ЭкстрасенсиХаЯ• 19 апреля в 20:08
Де жити підчас ремонту?
Київ, плануємо ремонт всієї квартири, сьогодні був головний бригади що буде робити ремонт, сказав що це на 2,5-3 місяці і під час ремонту ключі віддаються робітникам і вони живуть в ній.
Тепер думаю, де жити нам цей період? З чоловіком робота лише в офісі 5/7, тому в місті обов’язково залишатись. А знімати квартиру на 3 місяці… це хіба що відразу брехати господарям, що плануємо довгострокову оренду бо не знаю хто здасть на такий час квартиру.
Я такая - жду трамвая• 19 апреля в 20:29
Ответ дляНеместная Я
Ну реалії реаліями, а мені б це не підійшло
Тогда б сидели без ремонта или б ждали по два года мастеров с бронью купленной
Я такая - жду трамвая• 19 апреля в 20:30
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Та я понимаю. Но что бы не растягивали сроки я бы платила строго по блокам работ, а не авансы по запросу.
Про оплату автор вроде не спрашивает
Неместная Я• 19 апреля в 20:32
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ну мені ось меблі робили, ніхто вдома не претендував пожити)) якось же добиралися
Я такая - жду трамвая• 19 апреля в 20:32
Ответ дляНеместная Я
У вас производство было в квартире ?
Или, приезжали собрали и уехали
Это совсем другое
Или, приезжали собрали и уехали
Это совсем другое
Неместная Я• 19 апреля в 20:33
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
У вас производство было в квартире ?
Или, приезжали собрали и уехали
Это совсем другое
Или, приезжали собрали и уехали
Это совсем другое
Ні, виробництва не було, але приїжджали разів 5. І вони ж не одній мені роблять
Я такая - жду трамвая• 19 апреля в 20:34
Ответ дляНеместная Я
Значит у них была бронь
Просто так никто не ездит сейчас
Неместная Я• 19 апреля в 20:35
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Значит у них была бронь
Просто так никто не ездит сейчас
Не уточняла , не знаю.
З інтернетом проблема була при відключеннях світла - тричі приходити майстри. Сантехнік був…
ЛолитаНеРазлита• 19 апреля в 20:37
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Про оплату автор вроде не спрашивает
Оплата - это рычаг давления на скорость. Одно дело пожить на аренде 3-4 мес, и совсем другое год. Мне так ремонт на даче вместо обещанных 3 недель растянули на 3 месяца, пока я, рассчитав их сумарно на половину рна тот момент, не сказала, что следующая оплата только уже за сдачу объекта будет - закончили за 2 недели.
Я такая - жду трамвая• 19 апреля в 20:38
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну это да, согласна
Но, если летом будут отключать свет
То ничего быстро не будет
Но, если летом будут отключать свет
То ничего быстро не будет
Я супер-пупер• 19 апреля в 21:37
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ні, це перевірена бригада, ми рік чекали поки вони звільняться. За цей час вони робили ремонт у сусідів на дачі і у їх квартирі новобудові з 0, все супер. По часу як і сказали +- 2 тижнів.
Контроль никто не отменял, и не обяичто б они там жили