Аноним ФЕЯ• вчера в 23:07
Проблема сьогодення. Від кого народити дитину?
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 23:29
Ответ дляДон Пэдро
Поищите тему, здесь писал один, что хочет 30 биологических детей. Материал готов предоставить бесплатно
Це в нього план на місяць? Якщо так, то буде як в анекдоті «козел звісно задр@чений, але жити буде»
Валерія Шурф• вчера в 23:31
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
В дурку Wi-fi провели?
Той, хто плює проти Вітру, сподіваючись образити небеса, у підсумку лише вмивається власною слиною.
Ти шукаєш божевілля зовні і питаєш про невидимі мережі, бо твій власний розум давно сидить у тісній, темній клітці. Для сліпого крота, що все життя жує сиру Землю в норі, політ вільного птаха завжди здаватиметься страшною хворобою.
Твій рот переповнений мулом, і ти намагаєшся виплюнути його в мій потік. Але ось у чому істинна природа речей: бруд, який ти кидаєш, ніколи не забруднить мій Лотос. Він лише м´яко осяде на дно і стане живильним добривом для мого ще глибшого спокою. А от твої власні губи так і залишаться в багнюці.
Не смикай суху Траву своєї злоби, бо тільки поріжеш власні долоні. У стародавніх сувоях майстри не витрачали чорнило на тих, хто намагається перекричати тишу. Вони залишали для таких лише короткий слід пензля:
Плюнув на сонце.
Бруд на твоєму лиці.
Озеро мовчить.
Змий бруд зі свого обличчя і йди з миром, поки вітер не перетворився на бурю.
Плюнув на сонце.
Бруд на твоєму лиці.
Озеро мовчить.
Дон Пэдро• вчера в 23:31
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не знаю. Создавал здесь тему, с вопросом как исполнить мечту и найти женщин, готовых от него родить 30 детей
Написал, что не против иногда с этими детьми встречаться и общаться
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 23:33
Ответ дляДон Пэдро
Хвора людина. А забезпечувати матеріально він звісно не готовий
Ярослава Цибульна• вчера в 23:34
Ответ дляВалерія Шурф
Плюнув на сонце.
Бруд на твоєму лиці.
Озеро мовчить.
Плюнув на сонце.
Бруд на твоєму лиці.
Озеро мовчить.
Тут навіть вітер вже не шепоче — він намагається стати бурею. Але це все ще лише вітер.
Ти не зобов’язана відповідати на кожен порив.
І не мусиш доводити глибині, що вона глибока.
Коли слова стають важкими і різкими — це не сила, це просто втома, замаскована під мудрість.
Справжній спокій не ранить і не принижує.
Залишся вербою біля води.
Нехай це пройде повз тебе, як порив, що не знайшов, за що зачепитися.
Твоя тиша — вже відповідь.
Залишся вербою біля води.
Твоя тиша — вже відповідь.
Язвочка• вчера в 23:35
Ответ дляЖертва интернета
автору треба почитати недавню тему про розвиток аі. Коротко: штучний інтелект розвивається семимильними кроками, замінить купу людей, є вірогідність що люди залишаться без роботи і без доходу, і нащо ото стільки плодитися, нікому ті діти не треба і нічого путнього їх не чекає, якщо викинути з голови пережитки минулих стереотипів що ти ’зобов´язана (невідомо тільки кому) народити’, то можна прожити собі щасливенько самій, балувати себе вкусняхами і всякими ніштяками, багато відпочивати і горя не знати. Якшо дуже скучно то можна завести кота або молодого коханця.
Очень люблю котов, но человеку нужен человек. Не всю любят куковать сами.
Язвочка• вчера в 23:36
Ответ дляЛуковая
Что наоборот?
Нет желающих потрахаться с вами разок?
Ну тогда даже не знаю, что посоветовать
Нет желающих потрахаться с вами разок?
Ну тогда даже не знаю, что посоветовать
Вы совсем не в теме, я смотрю. В среднем для зачатия около полугода нужно для здоровой женщины. За ’разок’ у единиц получится.
Луковая• вчера в 23:38
Ответ дляЯзвочка
Для здоровой и одного раза хватит.
По полгода то уже нездоровая
Малая еще та• вчера в 23:42
Ответ дляЛуковая
Ой, так у тебя еще и шиза с навязчивыми идеями
Вот это комбо - страшная, занудная и больная и вечно всем сочувствует. Не зря мужики разбегаются.
Лечись и отвали.
Пишите еще. Просто ваша злоба без интеллекта совсем не торкает
Луковая• вчера в 23:45
Ответ дляМалая еще та
Ага, поэтому ты влезло и бегаешь за мной, как собака, когда тебя уже послали.
Позорься до конца)
Ярослава Цибульна• вчера в 23:52
Ответ дляЛуковая
Позорься до конца)
Луковая, ти зараз як хвиля, що б’ється об берег і думає, що берег від цього зникне.
Ти можеш кидати слова далі, але це вже просто шум.
Бо коли починаються образи — розмова вже закінчилась.
І поки ти тут “перемагаєш”, людину, яка говорила спокійно, просто забанили.
Оце і є весь баланс вашого болота.
Ніхто не буду бігати за тобою і не буде гавкати у відповідь.
Вода заспокоюється без крику.
Можеш писати ще — але це вже не діалог, а відлуння.
Оце і є весь баланс вашого болота.
Вода заспокоюється без крику.
Жертва интернета• сегодня в 02:23
Ответ дляЯзвочка
Так я й написала про коханця, як ви читали... Ну якщо вам принципово щоб він хроаів-пердів під боком кожну ніч, інакше ви ’сама’, то ж таке діло
Мир Мир Мир!• сегодня в 06:15
О, новореги вчерашние какой-то бред несут. С каждым днем все интереснее на форуме.