ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 16:56
Дана Яровая - каждой найдется место
В Украине снова подняли вопрос расширения подходов к мобилизации, в частности, возможного привлечения женщин к военному учету. Бывшая советница заместителя Министра обороны Дана Яровая заявила, что страна должна рассматривать модель всеобщего воинского долга без исключений по полу.
Да, я блондинка!• вчера в 17:23
Ответ дляРеверанс
Зам притули ставша зам.міністра оборони щось Вас не смутила.
Конкретний заказ на патріотів, котрі багато підтримують ЗСУ від гнилого офісу президента.
Меня все смущает, но тема о другом
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• вчера в 17:23
Ответ дляE-ducate
Які ваші? Це ви про руснявих панянок? В Україні не вживають терміни ´´пролетарки´´ і ´´селянки´´
Удалено администрацией...
руки_Крюги• вчера в 17:24
Ответ дляРеверанс
Щось ви з собою її поплутали.
Реверанс, іди до Петі по зарплату, вже тему відпрацювала
Ответ дляДа, я блондинка!
Опікується дітками тих, кого самі на війну і відправили?😏
Высшая степень цинизма 😏
Відправив недолугий Зеленський. Оборона країни, територіальна цілісність, мобілізація, безпека громадян, гарантія їх прав і свобод - це пряма відповідальність президента. І результат цієї «відповідальності» ми побачили в перші ж дні - п’ята частина країни опинилася під окупацією.
«До чого тут Зеленський?» — питають його прихильники.
До всього.
Бо відповідальність — це не красиві слова.
Це конкретні рішення і їх наслідки.
При Порошенкові виходи з Криму тримали 21 тисяча підготовлених і озброєних військових і території були заміновані.
При Зеленському все розмінували і залишили 300 бійців.
При Порошенкові запускали і фінансували ракетні програми.
При Зеленському їх знищили, а гроші «освоїли» на великому будівництві.
До всього.
Це конкретні рішення і їх наслідки.
Да, я блондинка!• вчера в 17:26
Ответ дляРеверанс
Серьезно?
А разве не опа продвигает женскую мобилизацию? Разве имеет значение, чей рот пропагандирует нарративы власти?
Дудка яровой или свисток притулы?😏
руки_Крюги• вчера в 17:26
Ответ дляE-ducate
Ввічливіх, чи ні. Але це точно не форум жінок, які не маючи аргументів, називають опонента повією, і через слово вживають мат...
Удалено администрацией...
Маю рацію• вчера в 17:29
Ответ дляРеверанс
Як зручно коли з пятью дітьми йде на фронт Леся Литвинова.
Тепер так хочеться,що би маючи дитину-інваліда пішла за ваше безглузде життя Ярова.
Порохоботи почали писати невдоволення жіями тцк, в той час коли фракція єс проголосувала 100% за катувальний закон про мобілізацію. Тепер порохоботи пишуть наративи марафону про вас захищають.
І вони ще будудуть розказувать, що по і зе різні.
Не треба нас захищать, нам треба просто відкрити кордони або не примушувать воювать.
Ми приймем любий результат.
Да, я блондинка!• вчера в 17:29
Ответ дляРеверанс
Російські повії глумляться над українською патріоткою сховані анонімами тварі боліт.
Ну и чес 🤦♀️
Ответ дляДа, я блондинка!
Вот где цирк😏
Жизнь яровой почему-то ценнее жизни другого человека, она имеет право распоряжаться судьбами миллионов, а если ее потыкать палкой, то не так все однозначно 😏
Потикати палкою можна тільки в таких як Ви.Але ГИДКО. Потвори кацапські.
Кидстаффовна• вчера в 17:30
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
А на наших, украинских женщин вам как?
Кидстаффовна• вчера в 17:31
Ответ дляРеверанс
И тут Остапа понесло....(с)
Засомневаю• вчера в 17:31
Ответ дляРеверанс
А кто у неё инвалид? Вроде ж дети ок?
Она сама скорее всего с инвалидностью
Другое дело где она столько заработала, явно ж не пижамами флисовыми, которые рекламировала сама в фб. И не страшными костюмами с ветками. Так чем? Видели её домину? Она сидит в ус не дует по финансам, 3е детей, с мужем развелась уже?
Она сама скорее всего с инвалидностью
Да, я блондинка!• вчера в 17:31
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• вчера в 17:31
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Наши женщины это украинки.
руки_Крюги• вчера в 17:31
Ответ дляРеверанс
Ой, ні, порохоботко, всі знають ваші старання. Ваша Дана, так само волонтерить, як Петя, все самі, все самі..., виключно зі своєї кишені)) Вас би і під анонімом впізнали, бо лише ви працюєте тут за цукерки, і піарите Петра і його шоблу продажну. А ви чого тут, а не на фронті з Яровою?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• вчера в 17:33
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Харьков моя родина, как и Украина. Никуда не поеду, и не мечтайте.
руки_Крюги• вчера в 17:33
Ответ дляРеверанс
Йди курсом руського корабля потворо
Удалено администрацией...
Да, я блондинка!• вчера в 17:35
Ответ дляРеверанс
Дудка тільки в вас ,ще й голова свистить.
Ага, ок
Думаю, тут всем и так ясно и про дудку и про свистящую голову 😏
Ответ дляМаю рацію
Ми приймем любий результат.
Вам Порошенко закрив кордони?
Засомневаю• вчера в 17:36
Мне она ещё напоминает Монову, которая тоже под час войны переехала в огромную домину, столько насобирала. Эта вообще зешобле подсмактывала в каждом посте, перестала за ней следить
Маю рацію• вчера в 17:42
Ответ дляРеверанс
Вам Порошенко закрив кордони?
Мені порошенко підняв податки на землю, вартість газу в 10 разів, ввів податок на майно, віддав енергетику ахметову в квітні 2019)( може хто забув) і перекона що і кордони він так само закрив би, бо повторюсь оцей закон, який розв´язав руки тцк він голосував 100%. Тож не треба його відрізнять від зе, з одної бочки вони. Просто ви між собою воюєте за корито, і аж ніяк не за кожне життя перксічного громадянина.