Карапулька• 15 апреля в 10:48

Не прижився зубний імплатн

У січні видалили зуб і одразу встановили імплант. Вчора ходила до лікаря, мали встановити формувач ясен. При встановленні формувача імплант випав. Лікар запропонував одразу встановити знову, але я відмовилась, бо погано почала себе відчувати, перенервувала, напевно.
Лікар сказав, що тоді наступне встановлення буде не раніше, ніж через місяць.
Сьогодні така щока опухша, що капець.
Тепер боюсь вдруге іти встановлювти. У кого є досвід повторного встановлення зубного імпланту?
автор Карапулька • 15 апреля в 12:02
Я, на даний момент, ще не зробила ніяких висновків відносно лікаря. Просто хотіла поцікавитись у дівчат, то встановлював повторно імплант

Коплю на груди• 15 апреля в 12:03
Ответ дляКарапулька
5 днів
В принципе достаточно, значит или вам слишком большую дырку под имплантат сделали в кости или аутоиммуннка отторгла
автор Карапулька • 15 апреля в 12:03
Ответ дляКоплю на груди
Мост, если нет зубов, то сьемный протез
Зрозуміла, дякую
Alex_Kri• 15 апреля в 12:03
Ответ дляКарапулька
Якщо, наприклад, у людини проблеми з ЩЗ і встановлення імплантатів проблематичне або не можливе, шо тоді робити? Ходити без зубів?
Лечение основного заболевания, потом имплантация. При нормализации гормонального фона отлично приживаются
Дайте згадаю• 15 апреля в 12:04
Ответ дляКарапулька
У мене гіпотериоз. Але у мене е ніхто нічого не питав про хвороби
Імплантація зубів при гіпотиреозі можлива, але за умови компенсації рівня гормонів щитоподібної залози. Це відносне протипоказання: процедура проводиться після стабілізації стану пацієнта ендокринологом, оскільки приховані патології підвищують ризик відторгнення імплантатів.
Основні аспекти імплантації при гіпотиреозі:
Компенсація — це ключ: Важливо, щоб рівень гормонів був у межах норми завдяки замісній терапії. Некомпенсований гіпотиреоз може сповільнити загоєння тканин.
Оцінка ризиків: Гіпотиреоз, як і інші ендокринні порушення, вимагає ретельної діагностики перед операцією.
Індивідуальний підхід: Стоматолог-хірург ухвалює рішення на основі висновків ендокринолога та стану кісткової тканини пацієнта.
Можливі складнощі: Існує підвищений ризик проблем із загоєнням, тому необхідний суворий контроль, повідомляє видання «Dental Guru».

Перед плануванням імплантації обов´язково проконсультуйтеся з ендокринологом і попередьте стоматолога про захворювання.
автор Карапулька • 15 апреля в 12:05
Ответ дляКоплю на груди
Цікаво, якби я не прийшла через три місяці, а через півроку чи рік, наприклад, то імплант прижився б? Мене нічого не турбувало, ніякого набряку і т. д
Коплю на груди• 15 апреля в 12:05
Ответ дляAlex_Kri
Подскажите пожалуйста, ставят ли мост на имплант и свой зуб, то есть 1 имплант, 1 свой зуб и между ними ещё коронка или обязательно надо на 2 импланта?

Балаболка• 15 апреля в 12:06
Ответ дляСвета С Приветом
А на підставі чого, ви зробили висновки, що лікар рукожоп?
А на підставі чого ви зробили висновки що він НЕ рукожоп?
Alex_Kri• 15 апреля в 12:06
Ответ дляКоплю на груди
По правилам - надо два импланта.
Коплю на груди• 15 апреля в 12:06
Ответ дляКарапулька
Нет, если не прижился через 3 месяца, то вряд ли
Дайте згадаю• 15 апреля в 12:07
Ответ дляКарапулька
Коли я ставила імплант то через 3 місяці був контроль, а встановлення самої коронки через 6 місяців.
Балаболка• 15 апреля в 12:09
Ответ дляКоплю на груди
два імпланта прогнозованіше, оскільки імпланти = жорстка зв´язка (прямо в кістку), власні зуби знаходяться в ’м´язовій’ періодонтальній зв´язці, вона рухлива та амортизуюча. Тобто один край моста рухливий, а інший не рухливий - результат може бути непередбачуваним.
Коплю на груди• 15 апреля в 12:09
Ответ дляAlex_Kri
По правилам - надо два импланта.
Ясно, спасибо
Коплю на груди• 15 апреля в 12:11
Ответ дляБалаболка
Спасибо
Да, именно так врач сестре и сказал, она думала может чисто коммерческий ход.
А ставаят ли мост на один зуб и небольшой просвет рядом ( не вырос после молочного)
Дайте згадаю• 15 апреля в 12:13
Ответ дляКоплю на груди
Спасибо
Ставлять, навіть ставлять полуміст (один зуб з коронкою інший як міст, але не фіксується на сусідньому зубі. У мого чоловіка так вже два полумости стоять 18 років.
175см55кг19лет (она)• 15 апреля в 12:14
Ответ дляСвета С Приветом
Гарантія, це добре, але здоров’я і спокій дорожчі. Якщо немає контакту з лікарем і віри в його професіоналізм, то навіть найкращий імплант за гарантією може не прижитися просто через стрес пацієнта
Не видумуйте про стрес
Alex_Kri• 15 апреля в 12:16
Ответ дляКоплю на груди
Спасибо
Иногда ставят один имплант на два зуба, но крайне редко. Должны быть определенные условия, которые бывают редко. И риск выше
175см55кг19лет (она)• 15 апреля в 12:16
Ответ дляКарапулька
У моей свекрови 8 имплантов - высокий инсулин, ТТГ и возраст и парадонтоз. Все ок
Коплю на груди• 15 апреля в 12:17
Ответ дляДайте згадаю
Просто у дочки не вырос зуб после того как выпал молочный, зуб мудрости подвинул ряд, но все равно есть просвет небольшой, а соседний зуб стерся немного из-за коронки что над ним, то идеально было бы поставить на этот зуб тоже коронку и зарыть тот просвет рядом

Коржик• 15 апреля в 12:25
Ответ дляКарапулька
автор, дуже дивна ситуація. Якби імплант не прижився, то у вас були б болі, набряки і тд. А не просто ’випав’. Я в шоці..
Ну і друге - як це встановити той самий ’старий’ імплант? це нонсенс я б точно більше не ходила до цього лікаря шось робити. Консультація у інших - маст хев.
Света С Приветом• 15 апреля в 12:30
Ответ дляБалаболка
Я роблю висновки на підставі фактів: медицина, це не математика, і гарантій на біологічні процеси не існує. Ваші ж висновки базуються на бажанні просто вилити на когось бруд у мережі. Коли з’являться реальні медичні докази лікарської помилки, а не просто ваше ’фе’ - тоді й буде про що говорити. А поки що це просто порожні емоції
автор Карапулька • 15 апреля в 12:31
Ответ дляКоржик
Сьогодні записалася на огляд, бо щоку дує, капець. Буду питати про це. Дякую за інформацію. Я і не подумала перепровірити його слова
Знову Я• 15 апреля в 12:37
Ответ дляНалитое яблочко
Видалили зуб і ОДРАЗУ встановили імплант????
Так. Це нормальна практика. Якщо в корені нема ніякого запалення, все спокійно, то якраз це найкращий спосіб. Чоловіку так ставили, все супер швидко і гарно прижилося
Знову Я• 15 апреля в 12:41
Ответ дляБалаболка
а в нових дослідженнях пояснюють встановлення одномоментного імпланту котрий сам по собі буде мати імунну відповідь і з 100% наявною інфекцією в періапікальній зоні? (коренях зубу). Навряд чи видаляли 100% здоровий зуб під імплант.
Ну чому ж? У чоловіка сколовся передній зуб. Але корінь був абсолютно живим і здоровим, не запаленим
dilaya• 15 апреля в 12:46
В мене теж так було як у вас. Почекайте місяць чи більше (не памʼятаю скільки в мене було) і встановлюйте знову. І імплант приживеться вже.
Я так зрозуміла, що в мене це особливість, що після видалення запалення довго триває і тому відразу імплант встановлювати не підходить. А почекавши все норм тоді.
Радість моя• 15 апреля в 12:57
Ответ дляГолова колгоспу
Автор, ще є багато інших показників. Я теж тут тему створювала, мене лікар перед встановленням імпланту послав робити аналізи на кальцій, вітамін Д, і ще щось. А це були зайві витрати для мене. А потім вияснилося, що в мене була нестача цих вітамінів, і я пропивала додатково. Тому що кістка б не сформувалася для імпланта. Таксі у вас могло бути, на момент встановлення, дозволяло постааити імплант, але потрібно було перевірити, чи в нормі вітаміни, які допомагають зарости кістці
Вы в сказки верите
Личко Невеличке• 15 апреля в 13:05
Сразу после удаления можно устанавливать имплант. Сейчас так делают.
Но чаще все же дают 3-4, а иногда и 6 месяцев на заживление. Потом снимок и установка.
Выясните причину отторжения, а потом уже крутите новый.Может там костной ткани мало и нужно наращивать, а доктор спешит карман набить...
Радість моя• 15 апреля в 13:06
Ответ дляКарапулька
Мостик ставить
Балаболка• 15 апреля в 13:14
Ответ дляСвета С Приветом
Нема ніякого бруду. Всі мої відповіді аргументовані, знеособлені, і більше про вірогідність і середньостатистичні міркування, а не безапеляційні твердження.
Балаболка• 15 апреля в 13:16
Ответ дляЗнову Я
Ну таквище писали, да такі випадки бувають, але рідше, ніж коли там коронка , а під коронкою жах і ппц. Як власне у автора і було.