ЭкстрасенсиХаЯ• 19 апреля в 20:08
Де жити підчас ремонту?
Київ, плануємо ремонт всієї квартири, сьогодні був головний бригади що буде робити ремонт, сказав що це на 2,5-3 місяці і під час ремонту ключі віддаються робітникам і вони живуть в ній.
Тепер думаю, де жити нам цей період? З чоловіком робота лише в офісі 5/7, тому в місті обов’язково залишатись. А знімати квартиру на 3 місяці… це хіба що відразу брехати господарям, що плануємо довгострокову оренду бо не знаю хто здасть на такий час квартиру.
ЖаннаНеАгузарова• 19 апреля в 20:09
Ответ дляДонька подруги
2,5-3 = пол года
Это если каждый день навещать рабочих в квартире и проверять сделанное. Если нет, то год.
Love_Love_Love_• 19 апреля в 20:11
Багато хто здасть, просто ціна буде вища і за 3 міс вам ніхто ремонт не зробить
Звездолётчица• 19 апреля в 20:10
Знімайте. Господарям не брешіть, чесно скажіть що ремонт і квартира потрібна на півроку. Бо ваш будівельник триндить, як і всі будівельники, про три місяці.
Донька подруги• 19 апреля в 20:10
Ну вот автор мы по опытах)) и решили что вам аренда довготривала нужна))
ЭкстрасенсиХаЯ
• 19 апреля в 20:11
Ответ дляДонька подруги
2,5-3 = пол года
Ні, це перевірена бригада, ми рік чекали поки вони звільняться. За цей час вони робили ремонт у сусідів на дачі і у їх квартирі новобудові з 0, все супер. По часу як і сказали +- 2 тижнів.
Альфред Шнитке• 19 апреля в 20:16
Мы снимали дачу в пригороде, муж с работы заезжал смотрел, как и что. Обещали за 2 месяца, делали с конца апреля до октября. И стоило в два раза больше в итоге, продали мою машину. 😭
Кнопус• 19 апреля в 20:17
Ответ дляАльфред Шнитке
Я перепрошую, а куди всі речі?
Прокачую сідниці• 19 апреля в 20:19
Есть разные бригады. У нас никто не жил, но ремонт был капитальный с заменой полов. В итоге растянулся почти на год. 20 лет назад делали косметический ремонт по комнатной и не трогали кухню и санузел - жили в той же квартире.
Херсон це Україна• 19 апреля в 20:19
Ответ дляНеместная Я
А чого це вони там жити повинні? Такого чуда не чула…
Щоб не ходити туди-сюди і не нарватися на тцк.
Альфред Шнитке• 19 апреля в 20:20
Ответ дляКнопус
Я перепрошую, а куди всі речі?
Что не выбросили, сложили в гараже, у мамы часть, одежду с собой. Мебель и технику меняли.
Прокачую сідниці• 19 апреля в 20:21
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А жили там как? Я плохо представляю, чтобы в моей квартире жили рабочие, спали на моей мебели, пользовались моей сантехникой... Ладно, на даче
ЭкстрасенсиХаЯ
• 19 апреля в 20:21
Ответ дляКнопус
Я перепрошую, а куди всі речі?
Мене ще й це питання хвилює.
Ми років 15 назад робили ремонт в цій же квартирі, але робилося на 1кімнаті, ми могли спокійно жити в інших а майстри працювали увесь день але на ніч їхали додому. Переїхали лише на 3 дні до родичів, поки ставили унітаз, бо вибачте під дерево не сходиш. А як зараз…
ЭкстрасенсиХаЯ
• 19 апреля в 20:21
Ответ дляНеместная Я
Да, правильно казали. ТЦК бояться. Бригадир так і сказав.
Альфред Шнитке• 19 апреля в 20:22
Ответ дляПрокачую сідниці
Мы им оставляли стол, унитаз и раковину. Потом меняли на новое. Мы сносили стены, другого не было варианта. Спали они на раскладушках.
Неместная Я• 19 апреля в 20:28
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну це вже вибачте не мої проблеми. Не вистачало щоб в моїй новобудові з новим ремонтом до мене якісь мужики кагалом проживали…
ЭкстрасенсиХаЯ
• 19 апреля в 20:23
Ответ дляПрокачую сідниці
Ми запитували. Сказали, що не хвилюйтеся приносять свої матраси, спальників, навіть посуд. Мол, ви ж будете заходити в будь-який час і самі все будете бачити.
Прокачую сідниці• 19 апреля в 20:24
Ответ дляАльфред Шнитке
Но пока унитаз и раковина будут меняться, они ж тоже получается будут жить
Альфред Шнитке• 19 апреля в 20:24
Ответ дляНеместная Я
В новом ремонте не делают ремонт.))
Альфред Шнитке• 19 апреля в 20:25
Ответ дляПрокачую сідниці
Почему? В последний день подключили всю сантехнику и ушли.
Прокачую сідниці• 19 апреля в 20:25
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Мене ще й це питання хвилює.
Мы все вещи вывозили в гараж, крупную мебель накрывали и перемещали по квартире рабочие, либо разбирали.
Неместная Я• 19 апреля в 20:25
Ответ дляАльфред Шнитке
В новом ремонте не делают ремонт.))
У мене новобудова без ремонту була. Ремонт ми робили. Майстри приходили щодня. З проживанням я б не погодилася .
На дачі так, припускаю такий варіант.
ЛолитаНеРазлита• 19 апреля в 20:26
Ответ дляНеместная Я
Тоже немного не поняла. Но я думаю это вранье что бы автор с проверками не захаживала постоянно.
Я такая - жду трамвая• 19 апреля в 20:26
Снимите квартиру помесячно
Я так свой смарт сдаю -20 тыс возле метро. Новый дом
Помесячно.
Херсон це Україна• 19 апреля в 20:26
Ответ дляНеместная Я
На дачі так, припускаю такий варіант.
Зараз інші реалії.
Я такая - жду трамвая• 19 апреля в 20:27
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Нормальная ситуация
Ставят строительный унитаз, матрас и живут
Или тцк половит всех, так некому будет делать
Не у всех отсрочки
ЛолитаНеРазлита• 19 апреля в 20:28
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нормальная ситуация
Не у всех отсрочки
Та я понимаю. Но что бы не растягивали сроки я бы платила строго по блокам работ, а не авансы по запросу.
Неместная Я• 19 апреля в 20:29
Ответ дляХерсон це Україна
Зараз інші реалії.
Ну реалії реаліями, а мені б це не підійшло