Тень льва• 01 мая в 22:00
Какое место за границей вас удивило так что хочется вернуться?
Дуже чужа• 02 мая в 10:47
Ответ дляРубаю олівлє
Де немає ? Може вам не вистачило ?
Та це ж сарказм чистої води! На Канарах немає що робити лише людині, яка ніколи там не була, це ж космос, з яким жоден найдорожчий олл ніколи не зрівняється.
Рубаю олівлє• 02 мая в 11:26
Ответ длянеДодекаэдр
На канарах та що завгодно,тим паче островів там багато ,а от тут колись скидали море із Хорватії і всі подумали,що то в нас озеро ,може то ваше фото було?
Багато
- цілих шість
Проти сотень хорватських
Смішно від таких читати експерток
Проти сотень хорватських
Смішно від таких читати експерток
Рубаю олівлє• 02 мая в 11:28
Ответ дляДуже чужа
Что ви что ви
Тільки вам доступні канари
Шановна , в нас там апарти
Дуже чужа• 02 мая в 12:28
Ответ дляРубаю олівлє
Что ви что ви
Тільки вам доступні канари
Шановна , в нас там апарти
Ну прикольно!
Але ж ви не збираєтесь цим когось здивувати в 21мі сторіччі?
А твердження про немає чого робити двічі теж, м´яко кажучи, трошки перебільшене і в даному випадку використане здебільшого для хизування. Хоча мені абсолютно байдуже, місце реально космічне.
Доречі, апарти здаєте?
Рубаю олівлє• 02 мая в 15:07
Ответ дляДуже чужа
Ну прикольно!
Доречі, апарти здаєте?
Здаємо .
Але мені ж канари не доступні
Ну що на тенерифе робити другий раз ? Про комфорт температури води промовчу і про хвилю теж навіть на пристосованих пляжах - але можете зараз розказувати що ваша мрія купатися в океані і воду вищу за 22 градуси ви не переносите
Але мені ж канари не доступні
Рубаю олівлє• 02 мая в 15:09
Ответ дляДуже чужа
Ну прикольно!
Доречі, апарти здаєте?
І шановна , про апарти до того часу поки ви не закинули що хтось жодного разу там не був як не писала- тому про хизування мімо
Перед тим як щось ляпати - думайте - 90 ті позаду і канари доступні не лише вам
неДодекаэдр• 02 мая в 17:02
Ответ дляРубаю олівлє
Что ви что ви
Тільки вам доступні канари
Шановна , в нас там апарти
І що вам не сподобалось?
Рубаю олівлє• 02 мая в 17:28
Ответ длянеДодекаэдр
І що вам не сподобалось?
Все сподобалося
Сидіти там із року в рік без сенсу
Дуже чужа• 02 мая в 17:31
Ответ дляРубаю олівлє
Та вгомоніться ви! Дивно чути, що на Тенеріфе хтось їде за купанням. Вас апарти там силоміць заставили купити? Бо з такою позицією геть нічого не сходиться. Купують зазвичай там, де подобається собі. Або багатьом, в якості інвестицій. У вас щось все мимо. Але теж пофіг. Я обожнюю Тенеріфе. В захваті від півночі. Люблю в будь-якому вигляді, в дощ, в ураган, в каліму, з ’холодним’, але афігенсько сильним океаном. В Аназі готова заблудитись на місяць, десь в районі Ель Батану, туристи туди точно не з першого разу доїжджають, і навіть не з п´ятого, а коли нічого не можуть зробити з тим, як сильно воно тягне. А ви написали так зверхньо і безапеляційно, ніби... А зрештою, вчергове пофіг, всі люди різні. Це і намагалась сказати. На відміну від вас, де є лише ваша думка і неправильна.
неДодекаэдр• 02 мая в 17:38
Ответ дляРубаю олівлє
Все сподобалося
Сидіти там із року в рік без сенсу
Слава камінська живе там і задоволена вже 4 рік