюша• 08 апреля в 13:45
А что тут такого? Меня пугают люди, которым тяжело день дома посидеть
Снегопадка• 08 апреля в 13:46
Ответ дляВсех анонимов аноним
Автор, вам самотньо?
Без Баяна• 08 апреля в 13:46
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ну коли в мене відпустка, я можу запросто весь час з задоволенням бути вдома сама. Але то не часто виходить.
Ms. Iphone• 08 апреля в 13:50
Ответ дляВсех анонимов аноним
Що робите?
Работаю с 8 до 14 или с 14 до 20 , работа с людьми, почти постоянно говорю.
Нульовий сантиметр• 08 апреля в 13:47
Це ви з тредсу все сюди тягнете? Вже і фб весь у цьому питанні
Танцепесенная• 08 апреля в 13:48
Ответ дляВсех анонимов аноним
Що робите?
Читаю, смотрю сериалы, играю в игры на телефоне, учу язык,занимаюсь спортом (есть гантели, резинки, т.д).
Делаю растяжку, фейсфитнес, разговариваю по телефону с друзьями.
Плюс домашние дела.
Без Баяна• 08 апреля в 13:47
Ответ дляMs. Iphone
В мене схоже, працюю 4-5 годин в день, але серед людей і теж постійно говорю.
Личко Невеличке• 08 апреля в 13:47
Ответ дляБез Баяна
Що таке /рОбОтаю/?
Мати драконів• 08 апреля в 13:50
Ответ дляВсех анонимов аноним
Чим займаєтесь цілими днями?
Я в телефоне лежу
Заюшка_хозяюшка• 08 апреля в 13:51
Мені раз в місяць потрібен просто один день для релаксу - відправляю чоловіка кудись, готую смаколики і читаю або дивлюся серіали весь день. Хотілося б побільше таких днів, але вихідні зазвичай дуже загружені
Ms. Iphone• 08 апреля в 13:50
Ответ дляБез Баяна
Дома удобней, чем в офисе, у нас стратегический обьект, уже ночью окна вілетали
Всех анонимов аноним
• 08 апреля в 13:51
Ответ дляСіточка
Комфортно? Неперевершено! І не цілий день,а тижні і місяці
Багато хто питає ну як так можна, що можна робити цілими днями вдома? Навіщо той побут і постійно ходити з ганчіркою? Мені кайф, але є такі , що не розуміють
буреЛОМКА• 08 апреля в 13:54
Автор, можу вас шокувати. Я ні з ким не спілкувалась вже 7 місяців. Є короткі контакти по типу магазин, лікарня, аптека. Потрібно перезавантаження після сильного стресу. Єдиний мінус - потім складно соціалізуватись, тобто потрібно звикати.
Снегопадка• 08 апреля в 13:56
Ответ дляЛичко Невеличке
Що таке /рОбОтаю/?
Це работаю з помилкою, невже не ясно?
Без Баяна• 08 апреля в 13:56
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ну так якщо сидиш вдома то ж не значить що ти прибираєш весь день. Я прибираю коли всі вдома, а коли сама- насолоджуюсь свободою робити що хочу
Без Баяна• 08 апреля в 13:56
Ответ дляСнегопадка
Це работаю з помилкою, невже не ясно?
Та то людині самоствердитися треба.