Вишня на торті• 20 апреля в 11:13

А вы знаете таких людей, которым уже много лет и у них никогда

не было своего жилья?
Не важно одинокие или нет, но всю жизнь либо снимают, либо живут в каком-то не своем жилье (например от работы)
Не потеряли из-за войны, и не живут с родителями, а именно в чужом
Почему так получилось?
Щаслива Я• 20 апреля в 12:26
Ответ дляЯ погнала
Когда вы покупаете жилье, в большинстве случаев оно требует ремонта
Ну я сделала 10 лет назад ремонт и он до сих пор как новый . Зачем бесконечно ремонт делать ?

Козачка• 20 апреля в 12:40
Мені многа лєт. 36. Свого житла ніколи не було. Придбали до війни новобудову, досі квартиру не можуть нам здати. А ще ремонт.
Я погнала• 20 апреля в 12:49
Ответ дляБез QR коду
Это теоретический бред, не более.
В реальности никто так не делает.
Я так делаю
КартаБезКомиссий• 20 апреля в 12:58
Ответ дляБюст Березуцкого
Розкажіть ким ви працювали , що змогли купити квартиру
Працювала не я одна, працював і чоловік. Він інженер середньої ланки, я - викладач.
КартаБезКомиссий• 20 апреля в 12:59
Ответ дляБез QR коду
Никто не покупает новое каждые 5-7 лет. Вы с чего это взяли?
Ну та дописувачка хоче натякнути, що вона такі люксові квартири орендує, що їй підходить лише одразу після дизайнерського ремонту в новобудовах.
Я погнала• 20 апреля в 13:12
Ответ дляКартаБезКомиссий
Дописувачка натякає, що коли є можливість, нема сенсу тулитися в 4 у однушці або сидіти у п´яти комнатах вдвох , тільки тому, що цеж своє рідненьке.
Цирк на дроті• 20 апреля в 13:16
Ответ дляЯ погнала
У вас є можливість обирати, чому одразу не купити більше житло і виховувати в ньому дітей?

Я погнала• 20 апреля в 13:18
Ответ дляЦирк на дроті
Бо воно мені не потрібне. Купити, щоб за кілька років продавати?