Бжоли-бандерівці• 17 апреля в 00:34

Старша сестра поведение

Сестра старша на 18 лет . мы с ней общаемся редко по выходным когда приезжаю к родителям и так все . Раньше все было ок , но последнее время она вечно фыркает , спорит . Как не приеду обсматрывает как одеваюсь как то неприятно. На любую тему начинает спорить или обесценивать. Я задумалась с чего такое поведение очень неприятно
Луноликая Вика• 17 апреля в 00:35
И шо?

автор Бжоли-бандерівці • 17 апреля в 00:36
Ответ дляЛуноликая Вика
И шо?
Что и шо
Все до блиску• 17 апреля в 00:43
Вам не пох
Love_Love_Love_• 17 апреля в 00:50
Не впевнена в собі і заздрісна баба.
автор Бжоли-бандерівці • 17 апреля в 00:53
Ответ дляLove_Love_Love_
Не впевнена в собі і заздрісна баба.
В неї 2 дитини чоловік сімʼя , правда чоловік скряга сільський . Чому завидовать . Я не замужем
Love_Love_Love_• 17 апреля в 00:54
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ви серйозно це пишете? Єдиний привід для заздрощів це заміжжя?
автор Бжоли-бандерівці • 17 апреля в 00:55
Ответ дляLove_Love_Love_
А чому заздрити

Love_Love_Love_• 17 апреля в 00:56
Ответ дляБжоли-бандерівці
А чому заздрити
Люди заздрять всьому, наприклад, тому що ви не одружена, молодша
автор Бжоли-бандерівці • 17 апреля в 00:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так вона вже життя прожила і молодою була і дітей родила що там вже заздрити уже пенсію зустрічати . Це дурість
Love_Love_Love_• 17 апреля в 01:00
Ответ дляБжоли-бандерівці
Та ви мені не пояснюйте, я вам не заздрю, а може там клімакс, гормони🤷🏼‍♀️
Фрикаделька• 17 апреля в 01:05
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я бачу ви також майстер шеймити та знецінювати.... обое рябое....
автор Бжоли-бандерівці • 17 апреля в 01:08
Ответ дляФрикаделька
В чому тут знецінення
Фрикаделька• 17 апреля в 01:09
Ответ дляБжоли-бандерівці
В чому тут знецінення
ви гаденько сказали про зустріч пенсії - пасивна агресія, але ви зараз звісно зробите великі круглі очі в скаже ’ашотакова’... тому ж і кажу обое рябое....
автор Бжоли-бандерівці • 17 апреля в 01:12
Ответ дляФрикаделька
Пасивна агресія можливо але не знецінення. Пасивна агресивність як відповідь на дурість. Тип паче все правильно сказала . Коли тобі 50 уже нормально завидувати тому хто молодший . Треба приймати свій вік
Фрикаделька• 17 апреля в 01:11
Ответ дляБжоли-бандерівці
Обое рябое, продовжуйте - ви варті одна одну...
Задираю носа• 17 апреля в 07:24
Є такий вік, в якому жінка ніби прокидається з думкою ’ якого, власне, маракуя я вас усіх терплю’
Скоріше за все, явище гормональне, але дуже полегшує життя.
Можливо, ваша сестра досягла цього просвітлення
ВЫВсеВрете• 17 апреля в 07:41
Ответ дляФрикаделька
Это точно, судя по ответам, автор недалеко ушла от сестры
Пукимончиг• 17 апреля в 08:34
Так і ви спорите. Ще й думаєте, що лиш ваша думка вірна.
Пукимончиг• 17 апреля в 08:38
Ответ дляБжоли-бандерівці
В 32 не мати ні сім´ї, ні дітей. Такий собі привід для заздрощів.

Играю у края• 17 апреля в 08:55
Она живет с родителями? Может нервы ей уже вытрепали?
ЯспАкойнаЯ• 17 апреля в 08:58
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ви прийшли щоб нам це розказати замість того, аби розказувати їй
LediBlac• 17 апреля в 09:06
Ответ дляБжоли-бандерівці
Тут два варианта:
1) в силу большой разницы в возрасте она оценивает вас как своего ребенка или конкурента детям.
2) вы простой пример как бы она могла прожить свою жизнь, но выбрала скрягу-мужа и два якоря из детей.