Organic• 18 апреля в 22:49
Я такою була 10 років тому.. чи зможу я в 40 бути як на фото
Я зараз 64
Відчуваю себе не в своїй тарілці, бо від природи була як на фото
Всі вагітності мене змінили…
Я не Тролль• 19 апреля в 12:04
Ответ дляВся така шо куди там
Так, вже додивилась- руки тонкі і ноги норм. Зайве накинула на бюст і великий живіт (але то мабуть футболка так лягла)
Живот то да из-за футболки
Точная копия плова• 19 апреля в 12:22
В віці 40 тіки спорт, і разом з ним схуднення якщо ще захочеться
Мені 42, зріст 170, вага 65-66
Хочу звісно 62, щоб живіт був геть плаский, але то я вже до себе придираюсь, я собі реально і так подобаюсь
Мені 42, зріст 170, вага 65-66
Сама вумна тутички• 19 апреля в 12:31
Ответ дляЧумачечая_
Мені на фото 42, троє діток.
Фото з минулого літа, на той момент молодшій дитині було 8 міс.
Тому все в ваших руках.
Зараз я пішла в зал, хочу мати більш підтягнуті ноги та живіт, і мені це вдається.
Тому все в ваших руках.
Ви просто красуня 😻
Домовенок Кузя• 19 апреля в 12:39
Ответ дляТочная копия плова
Мені 42, зріст 170, вага 65-66
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Брюльтик• 19 апреля в 13:04
Ответ дляЧумачечая_
Гормони не провокують набряки так, як їх провокують вуглеводи,
Неправильне харчування це шлях до рихлості, набряків, зайвої ваги
Та що ви кажете? Ви на зберіганні ніколи не лежали? Коли дівчат розносить за тиждень виключно на лікарняній їжі на +10 кг за тиждень. Поясніть, скільки можна зжерти солодкого за тиждень щоб набрати 10 кг. Дівчата, якщо нічого про дію гормонів не знаете, то не меліть дурниць.
Брюльтик• 19 апреля в 13:09
Ответ дляЧумачечая_
До чого тут мірена?
В мене мірена стояла, взагалі 0 змін, ц багатьох подруг так само
Мірена це прогестерон. Вона викликає набряки. У мене груди на мірені збільшились з 2 до 5. Гормональні груди. І вага стрибнула під 80. Як тільки зняли мірену то одразу мінус 12 кг. Харчування та активність не міняла.
Цирк на дроті• 19 апреля в 13:10
Ответ дляЧумачечая_
Почніть просто рахувати калорії .)
Я и так считаю. За 1600 не выхожу. Плюс силовые.
пАлАвинкА• 19 апреля в 13:47
Ответ дляБрюльтик
За какой срок вы похудели после мирены?
Чумачечая_• 19 апреля в 14:01
Ответ дляЯ не Тролль
168/63 . Все пишут больше потому что выгляжу крупно из-за костей
😂😂😂😂😂
Сплюшка• 19 апреля в 14:59
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Блогер, одесситка кажется. Ей за 60 лет и как раз поза креветки от больших нагрузок в спортзале.
Вы думаете, вы первая неграмотная, которая рекомендует мне что то почитать, сама при этом ни одной книги в глаза не видела? ))
По скелету, конституции и лицу на меня похожа)
Но, я сейчас заплывающий дрыщ, волосы ломаются и не растут, хоть и младше её намного(
А я с Рио-де-Житомира!• 19 апреля в 15:00
Ответ дляСплюшка
У вас белка в организме не хватает. Как дела с яйцами, мясом в вашем рационе?
Сплюшка• 19 апреля в 15:11
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Всё это ем, не вегетарианка. но, возможно немного. Не задумывалась именно о белке. Несколько лет низкий ферритин. Пью периодически железо. Но, посоелние года два с волосами Всё равно хуже и хуже(
Вижу в продаже всякие протеиновый коктейли, но думала, что это для тех, кто наращивает массу в зале. Не вникала, если честно.
А вы посоветуете что-то? Вес вроде как мой обычный +- 53-54, но выгляжу я с ним не как раньше, а истощенной. Мышцы как будто исчезли, все обвисает и заплывпет. Кожа тоже стала сухая и как будто потеряла эластичность совсем( думала, уже возраст, гормоны. Но, я вижу женщин намного старше с более упругой кожей и волосами.
А я с Рио-де-Житомира!• 19 апреля в 15:14
Ответ дляСплюшка
Вот, у вас все признаки нехватки белка. Даже железу нужен белок, а так он как в сухую землю. Попробуйте протеин хотя бы месяц пропить. А лучше 3. И мясо немного больше. Посмотрите, на сколько лучше станет
Сплюшка• 19 апреля в 15:15
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Спасибо! А какой именно? Не разбираюсь) их много всяких в продаже.
Сплюшка• 19 апреля в 15:16
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Коллаген который многие пьют это оно? Или нужно что-то другое?
А я с Рио-де-Житомира!• 19 апреля в 15:16
Ответ дляСплюшка
Да любой, я немецкий пила
Ответ дляСплюшка
Коллаген тоже белок, но лучше именно протеин. Хотя я и коллаген иногда пью
Сплюшка• 19 апреля в 15:42
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А их можно одновременно пить?
А я с Рио-де-Житомира!• 19 апреля в 15:45
Ответ дляСплюшка
А их можно одновременно пить?
Я смотрю блогеров, которые пьют горстями все подряд, магнии, омеги, коллагены. Мне кажется это очень не здраво и нагрузка на печень. Нехватка плохо, но и передозировка еще хуже.
Поэтому я пью что то одно, потом перерыв пару недель, потом второе. Результат видно
Сплюшка• 19 апреля в 15:50
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Спасибо)
когдадеЦкие• 19 апреля в 17:56
Конечно сможете.
Я в 18 лет весила 60 кг. И дальше только больше. В 40 лет весила 74 кг.
В 41 начала худеть, сейчас вешу 56 кг. То есть меньше, чем в 18 лет. Цель 53 (до идеала), надо еще 3 кг скинуть.
Смажена полуничка• 19 апреля в 18:03
Ответ дляНепогодка
В 42 була такою як на Вашому фото, 53кг при 170, зараз близько 70кг, стрес, збій циклу. Їсти стала навіть меньше, а вага росте, за останніх пів року плюс 5кг. Ніхто не знає, як відреагує організм. Схильності до набору ваги ніколи не було(((
Додам- зараз 45років
А чого до лікаря не ідете?
Гормони це не жарт
І самі вони в норму не прийдуть
Сама така, мені 40
Після операції по видаленню поліпів і лікуванню після операції отримала гормональний збій і 15 кг ваги плюсом
Обійшла купу лікарів, у всіх відповідь одна в таж
І оце тільки останній лікар за допомогою лікування змогла зсунути мою вагу з мертвої точки і то тільки на другому році лікування
Гормони це не жарт
І самі вони в норму не прийдуть
Сама така, мені 40
Смажена полуничка• 19 апреля в 18:06
Ответ дляПожарник
Так, я лише теоретично питаю, досвіду такого нема. Але все ж спорт і в такому випадку дає результат
Спорт ніяк не впливає на ширину талії
Бо вона від будови скелету залежить
І є навіть худі жінки, але майже без талії
Бо вона від будови скелету залежить
Смажена полуничка• 19 апреля в 18:16
Ответ дляБрюльтик
Гормони. Товсті ноги можуть бути від підвищеного адреналіну. Він утримує воду. Прогестерон теж утримує воду. Це покращить ситуацію, але такою як в 13-16 років ви всеодно не будете. У вас гормональна перебудова тіла. це як з підлітка перетворюватись в дорослого.
Товсті ноги ще від естрогену можуть бути
Саме бедра, внутрішня частина
Точная копия плова• 19 апреля в 18:21
Ответ дляСмажена полуничка
Спорт ніяк не впливає на ширину талії
Бо вона від будови скелету залежить
Впливає, якщо ви працюєте над спиною, плечима, сідницями, то ваша талія виглядатиме тоншою і пропорційнішою
Смажена полуничка• 19 апреля в 18:22
Ответ дляБрюльтик
Не на їжі їх розносить, а на гормонах, що їм вливають, щоб вагітність зберегти
А потім цю гормональну вагу дуже важко скинути
Вітаміни косметика• 19 апреля в 18:33
я зараз така у 43 але обличча видає роки
контролюю що їм завжди і їм я багато- але не смажене не жирне. алко - раз на рік.+ спорт
Смажена полуничка• 19 апреля в 18:33
Ответ дляЧумачечая_
До чого тут мірена?
Ну всі різні
Значить не треба було автору стільки прогестерону і він пішов не туди
Смажена полуничка• 19 апреля в 18:36
Ответ дляЯ не Тролль
Вы поправились? На сколько? Мне тоже врачи предлагают, а я боюсь
Я поставила два місяці назад
Але я без неї не можу
В мене по аналізах дуже сильний дефіцит прогестерону
Я спочатку таблетки пила, але їх не можна на постійній основі пити
Тому Мірена
Зараз є качелі з вагою, поки цикл не встановиться новий
А далі все ок має бути
Але я без неї не можу
Тому Мірена
А далі все ок має бути
Вітаміни косметика• 19 апреля в 18:37
Ответ дляСплюшка
Ну, в это совсем не верится. С таким животом не может быть 8 месяцев после родов... смеётесь?
чому ні. в мене такий живіт теж був. Перша дитина після родів + 1 кг друга +3 кг. Бандаж дородовий- ні одної розятжки. Одразу звісно пузо висіло- пояс післяродовий і мінімум спорта вже спустя пів року живіт плаский...Просто коли вагітна в мене дивіз був- хочеш їсти пий воду-їж клубнику -яблуко.