Туфли в чешуе• 04 мая в 13:10

Електро самокати і діти

На емоціях від трагедії вчорашньої, яка сталась в моєму селі.
В коментах під новиною 99% пишуть посадить батьків. Але вони і так покарані.
Але це величезна проблема з самокатами. Яе думаєте, можливо, щоб заборонили дітям їздити до певного віку? Це було б дуже правильно, щоб дозволяти тільки після отримання знань ПДР.
Мені, як водію, це стрес постійно. Не уявляю, що пережив той водій.
А кур´єри глово. Це ж страшне. В правому дзеркалі весь час контролюєш. Як вони виляють між машин, спішать. Тут на дорозі, тут вже на тротуарі, тут на газон, тут між дерев вильнув і заскочив у двір.
Я не могла спати, так вразила мене ця трагедія.
Я як переляк ходжу по тротуарам і весь час головою кручу чи не їде самокат. І боюмь, як діти мої ходять. Скільки збивають.
Діти калічать дітей
автор Туфли в чешуе • 07 мая в 08:29
Ответ дляЖена брата Админа
Лесть тут не причем. Если человек тревожный и нервный, то для его же блага лучше не ездить. Это какой уровень тревожности надо иметь, чтоб переживать, что тебе сигналят, когда едешь по однополосной дороге. От такого страха можно наделать ошибок. А дорога ошибок не прощает.
По перше, я написала, що дорога була двохполосної. Справа об´їзжай скільки влізе, поки я пропускаю потік для поворота вліво. А воно вперлося мені в хвісті не знімає руку з клаксону. Я не можу зрозуміть чому, чи щось не так з машиною чи йому треба срочно повереуть вліво і просить мене пропустить. А він прїхав прямо після повороту мого. То чого не об´їхав? Що це було?
Ви, не знаючи ситуації чи незрозумівши до кінця , не коментуйте.
Ваша думка нікого не цікавить.
Їздить не було моєю мрією і бажанням, обставини змусили. Скільки я сил вклала в навчання.

Жена брата Админа• 07 мая в 08:41
Ответ дляТуфли в чешуе
Ваша думка нікого не цікавить.
Тим паче я права. Що тут знати. Їдеш впевнено і не звертаєш уваги, якщо не порушуєш правила. На дорозі багато неадекватів. І це елементарна мінімальна ситуація, в якщо щось більш небезпечне, що з вами буде? Кинете кермо від страху та хвилювання?
Та навіть в цій ситуації, може ви їхали 30 км, занадто повільний рух теж правилами и заборонений.
Неважливо скільки ви сил вклали, якщо не здатні опанувати емоції на дорозі і створюєте небезпеку,
автор Туфли в чешуе • 07 мая в 08:49
Ответ дляЖена брата Админа
Я стояла! Стояла!!! При чому їхала.
Ви занадтт багато берете на себе
Жена брата Админа• 07 мая в 09:54
Ответ дляТуфли в чешуе
Я стояла! Стояла!!! При чому їхала.
Ви занадтт багато берете на себе
Стоїли ви чи їхали не важливо, важливо що ви панікуйте.
автор Туфли в чешуе • 07 мая в 15:50
Ответ дляЖена брата Админа
То треба з водіями говорити, щоб не наганяли паніки.
Побачила б я, якби вам в хвіст вперлись і як ошпарені сигналили.
Я думала, в мене чи машина горить ззаду чи ще якась біда тому водію. Може, він вмирає і йрму повернуть тоже срочно треба. Але ж ні, поїхав, наче ні чого не було
Жена брата Админа• 07 мая в 16:05
Ответ дляТуфли в чешуе
Ви непробивна. Що доводить, що я права. Ви можете відповідати тільки за себе, не за інших. Вам не те що не треба керувати авто вам має бути заборонена. Забагато емоцій і замало здорового глузду.
автор Туфли в чешуе • 07 мая в 16:13
Ответ дляЖена брата Админа
Бо не треба мене пробивати своєю дурнею.
Яку ви хочете втюхать за якусь істину.
Ви з тих, хто витріпує нерви на форумах, на дорогах і скрізь саої ненужні 5 копійок пхаєте.
Все! Будьте здорові

Жена брата Админа• 07 мая в 17:41
Ответ дляТуфли в чешуе
Яку ви хочете втюхать за якусь істину.
Все! Будьте здорові
У вас явно діагноз. Запишіться до лікаря, хай вам випише заспокійливі. І за кермо не сідайте
автор Туфли в чешуе • 07 мая в 17:42
Ответ дляЖена брата Админа
Ще у вас я не питала що мені робити