Ви пробачте, що я вам, дорослим людям пишу якісь повчання.
Але оскільки жінок з дитинства вчать догоджати, то їм буває через то складно подбати про своє здоров*я.
Презерватив. Ні від чого не захищає. Особливо, якщо не використовувати...
То вигадали чоловіки з еректильними дисфункціями.
Я пропоную вам, дівчата, ігнорувати все те і дбати про себе.
Навіть якщо то чоловік законний, то він теж може принести подарунок, якщо ви розумієте...
Мірамістин і його аналоги. Презервативи можуть рватися, ми з вами знаємо, тому вище ризик заразитися. Трому після сексу для кращого захисту - мірамістин.
Ще читала, що ніби поширюється ситуація, що жінка вимагає довідку про здоров*я перед першим контактом.
Хороший приклад, але певно, рідкісно.
Які способи захистити і подбати про себе для звичайних жінок найбіьш реальні?
Хороший приклад, але певно, рідкісно.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Презерватив
Мірамістин
Вимагати довідку
Утримання
Ответ дляVIKYSIA
Довідку можна купити
Я теж так подумала, тому презервативи і мірамістин надійніші
kharkovchanka• вчера в 10:36
Ответ дляVIKYSIA
Довідку можна купити
або і не купити, але через 2 тижні переспати з іншою і принести подарунок дружині