Ламборджини• сегодня в 07:43
Якщо бігати через день - будуть проблеми з колінами?
СільськаЛеді• сегодня в 07:47
Я завжди так питаю , коли не хочу щось робити ,але як би і треба ))
Якщо будете бігати з правильною технікою і не відразу з непривички 20 кс то не буде проблем
КаваЗМолоком• сегодня в 08:01
Проблем з колінами від бігу не буде, якщо ви правильно будете бігати.
Снегопадка• сегодня в 08:15
Ответ дляКаваЗМолоком
А правильно це як?
КаваЗМолоком• сегодня в 08:16
Ответ дляСнегопадка
А правильно це як?
Подивіться в інтернеті на техніки бігу.
Снегопадка• сегодня в 08:41
Ответ дляКаваЗМолоком
Подивіться в інтернеті на техніки бігу.
Я у вас запитала.
Біг може завдати шкоди при неправильній техніці, невідповідному взутті або надмірних навантаженнях, що призводить до травм суглобів (коліна, гомілкостоп), запалення окістя, розтягнення м´язів та компресії хребців. Особливо шкідливий біг по твердому покриттю (асфальт) без амортизації та людям із великою зайвою вагою.
Основна шкода та ризики від бігу:
Травми опорно-рухового апарату: «Коліно бігуна», артрити, артрози, запалення сухожиль через ударне навантаження.
Проблеми з хребтом: Мікрокомпресія міжхребцевих дисків, загострення остеохондрозу, грижі, особливо при бігу з неправильною технікою.
Перевантаження серця: Ризик для людей із серцево-судинними захворюваннями (вроджені вади, порушення ритму).
Знос організму: Біг «через силу» без відновлення виснажує організм, замість зміцнення.
Кому біг протипоказаний або потребує обмежень:
Людям із надмірною вагою (понад 100 кг при зрості до 180 см) – велике навантаження на суглоби.
Людям із хронічними хворобами суглобів та хребта (артрит, грижі, сколіоз 2-4 ст.).
Особам із серцево-судинними захворюваннями (після інфаркту/інсульту, гіпертензія).
Людям із проблемами із зором (короткозорість, глаукома) – можливе підвищення внутрішньоочного тиску.
Як мінімізувати шкоду:
Використовуйте якісні кросівки з гарною амортизацією.
Бігайте по м´якому покриттю (грунт, паркові доріжки), уникайте бетону та асфальту.
Робіть розминку перед тренуванням.
Слухайте своє тіло: не бігайте через гострий біль.
Основна шкода та ризики від бігу:
Як мінімізувати шкоду:
Робіть розминку перед тренуванням.
КаваЗМолоком• 1 час назад
Ответ дляСнегопадка
Я у вас запитала.
Мені вам провести курс техніки бігу?
Без проблем.
Готові заплатити мені 2000 грн, я зустрінуся з вами в зумі і проведу лекцію. /)
Без проблем.
Снегопадка• 15 минут назад
Ответ дляКаваЗМолоком
Мені вам провести курс техніки бігу?
Без проблем.
Давайте я вам проведу курс як виражати свою думку і як спілкуватись з людьми? Безкоштовно. У вас з цим серйозні проблеми.