Туфли в чешуе• 04 мая в 13:10
Електро самокати і діти
На емоціях від трагедії вчорашньої, яка сталась в моєму селі.
В коментах під новиною 99% пишуть посадить батьків. Але вони і так покарані.
Але це величезна проблема з самокатами. Яе думаєте, можливо, щоб заборонили дітям їздити до певного віку? Це було б дуже правильно, щоб дозволяти тільки після отримання знань ПДР.
Мені, як водію, це стрес постійно. Не уявляю, що пережив той водій.
А кур´єри глово. Це ж страшне. В правому дзеркалі весь час контролюєш. Як вони виляють між машин, спішать. Тут на дорозі, тут вже на тротуарі, тут на газон, тут між дерев вильнув і заскочив у двір.
Я не могла спати, так вразила мене ця трагедія.
Я як переляк ходжу по тротуарам і весь час головою кручу чи не їде самокат. І боюмь, як діти мої ходять. Скільки збивають.
Діти калічать дітей
Туфли в чешуе
• 04 мая в 21:51
Ответ дляНастасья Пицун
Так водій теж мабуть має дітей і сімʼю
І хоче ростити цих дітей, а не в тюрмі сидіти
Дуже шкода водія теж. Якби на секунду швидше проскочив. Доля така жорстока
Кукусик• 04 мая в 21:51
Ответ дляЛялькодзьоб
Женщины что с Вами? Вы же матери и бабушки? Вы так ненавистны к детям. Вы выгораживаете водителя который тоже ВИНОВАТ. Там вина двоих.
Вы должны защищать детей. Водитель сам себя защитит. Купил машину и найдет деньги на адвоката. А родители и так горем убиты. Так вы еще затюкаете семью. Дай им сил пережить все это. Не ламайте и судьбы родителей. Никто не знает что написано ему на судьбе.
Ні, пані. Водій - жертва обставин, у нього своя родина, свої діти/батьки, які через злочину недбалість чужих батьків залишаться тепер без своєї рідної людини. Йому тепер ще й пережити це все. Бо ідіоти купили діткам самоката.
Туфли в чешуе
• 04 мая в 21:54
Ответ дляКукусик
Потенційно неможливо дивитись у всі боки, очі людини на це не здатні. Тобто ви серйозно зараз говорите, що доросла людина бачила дітей, їхала на них в не гальмувала? Все просто - він їх не бачив. Та, якби, і не очікується, що діти під колеса будуть випадати на кожному перехресті.
На тому ж перехресті сьогодні нова аварія і тоже серйозна. Таке враження, що знаки взагалі не дивляться. Просто пре по прямій і все. Там повороти кожні 5 дворів, такий район.
Знак то головна, то другорядна. Треба бути уважним. Там нема такого, що ти тулиш весь час головною і впевнений, що ти на одній швидкості проїдеш всю вулицю. Короче, дороги, де крутити головою треба
Настасья Пицун• 04 мая в 21:54
Ответ дляЛорка-хлорка
Вы с рулём в руках родились? Вы ж тоже когда то учились, было мало опыта, страх вождения.
Разве не должны водители понимать это. Держать дистанцию, предвидеть действия другого водителя.
Не можливо передбачити дію іншого водія, особливо якщо цей водій має мало досвіду
Настасья Пицун• 04 мая в 21:58
Ответ дляБудьте так ласкаві
в основній своїй масі в таких аваріях винні водії тих самокатів. Декілька років тому йшла з роботи, дивлюся їде мати на самокаті, спереді дитина стояїть років 5-ть десь, і їдуть по роїзжій частині, правда близько до бордюру. Але ж по проїзжій частині, і в нас на цій дорозі великий проміжок де немає світлофорів. За цієї куркою їхав водій вантажівки, він її виматюкав через вікно, поки проповзав поряд, бо страшно, на якій її ямці підкине, а потім проїхав трохи вперед, зупинився і вже дав чортів коли вийшов з машини.
В сина однокласник впав з самоката, 17 років хлопцю, зламав позвоночнік, рік пробув вдома - лікувався, прийшов лише на випускний вечір. І як далі буде, з роками ця травма дасть про себе знать - ніхто не каже. Батько на ємоціях розбив той самокат, карався що сам власними руками чуть не вбив власну дитину
Я колись приїхала до свого стоматолога, він в мене на Печерську
Припаркувалася і збираюся з думками
Повертаю голову і бачу самокат, на якому тато і двоє геть малих дітей, до 7 років.
В голові в мене були тільки матюки
Бо поряд з тою дорогою будівельний майданчик і там постійно їздять величезні будівельні автомобілі
Припаркувалася і збираюся з думками
В голові в мене були тільки матюки
Настасья Пицун• 04 мая в 22:03
Ответ дляТуфли в чешуе
А ви теж завжди довіряєте знакам не нерегульованих в селі звичайному?
Я ні. Я притормажую. Вище написали мені, щоб я не їздила, бо я створюю перепони і їй доводиться на метро їздити тоді, бо хоче швидко.
Тут наче і можна перти і не думати, але ж в реалі всі притомні в селах все одно притормажують
Ну то в нього і так швидкість доволі мінімальна
Він нікуди не пер
Перти це по селу 60+
Я знижую швидкість, якщо там перехід або якщо знаків не бачу і не можу відразу зрозуміти головна в мене чи ні
Але і їхати 20 км в годину не буду, якщо в цьому нема потреби
І я дуже обережний водій, 20 років за кермом
Він нікуди не пер
Перти це по селу 60+
Туфли в чешуе
• 04 мая в 22:07
Ответ дляНастасья Пицун
Він нікуди не пер
Перти це по селу 60+
Він нікуди не пер
Перти це по селу 60+
Виходить, хтось іде на принцип, що я 100%, а потім попадає в таку ситуацію, як той водій.
Тут, знаєте, теж така історія....є над чим задуматись.
Лозунг всруся, а не покорюся може піти проти тебе потім
Невісточка ж• 04 мая в 22:10
Я отримала права місяць тому. Їжджу, дуже обережно. І це мій СТРАХ!!! отак виїде під колеса малий придурок - і водій за ґрати??! Це жахливо, жахливо!((((
Туфли в чешуе
• 04 мая в 22:19
Ответ дляНевісточка ж
В кожного цей страх є.
Я через 2 роки досі його маю
Жена брата Админа• 04 мая в 22:27
Ответ дляТуфли в чешуе
Вони покарані вже.але чи стане це уроком іншим. Як вже є самокат вдома, то діти і дозаолу не будуть питати його взяти. А батьки хіба знають чим діти все літо зайняті вдома
Покарання не знімає з них вину
Кицюююня• 04 мая в 22:31
Ответ дляТуфли в чешуе
Автор, а кто был за рулем известно? Можно найти 101 оправдание, в духе, что не каждый день дети выезжают под колеса автомобиля, но судя по видео там даже экстренного торможения не было(
Жена брата Админа• 04 мая в 22:32
Ответ дляТуфли в чешуе
Це точно. Я тоже оцн важко сприймаю, коли з псіхами обганяють, сигналять. Бо йому приспічило швидше добратись. Я так засмучуюсь через оці дорожні склоки.
Щорпзу нагадую собі, спокійно. Ти нічого не порушуєш. Ти не зобов´язана годить усім
Вам заборонено їздили за кермом, якщо все важко сприймаєте. Емоціям на дорозі не місце
Жена брата Админа• 04 мая в 22:39
Ответ дляКоролева Сарказма
Норвегия. Самокат разрешен с 12, до 15 шлем обязателен, все самокаты продаются с ограничением скорости до 20 км/час, вдвоем нельзя, страховка на самокат обязательна. Штрафы ощутимые.
У моего ребенка есть, но мы живём в маленьком населенном пункте, с небольшим трафиком, и обычно с весьма спокойными водителям. В более менее крупном городе не купила бы.
Но у меня и на велосипедах дети ездят в шлемах и по ПДД. Иначе в этот же день любое транспортное средство становиться в гараж.
Муж сестры, условия как вы описали, не Украина, упал разбил лицо, зашивали, ехал медленно, самокат попал на камень. Больше не ездит. Считаю это худший вид транспорта
Жена брата Админа• 04 мая в 22:38
Тут в 14 лет побоишься чтоб ребенок на нем ездил, а это 8-10 лет
Жена брата Админа• 04 мая в 22:43
Ответ дляХерсон це Україна
Пофигу. мои дети мой головняк, остальное не ко мне. Пусть за них голова у других болит. П.С. В челюстно- лицевом еще полгода назад коллеге говорили, что падение с самоката- всегда звиздец по результатам, и ненавидели хрустики всей душой. коллеге толко подбородок зашили и сказали- легко отделался. больше он к самокату не подходит
Я не хочу чтобы моего двухлетнего ребенка в парке сбил 8-14 летний долбоеб. Я такую страшную картину видела, когда гуляла со своим в коляске.
Жена брата Админа• 04 мая в 22:44
Ответ дляТуфли в чешуе
Сусіду подарували батьки в минулому році на 10 років. В перший виїзд зломав руку. Забрали і заборонили. Але ж довелося отримати травму для цього
У моєї подруги дочка так само зламала, мама подарувала той самокат, рука зажила їздить знову і без шолому
175см55кг19лет (она)• 04 мая в 23:17
Ответ дляДобра, коли сита!
Да наказать родителей за то что покупают этот хлам еще и водитель пострадал стресс по полной имущество его пострадало уверена все за его счет будет хотя по факту должны родители оплатить ,туда же велосипедистов по дорогам не предназначены и для езды и мопедистов .
Тогда нужно строить дороги для велосипедистов!
175см55кг19лет (она)• 04 мая в 23:22
Ответ дляКондуктор маршрутки
А ще є купу спеціально обладнаних місць для катання, велодоріжки і т.і.
Какие велодорожки
..в Украине ?
Кондуктор маршрутки• 04 мая в 23:37
Ответ для175см55кг19лет (она)
Какие велодорожки
..в Украине ?
Звичайні
Особливо в нових районах
Кондуктор маршрутки• 04 мая в 23:40
175см55кг19лет (она)• 05 мая в 07:09
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ось карта велодоріжок
От вашего дома вроде и недалеко велодорожки.
Я живу в другом городе ближайшая велодорожка от меня 5-7км и вот интересно как до нее доехать ?
Велосипеды как и автомобили используют как транспорт и поэтому велодорожки должны быть по всем городским дорогам
175см55кг19лет (она)• 05 мая в 07:12
Ответ дляЖена брата Админа
Ой ля, вырастет и ваш до долбоеба, посмотрим как вы заговорите :)
175см55кг19лет (она)• 05 мая в 07:13
Ответ дляЖена брата Админа
Думаете те что обгоняют без эмоций это делают ?
Туфли в чешуе
• 05 мая в 08:17
Ответ дляКицюююня
Не знаю учасників дтп
Карамбулкул• 05 мая в 08:53
Ответ дляКукусик
З ким ви зібрались бесідувати? З людьми 8 і 10 років щодо чого? Поавил дорожного руху для водіїв? Бо так то такий самокат - цілком собі транспортний засіб. Трохи не по віку для тих, яких залишати без нагляду ще не можна.
Ну если уже родители купили, то что делать? Катайтесь, детки, если что мы новых нарожаем?
Настасья Пицун• 05 мая в 15:15
Ответ дляТуфли в чешуе
Який принцип?
Ну неможливо гальмувати на всіх перехрестях.
Ви не можете передбачити дії інших ніколи і ніяк
Фактично щоб уникнути зіткнення, тому водієві перед перехрестям взагалі зупинитися треба було, зниження швидкості навряд чи допомогло б
Настасья Пицун• 05 мая в 15:18
Ответ дляКицюююня
Є відео в мережі, подивіться
Екстрене гальмування не зупинить машину як вкопану
А якщо на дорозі є пісок, то колеса заблокуються і машина піде юзом, тобто не зупиниться, навіть при мінімальній швидкості
Жена брата Админа• 06 мая в 11:02
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я думаю, что если не умеешь доедать себя в руках и контролировать эмоции, за руль садиться не стоит. Я отвечаю за себя а не за всех вокруг, что и вам советую
175см55кг19лет (она)• 06 мая в 21:49
Ответ дляЖена брата Админа
Вы себе льстите :)
Хотя я с вами согласна нужно уметь держать себя в руках.
Жена брата Админа• 06 мая в 23:58
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вы себе льстите :)
Лесть тут не причем. Если человек тревожный и нервный, то для его же блага лучше не ездить. Это какой уровень тревожности надо иметь, чтоб переживать, что тебе сигналят, когда едешь по однополосной дороге. От такого страха можно наделать ошибок. А дорога ошибок не прощает.