Мао_Мяо• 11 апреля в 20:41
Паски посмотрели, теперь яйца)
Красили, как-то декорировали? Что получилось)?
Мао_Мяо
• 11 апреля в 20:52
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Показились, чесслово...
А в чем дело? Вам неинтересно, не читайте. В ленте полно флуда, наслаждайтесь.
Н@Диете• 11 апреля в 21:16
Дитина в тік точці побачила шматочки невеликі лушпиння від червоної та звичайний цибулі, потім яйце вологе обваляти, в серветку вологу( не паперову), зробити мішечок, зав´язати ниткою.І варити з каркаде.Вийшли як брудні.Та я похвалила за крашанки і що натуральний ’ фарбник’
Чупокабра• 11 апреля в 21:30
Ответ дляН@Диете
Ми цьогоріч теж тільки натуральні барвники використовували. Ось що вийшло
Кров з молоком• 11 апреля в 21:44
Гидроусилитель руля• 11 апреля в 21:46
Бибер-анонимер• 11 апреля в 21:51
Ответ дляСнегопадка
У мене такі з олією вийшли.
А чим ви фарбували?
Цікавий писочок• 11 апреля в 22:02
Ответ дляСнегопадка
У мене такі з олією вийшли.
класс
у меня классика
Кров з молоком• 11 апреля в 22:05
Ответ дляГидроусилитель руля
В мене вийшли такі)кольорові. У дітей в каркаде та куркумі я так думаю оливкові
В мене чомусь в цьому році в куркумі не взялися. Минулі роки гарні були як у вас. Так і не зрозуміла, що не так
Гидроусилитель руля• 11 апреля в 22:07
Ответ дляКров з молоком
Я не ризикнути в каркаде, вирішила спробувати з олією, і от бачите кожне яйце по своєму фарбувалося
Снегопадка• 11 апреля в 22:39
Ответ дляБибер-анонимер
А чим ви фарбували?
Звичайні фарбники в пакетиках . Яйце, обмазане олією не повністю зафарбується. Олія збирається на поверхні плямами, не допускачи фарбу до яйця
Бибер-анонимер• 11 апреля в 22:41
Ответ дляСнегопадка
Дякую 🌷
Встидаюся запитать• вчера в 00:41
Ответ дляСнегопадка
У мене такі з олією вийшли.
А у меня не получились крапинки. Просто цветные яйца. Больше не буду так красить.
Больше всего мне понравилось красить в вине. Получаются яйца с шиммером.