Локшина на вухах• 11 апреля в 12:31

Ось паски традиційні. Пимоненко

Пасхальна заутреня 1890 роки. Якраз те, що є автентичним для України.
автор Локшина на вухах • 11 апреля в 18:39
Ответ дляЗаведУющая
Зачем мне их искать? У меня осталась одежда прапрабабушки 19го века. Там совсем не то
А що там? От цікаво залишилось від прапрабабусі, якого року вона народження?

Покращена• 11 апреля в 18:40
Ответ дляЗалізний кіготь
Прогрес він такий... Але до чого ваше питання
К тому, что да, прогресс и изменения… А тут некоторые пытаются убедить, что паски должны быть как в старину и не иначе. Смешно.
автор Локшина на вухах • 11 апреля в 18:41
Ответ дляЗаведУющая
Сундук одежды, включая головной убор. Показать нет возможности, я сейчас живу в другой области, из всего добра я увезла только одну сорочку
А назви елементів одягу знаєте? Перечисліть, що є
автор Локшина на вухах • 11 апреля в 18:42
Ответ дляБензопирен
Та смійтесь, на здоров´я!
Залізний кіготь• 11 апреля в 18:43
Ответ дляПокращена
Поки що бачила, що сперечаються ’як було в давнину’. Але люди цілком консервативні істоти, особливо з віком. В чому біда, нехай собі намагаються
Покращена• 11 апреля в 18:44
Ответ дляЗалізний кіготь
Та пусть. Надеюсь я с возрастом не стану нудной.
автор Локшина на вухах • 11 апреля в 18:50
Ответ дляЗалізний кіготь
Не сперечаються, а згадують і досліджують .
Всміхайлик• 11 апреля в 18:52
Ответ дляАнтиТанкист
Красиво
А до кошика що кладете ?
В мене буде паска яйця сир , огірок копчене і все
В мене такий самий набір як у вас, ще + зелений часник, і хрін з буряком.
Шукаю стакан• 11 апреля в 18:57
Ответ дляМне без сахара
да, и народ босиком пришел
это тоже аутентично
У Вас на Раші не босіком ходили?

автор Локшина на вухах • 11 апреля в 18:59
Ответ дляШукаю стакан
У Вас на Раші не босіком ходили?
Там холодніше, у ляптях гасали
ЗаведУющая• 11 апреля в 19:18
Ответ дляЛокшина на вухах
Моя прапрабабушка родилась 1861. От неё остались сорочки, корсетка, юбки, очипок и платки.
Соседушка• 11 апреля в 19:22
Ответ дляЗалізний кіготь
Тю, я наприклад ніколи в віруючі (цебто церковні) і не набивалась. Традиції притримуюсь, бр вона є. То й по тому. Хочуть люди смачну красиву паску, мають гроші - купують. До чого тут ваше ’вірую’?
Эти паски дорогие не только потому, что они украшены красиво и вылеплены фигуры из мастики , а еще потому что это панеттоне, с начинкой крем сыр/+ фруктовая начинка. Итальянский Рождественский хлеб никакого отношения к нашим традициям не имеет
БолеИменее• 11 апреля в 19:30
Ответ дляПартизанка
Чому між ’крестьянами’ в українцями поставлений знак дорівнює? Українці були різних верств населенння, як і усюди.
Вот все советчицы только богатые
автор Локшина на вухах • 11 апреля в 19:32
Ответ дляЗаведУющая
Ось тут детальний розгляд картини, жінки в очіпках, а поверх святкові намітки. Можливо, на Харківщині ви і не бачили такого, а були лише очіпки.
БолеИменее• 11 апреля в 19:56
Ответ дляОтжигающая
Мне очень понравилось в Болгарии и в Румынии. Нарядные люди идут в церковь с лампадками,стоят службу, в 12 зажигают благодатный огонь, свечами каждый себе зажигает лампадку и несёт огонь домой. Никаких корзин с едой.
Почему у вас такой триггер на еду
Морковку дай• 11 апреля в 20:00
Ответ дляЗалізний кіготь
Люди проводять дослідження, пишуть за ними книги чи статті. А ви де прочитали? В Біблії? То там ніби такого немає. Ні про паски, на про крашанки. А який конкретно переклад у вас? Навряд чи оригінал, вибачте.
Вы же тех людей не читали.
БолеИменее• 11 апреля в 20:00
Ответ дляЗаведУющая
После того, как на работе пытались заставлять в них ходить, у меня нет ни малейшего желания их носить.
Носите лапти и рубаху русскую
Морковку дай• 11 апреля в 20:03
Ответ дляЗалізний кіготь
Та фігня це все. Ніхто ніколи ні в якому полі не народжував (планові пологи). За два місяці до пологів ніяких робіт на жінку вже не вантажили, після - півтора місяці навіть воду не носили, ’щоб не підвередилась’. Ну не були пологи в полі і важка праця ´’традиційно жіночими’ в українській культурі. Жінку берегли.
Помните в школьной программе проходили Марка Вовка, рассказ Горпина? Или даже по логике, беременной вдове неоткуда было помощи ждать. В литературе полно этому примеров.
Морковку дай• 11 апреля в 20:05
Ответ дляАнтиТанкист
Красиво
А до кошика що кладете ?
А зачем огурец освячивать?

Верочка 100%• 11 апреля в 20:09
Ответ дляЛокшина на вухах
Це не для сварок тема, просто пізнання свого коріння і традицій
Якого коріння якщо на території України не було християнства, прийшли християни,повбивали всіх хто не прийняв віру.Хочете пізнати коріння - занурюйтесь далі в історію.
Верочка 100%• 11 апреля в 20:11
Ответ дляНіколи не збрешу
В Біблії паска - це вода + борошно. Все!
Так до чого ці суперечки?
Ми давно все робимо неправильно, це всього ж придумали люди.
Не правильно) погоджуюсь) люди пішли від Бога в раби і погрязли в релігії хтось більше хтось менше а є фанатики ось це біда.
Простецкая• 11 апреля в 20:24
И что с того?
Вы б не захотели есть те пасхи, да и все остальное вас не сильно бы вкусом порадовало бы.
автор Локшина на вухах • 11 апреля в 20:27
Ответ дляМорковку дай
Теоретично таке можливо, якщо кріпосна, якщо відбувала панщину і раптово відійшли води чи пологи раніше почалися, Але ж вона е одна там була, і жіночки поряд, :кі також відробляли панщину.
автор Локшина на вухах • 11 апреля в 20:28
Ответ дляВерочка 100%
Я про коріння в історію пасок.
Стрибну в гречку• 11 апреля в 20:32
Ответ дляМне без сахара
да, и народ босиком пришел
это тоже аутентично
Добре, що не в лаптях)
Морковку дай• 11 апреля в 20:36
Ответ дляЛокшина на вухах
И что , что не одна, она родила в поле и на работу вышла через пару недель , про неё стихи на панщині пшеницю жала.
Марічка• 11 апреля в 21:10
а що там за деревце у гірлянді сяє, аутентично так, вишенька?
Elena-eedc• 11 апреля в 21:15
Оте тряпки на голове тоже ’автентчні’?
автор Локшина на вухах • 11 апреля в 21:15
Ответ дляМарічка
Мабуть, на вишню не схоже
Марічка• 11 апреля в 21:17
Ответ дляЛокшина на вухах
Мабуть, на вишню не схоже
точно, абрикоска