miraslava20• 23 апреля в 09:52

Чому може не працювати програма в пенсійному фонді в селі Гатне?

Пенсійний фонд ,що в Гатне, працює два рази на місяць другий і четвертий четвер до15.00.
Зараз не працю в них програма. З чим це може бути пов´язано?
Людей багато, якийсь жах.
Чергу займають з шостої ранку люди і не можуть пройти, може треба їм когось визивати?
ЛенаА• 23 апреля в 09:53
Берите талон в эл очередь. Но в выездных отделениях они не работают. Нужно ближайшее стационарное. Система часто зависает в течение дня, ожидайте

автор miraslava20 • 23 апреля в 09:55
Ответ дляЛенаА
Тут жива черга
ЛенаА• 23 апреля в 09:56
Ответ дляmiraslava20
Тут жива черга
Я понимаю. Вы читали внимательно? В ближайшее стационарное отделение можно взять эл талончик в своем кабинете ПФУ.
Lv1107• 23 апреля в 10:02
Я часто не можу зайти на сайт ПФ в особистий кабінет.
Все просто висить.
Заходжу пізно ввечері.
У них явні технічні проблеми, а навантаження тільки росте, передали їм все що можна, не тільки пенсії.