Карма хамелеона• 20 апреля в 12:42

Это в Киеве НЛО было или что то другое?

Зробіть вибір:
вже голосів: 20
нло
что то другое
тык
Підмітайло• 20 апреля в 12:43
Что-то другое

Синиця у спідниці• 20 апреля в 12:43
Уже ж написали. Спутник упал
Шмоточницаца• 20 апреля в 12:45
в виннице вчера был яркий метеорит
Два-три тижні і фсьо• 20 апреля в 12:45
ракету запустили
Грамотний хвіст• 20 апреля в 12:46
Комета вчера пролетала, писали в Киев инфо тг, можете там найти
Мишка-шалунишка• 20 апреля в 12:46
Метеор летів. Згорів на Рівенщині
Невгамовна Бу• 20 апреля в 12:47
Самое удивительное, что почему-то метеориты стали вдруг пролетать над Украиной с завидной регулярностью

Синиця у спідниці• 20 апреля в 12:50
Ракети з космосу почнуть падати на українців і їх домівки: вчорашній метеор над Україною виявився космічним апаратом компанії AST SpaceMobile, — ЗМІ

📍Другий ступінь не впорався з задачею і не зміг вивести супутник Blue Bird 7 на орбіту. Внаслідок чого почав падати.
📍 В результаті супутник AST SpaceMobile BlueBird 7 вивели на нерозраховану, занадто низьку орбіту. Згодом він зійде з орбіти і згорить в атмосфері.
📍Це конкурент компанії SpaceX Маска, яка також створює багаторазові ракети.
📍Теоритично при таких падіннях частини космічних апаратів можуть впасти навіть на будинки.

Україна Online |
Чорт і Шо• 20 апреля в 12:50
Ответ дляШмоточницаца
в виннице вчера был яркий метеорит
Где?) Мы с 9 до 3 ночи на улице были
Грамотний хвіст• 20 апреля в 12:54
Ответ дляСиниця у спідниці

Україна Online |
Какого опять именно над Украиной?
Испытная какие-то проводят или что?
Почему не над рашей, сша и тд?
Идиоты
Карамелька• 20 апреля в 12:55
Просто пох, хоть ядєрка. Байдуже на все
АгатаХристя• 20 апреля в 13:24
Ай атлас передумав, да
Черговий по кухні• 20 апреля в 13:43
інформація була ще вчора про те що це впало.
якщо ви не в курсі то вчора компанія Blue Origin намагалась вивести супутник на орбіту. перша ступінь успішно відокремилась і приземлилась, в другій сталась якась неполадка і вона не дотягнула до запланованої висоти. супутник успішно відокремився, але і друга ступінь і супутник були дуже низько. друга ступінь одразу почала падати і згоріла в атмосфері, що вчора і спостерігали. супутник значно легший тому він має впасти пізніше трохи