Где тут 0?• 02 мая в 10:23
Хвороба Хаглунда (шишка на нозі вище п´яти). Хто робив хірургічне видалення?
Доброго дня! Дівчатка, можливо хтось також має або мали таку ж проблему як у мене. Шишка на нозі, трішки вище п´яти, вже більше 6 років, дуже сильно турбує біль. По рентгенографії мені встановили діагноз-хвороба Хаглунда. Лікар-ортопед каже, що потрібна операція тому, що УХТ, плазмотерапія та лікування таблетками, гелями, мазями протизапальними, не дало жодного результату. Напишіть, будь ласочка, можливо ви чи хтось вам знайомий, рідний, робили оперативне видалення? Як проходить оперативне втручання та період вже після оперативного втручання (відновлення)? Всім заздалегідь вдячна за відповіді! Чудової суботи та гарного весняного настрою!
Ждушечка• 02 мая в 10:29
Тут было много тем, как советчицы народным методом ее растворили, но я с трудом верю в такое
Ждун с Нибиру• 02 мая в 10:44
От дивують люди які живуть з білою і замість того, щоб видалити і забути, продовжують мучитися.
Кошка Мурка• 02 мая в 10:45
У моего мужа такое.
Ничего не беспокоит, кроме того, что обувь быстро изнашивается и требует более тщательного подбора