Чавонадо• 23 апреля в 12:31

Очень тяжело заниматься собой

Постоянно нужно думать, можно это съесть или нет, спорт это вообще трешняк, по вечерам вместо того, чтобы полежать идти на тренировку, волосы поудаляй, брови покрась, волосы уложи, ногти приведи в порядок, одежду чистую найди.
Капец какой то
Говорю відверто• 23 апреля в 13:43
Ответ дляНа границе
Мета — сильне, витривале тіло, що має форму. У мне значно покращилася постава і стабілізувався таз саме після залу. Йога, пілатес, стретчинг до одного місця були.
А чоловік майже 10 років присутній 😁
спорт я згодна він тримає, й тіло й м’язи обличчя, так у вас він двічі на тиждень. ви так написали якби там 24 години.

Говорю відверто• 23 апреля в 13:44
Ответ дляБезсовісна кума
Що ви маєте на увазі під цією фразою? Хто робить тому треба, хто не робить тому значить не треба.
а ті хто робить той ’хорохоряться’?-це ваше слово)
Безсовісна кума• 23 апреля в 13:45
Ответ дляГоворю відверто
ну так. У вас до цього слова якась особиста неприязнь?
На границе• 23 апреля в 13:52
Ответ дляГоворю відверто
Загалом разом з силовими, розтяжкою і кардіо виходить 2 години за раз. Тобто 4 години тренувань на тиждень. Це еквівалент 4 заняттям іншим спортом по годині. Важлива не кількість відвідувань, а склад тренувань.
Болтушка Му• 23 апреля в 14:04
Ответ дляНа границе
А що в вашому розумінні любов до себе? Як на мене, мати закостінілі м´язи, грижі через малорухомий стиль життя ще менше схоже на любов. У мене сидяча робота, ризики реальні
А почему ноете
На границе• 23 апреля в 14:37
Ответ дляБолтушка Му
А почему ноете
А що, це заборонено?
Кили и Манджаро• 23 апреля в 14:37
Ответ длякотопёс
Светлые волосы красят и удаляют.
Вы хоть раз на лазерн были?
Волосы вообще збривают. Лазер воздействует на волосянной фолликул (корень)- его нельзя покрасить))

котопёс• 23 апреля в 14:40
Ответ дляКили и Манджаро
Вы хоть раз на лазерн были?
Нет конечно, я даже не брила ни разу!
Пополняю_Карму• 23 апреля в 14:53
Ответ дляБезсовісна кума
зараз мабуть все таки пізніше, сучасні 50річні ще хорохоряться
в инстаграме? т у кого есть деньги на пластику?
З понеділка на дієті• 23 апреля в 14:58
Ответ дляНа границе
любовь к себе -это жить и делать то, что тебе нравиться, а не потому, что так, кто-то сказал.. жить в гармонии с собой и не делать тех вещей которые тебя изматывают как физически, так и морально..
На границе• 23 апреля в 15:21
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Це якесь ідеалістичне уявлення. Рішення займатись я прийняла самостійно. Будь-яке фізичне навантаження вимотує, і без дисципліни легко кинути. Доводиться поступатися чимось, у моєму випадку це час. Не хочу в 50 років бути безформенним колобком з купою хвороб. Дуже багато таких жіночок бачу на вулиці. Вони точно балують себе, тільки результат який?
З понеділка на дієті• 23 апреля в 15:26
Ответ дляНа границе
все в вашей голове, и про ’будь-яке фізичне навантаження вимотує’ и ’в 50 років бути безформенним колобком з купою хвороб’, а деле ОКР, тревожное расстройство , это как минимум, это то, что вижу я....о вас..
На границе• 23 апреля в 15:52
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Наведіть приклад фізичного навантаження, що не вимотує 🤔 Від котрого пурхаєш як метелик і одночасно маєш міцні м´язи та гнучкість