ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 16:56

Дана Яровая - каждой найдется место

В Украине снова подняли вопрос расширения подходов к мобилизации, в частности, возможного привлечения женщин к военному учету. Бывшая советница заместителя Министра обороны Дана Яровая заявила, что страна должна рассматривать модель всеобщего воинского долга без исключений по полу.
Реверанс• вчера в 19:12
Ответ дляМаю рацію
І ваших свинарчуків так само ходили б двушечки, не сумнівайтесь.
Але ж не ходили.
А по Зеленському, це встановлений факт. Як і умисний розвал енергетики.Продовжувати можна без кінця.
Він не зупиниться ніколи!
Сім років вся влада в Україні знаходиться в руках диверсійної агентури ворога і Зеленський очолює цю агентуру.

Реверанс• вчера в 19:11
Згадаємо і як Зеленський особисто пробивав закупівлю російського атомного реактора для начебто «будівництва» енергоблока Хмельницької АЕС.
Це «будівництво» мало розтягнутися на десятиліття (!) воно ніколи не мало закінчитися, при цьому мало зжерти десятки мільярдів доларів з нашої енергетики – щоб остаточно знекровити її.
Ця операція ФСБ зірвалася лише через відмову болгар продати російський реактор. Але ви думаєте, Зеленського це зупинило? 30 березня – три тижні тому – він знов заявив, що «сподівається реалізувати цей проект».
.
Крім того Зеленський ще 3 грудня 2019 року дав згоду на підписання додаткової угоду до договору про надання послуг з транспортування нафти територією України, продовживши його дію на 10 років — з 1 січня 2020 року до 1 січня 2030 року.
І Україна качає російську нафту, поповнюючи російську казну мільярдами доларів.
А тимчасова зупинка транзиту була прямим втручанням в угорські вибори Зеленського на користь Орбана.
Купляти нафту в ворога – це ганьба, авжеж... тільки не для Зеленського.
Реверанс• вчера в 19:13
Ответ дляМаю рацію
Це ви в 2014 привезли на тракторі бандита, а тепер переводите стрілки на зелених. І це не порівняння це зрівняння , вони однакові, один продовжує політипу поперкдника. Нема між ними різниці, жодної.
’Ми голосували проти Порошенка!’ Це вони таке талдичать, нібито ’це все пояснює’. Так, ці виродки справді голосували проти Порошенка.
Проти надійного перевіреного роками лідера українського спротиву. Проти української гідності. Проти розквіту і надійного захисту української держави. Проти України.
За антимайдан, за московського гівноротого виблядка.
За ’какаяразніца как називаєтся уліца’, якщо нею вільно їдуть російські танки.
За ’мову на хліб не намажеш’.
За ’шо мнє ваша держава дала’.
За ’надо просто пєрєстать стрєлять’.
Кожен виборець Зеленського це взірець смердючого російського совка, який не викоренився з голів навіть за 30 років, який переродився вже в дітях і онуках тих советських совків.
Маю рацію• вчера в 19:16
Ответ дляРеверанс
Але ж не ходили.
Він не зупиниться ніколи!
Ви так і не зррзуміли? Нам байдуже хто саме буде відпраіляти ті двушечки. Головне з цього, що ваша фракція так само хоче і буде воювать як і зе. До того ж ви вище самі написали, як завдяки мінським готувались до війни. Тобто свідомо не виконували умови і цим самим спровокувавши ворона.
Реверанс• вчера в 19:16
Українське суспільство ще до обрання цього Вошдя і його племені і всі сім років його безроздільної влади чітко і цілеспрямовано готували до того, що закон не має значення.
’Творі бардак, ми тут праєздам’ і POHUY, як хизувалися друзі Зеленського.
Фільм ’Зємлянє’.
Реверанс• вчера в 19:19
Ответ дляМаю рацію
А Пуйло сказав, що Мінськими в нього видурили час.
І це правда.
А що Вам байдуже,то могли й не писати. Це зрозуміло і так. Президент за Конституцією - гарант безпеки і життя громадян. Але віртуоз рояльний, що наразі прикидається президентом, «поставив Конституцію на паузу» саме в частині забезпечення базових прав українців.
Від 2019 року всі органи влади стали, як рояль ..., ось така окуєнна країна мрій Зеленського.
Як Зеленський казав на стадіоні - я ваш вирок!
Разгуляшка• вчера в 19:34
Аллё, реверанс, не вам и не владе решать, чьи жизни безглуздые. Своими жизнями распоряжайтесь и своих детей.
Как только 90 млрд ввалили, так сразу зеботы активизировались.