Птица секретарь• 17 апреля в 16:08
Ваши дети тоже «делают» д/з с чатом gpt и тому подобными?
В чем суть домашки сейчас, если почти все дети возрастом 9+ тупо кидают задания на сайты и списывают готовое? Как у вас?
Солоденька цукОрка• 17 апреля в 16:31
Ответ дляБюст Березуцкого
Понятия не имею как мой делает потому что он делает из на перемене в школе, оценки хорошие в школе все нормально значит все гуд
Я готую дітей до нмт. Батьки кажуть: відмінниця, рівень знань високий, лише відшліфувати, лише відшліфувати. Починаємо працювати, дитина не засвоїла 7-й клас. Питаю: а як в школі всі контрольні писала відмінно? Відповідь: списувала, як всі.
Я про те, що вчителі вже повністю знеможені цим списуванням і витрачати останні сили на те, щоб це прининяти, у них вже нема. Робіть, що хочете, я свій матеріал вичитала.
У мене є знайома викладачка малювання і мистецтва в школі. Їй треба в класрум надсилати свої роботи. Так неодноразово їй присилпли фото трохи не робот Рембранта на оцінку:)))
Солоденька цукОрка• 17 апреля в 16:32
Ответ дляПтица секретарь
Ну нет, учеба это двусторонний процесс, не должно быть учителей пофигистов
Тристоронній процес, батьки теж беруть участь. Мають брати участь. Так що домашка з джіпіті повністю ваш провал.
Солоденька цукОрка• 17 апреля в 16:32
Ответ дляКурочка
Даже я д.з. с курсов делала с gpt )) А вы, автор, не такая?
Ще й самі оплатили, мабуть:)
Розвідка Маші• 17 апреля в 16:33
Ответ дляПтица секретарь
Вообще никак?)
Да. Вообще никак не использует джи пи ти для домашек
Без образів• 17 апреля в 16:35
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ні, все робить сам. Не має телефону і ноутом користається лише на вихідних
сочувствую ребенку
Птица секретарь
• 17 апреля в 16:35
Ответ дляСолоденька цукОрка
Полностью согласна с Вами, только это не мой провал - у меня уже взрослый ребёнок, который учился сам)
Вельми шановна• 17 апреля в 16:36
Ответ дляПтица секретарь
Якими його досягненнями, станом на сьогодні, можете похвалитися? Я без сарказму.
Птица секретарь
• 17 апреля в 16:40
Ответ дляВельми шановна
Цього року закінчує морську академію в Європі, вчиться англійською. Майбутній морській офіцер)
ЗаведУющая• 17 апреля в 16:42
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У Вас першокласник?
Птица секретарь
• 17 апреля в 16:44
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ні, 9 років
А телефону він не має взагалі чи просто не даєте постійно користуватися?
ЛеньГуглить_правда• 17 апреля в 16:45
Ответ дляПтица секретарь
Взагалі не має
Птица секретарь
• 17 апреля в 16:46
Ответ дляСолоденька цукОрка
Так, діти зараз не заморочуються взагалі)) ну більшість точно
ЗаведУющая• 17 апреля в 16:46
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ні, 9 років
Зрозуміла. Але все одно ще маленький, початкова школа. Цим більше ´грішать´ учні середніх і старших класів.
Птица секретарь
• 17 апреля в 16:48
Ответ дляЗаведУющая
У середніх класах майже стовідсотково, ближче до випуску деякі все ж таки беруться за голову
Без образів• 17 апреля в 16:52
Ответ дляЛеньГуглить_правда
З якого дива?
не переусердствуйте, еще несколько лет и он может вас возненавидеть за это
60 метрів сметани• 17 апреля в 16:53
Може щось творче робити с gpt, і то більше просто як канву бере.
Всі точні науки робить самостійно. Каже , що чат часто помиляється. ГДЗ теж не використовує.
Ну і в класі та контрольні треба ж потім без чату робити.
Але у нас більшість вчителів спокійно пояснюють ще раз, якщо десь не зрозуміли. Завжди може після уроку чи контрольної спитати
Солоденька цукОрка• 17 апреля в 17:01
Ответ дляПтица секретарь
А чому тоді зараз вас захвилювало списування? :)
ЛеньГуглить_правда• 17 апреля в 17:02
Ответ дляБез образів
Всі діти його віку без телефонів, це нормально
Птица секретарь
• 17 апреля в 17:04
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Це де таке є?
Птица секретарь
• 17 апреля в 17:05
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Франція
А, ну то пишіть, що не Україна)))
Птица секретарь
• 17 апреля в 17:05
Ответ дляСолоденька цукОрка
Працюю з дітьми
Дуняша• 17 апреля в 17:09
Ответ дляПтица секретарь
Многим учителям сейчас к сожалению пофиг
а учителей больше нет,
есть только надавачі освітніх послуг
Без образів• 17 апреля в 17:10
Ответ дляЛеньГуглить_правда
тоді питань немає
Дуняша• 17 апреля в 17:11
Ответ дляСолоденька цукОрка
Один з моїх не робить, інша робила те, що їй треба. Навіть якщо щось питала в джіпіті, потім розбирала, тупо не списувала.
Суть домашки в тому, щоб вчилися лише вмотивовані.
так а где мотивацию взять?
это нужно не кормить ребенка и не покупать ему ничего
Солоденька цукОрка• 17 апреля в 17:11
Ответ дляПтица секретарь
Працюю з дітьми
В сфері освіти чи ні?
Якщо у мене учні списують мої завдання, то я їх так ганяю по домашці, що вони її напам´ять вчать:)) я попепеджаю батьків, що наші заняття могли б бути більш ефективні, але у більшості просто нема сил і часу, вони погоджуються на те, що пів уроку розбір домашки з деталізацією.