Туфли в чешуе• 04 мая в 13:10

Електро самокати і діти

На емоціях від трагедії вчорашньої, яка сталась в моєму селі.
В коментах під новиною 99% пишуть посадить батьків. Але вони і так покарані.
Але це величезна проблема з самокатами. Яе думаєте, можливо, щоб заборонили дітям їздити до певного віку? Це було б дуже правильно, щоб дозволяти тільки після отримання знань ПДР.
Мені, як водію, це стрес постійно. Не уявляю, що пережив той водій.
А кур´єри глово. Це ж страшне. В правому дзеркалі весь час контролюєш. Як вони виляють між машин, спішать. Тут на дорозі, тут вже на тротуарі, тут на газон, тут між дерев вильнув і заскочив у двір.
Я не могла спати, так вразила мене ця трагедія.
Я як переляк ходжу по тротуарам і весь час головою кручу чи не їде самокат. І боюмь, як діти мої ходять. Скільки збивають.
Діти калічать дітей
Мій не такий• 04 мая в 13:10
Підтримую, що винні батьки.

автор Туфли в чешуе • 04 мая в 13:11
Ответ дляМій не такий
Підтримую, що винні батьки.
Вони покарані вже.але чи стане це уроком іншим. Як вже є самокат вдома, то діти і дозаолу не будуть питати його взяти. А батьки хіба знають чим діти все літо зайняті вдома
Мій не такий• 04 мая в 13:12
Ответ дляТуфли в чешуе
А якщо є рушниця вдома?
Обращеница• 04 мая в 13:13
Я б пиздила довбойобів,що літають по тротуарах швидше за авто. А з нещодавніх пір, цим займаються і гловери на швидкісних електромопедах, бо пробки.
Херсон це Україна• 04 мая в 13:13
Пофигу. мои дети мой головняк, остальное не ко мне. Пусть за них голова у других болит. П.С. В челюстно- лицевом еще полгода назад коллеге говорили, что падение с самоката- всегда звиздец по результатам, и ненавидели хрустики всей душой. коллеге толко подбородок зашили и сказали- легко отделался. больше он к самокату не подходит
автор Туфли в чешуе • 04 мая в 13:13
Ответ дляМій не такий
А якщо є рушниця вдома?
Тож , певно, не в доступі
Жирафовое варьенье• 04 мая в 13:13
Якої заборони ви чекаєте?
Батьки мають заборонити.
А якщо купили і посадили дитину - максимальне покарання

Добра, коли сита!• 04 мая в 13:16
Да наказать родителей за то что покупают этот хлам еще и водитель пострадал стресс по полной имущество его пострадало уверена все за его счет будет хотя по факту должны родители оплатить ,туда же велосипедистов по дорогам не предназначены и для езды и мопедистов .
автор Туфли в чешуе • 04 мая в 13:15
Ответ дляОбращеница
Я ненавіжу цих гловерів. Я поки вправо поверну 10 разів в дзеркало дивлюсь. Вони нізвідки, як ніндзя вилітають.
А пішоходам яку небезпеку становлять. Повно камер в місті. Чого не штрафують власників
So_so• 04 мая в 13:17
Весь ужас в том, что у нас государство - власть это исключительно инструмент для выдавливания благ из населения, у него нет функции заботы об этом самом населении.
Поэтому ожидать, что кто-то что-то подумает/продумает/запретит/отрегулирует не стоит.
Выживает сильнейший и тот, кому повезет(
So_so• 04 мая в 13:15
Ответ дляМій не такий
А якщо є рушниця вдома?
Ружье обязано лежать в закрытом сейфе.
Мій не такий• 04 мая в 13:16
Ответ дляТуфли в чешуе
Тож , певно, не в доступі
Самокат не може не в доступі?
Карамбулкул• 04 мая в 13:16
Ответ дляSo_so
То есть государство должно изъять самокат? Или как оно в данном случае должно проявить заботу о населении?
автор Туфли в чешуе • 04 мая в 13:16
Ответ дляМій не такий
Самокат не може не в доступі?
Не завжди. Як ви це уявляєте?
автор Туфли в чешуе • 04 мая в 13:17
Ответ дляКарамбулкул
Наче, десь за кордоном є обмежений вік і отримання довідки про знання пдр.
Чого у нас так не зроблять. І оці прогулочні самокати по місту валяються.
Мій не такий• 04 мая в 13:18
Ответ дляЖирафовое варьенье
Якої заборони ви чекаєте?
Батьки мають заборонити.
Погоджуюсь.
Купили самокат маю бути готові наслідків, навіть смерті дитини
So_so• 04 мая в 13:18
Ответ дляКарамбулкул
Нет. Оно должно запретить проезд на электросамокатах несовершеннолетним, а совершеннолетние должны получать права, придерживать правил, понимать, что могут быть их лишены итд.
Мій не такий• 04 мая в 13:19
Ответ дляТуфли в чешуе
Не завжди. Як ви це уявляєте?
Завжди.
Жирафовое варьенье• 04 мая в 13:19
Ответ дляМій не такий
Погоджуюсь.
Цих дітей вбили і покалічили їх батьки.
Я вважаю, що карати треба батьків

автор Туфли в чешуе • 04 мая в 13:19
Ответ дляМій не такий
Погоджуюсь.
Сусіду подарували батьки в минулому році на 10 років. В перший виїзд зломав руку. Забрали і заборонили. Але ж довелося отримати травму для цього
Мій не такий• 04 мая в 13:19
Ответ дляSo_so
Ружье обязано лежать в закрытом сейфе.
Самокат теж можна тримати в закритому приміщенні.
Якщо дитина не розуміє заборону
Мошей ницца• 04 мая в 13:20
Терпеть не могу самокаты эти и самокатчиков. Еще и ездят они по тротуару, а не дороге. А тех, кто покупает электросамокаты детям считаю, мягко говоря, недалекими
Мій не такий• 04 мая в 13:20
Ответ дляТуфли в чешуе
За що батьки так ненавидять своїх дітей
Мій не такий• 04 мая в 13:20
Ответ дляЖирафовое варьенье
Цих дітей вбили і покалічили їх батьки.
Я вважаю, що карати треба батьків
Так. Винні батьки
автор Туфли в чешуе • 04 мая в 13:21
Ответ дляМій не такий
За що батьки так ненавидять своїх дітей
Думали з любові. Бо вже ж не знають, що подарувати, коли є все
Карамбулкул• 04 мая в 13:21
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну прежде всего электросамокат удовольствие не из дешевых. Родители, покупающие такой самокат, должны провести беседу с ребенком и не одну. Да и пользоваться такими самокатами мне кажется нужно разрешать не ранее, чем ребенок получит паспорт. А ещё чем позже, тем лучше, так как они являются участниками дорожно-транспортного движения. Но это все на усмотрение родителей. Так что вина родителей однозначна.
Мій не такий• 04 мая в 13:21
Ответ дляТуфли в чешуе
Вони не думали, немає чим
Карамбулкул• 04 мая в 13:23
Ответ дляSo_so
При всем уважении несовершеннолетние и на машинах родительских гоняют и берут их без разрешения. Про самокаты и говорить нечего. При наличии маленьких детей такие самокаты лучше вообще не покупать. Или хранить под замком в гараже.
Мошей ницца• 04 мая в 13:23
Ответ дляКарамбулкул
На машинах же дети не ездят почему-то
Уходя дверю не хлопать• 04 мая в 13:23
Самокаты зло. Недавно же у вас или рядом двухлетку самокатчик сбил(
Идёшь по тротуару, а там то отдыхающие на вело, то глововцы гоняют, то подростки на самокатах на каких-то ненормальных скоростях