Наизнанку• 04 мая в 14:18

Порекомендуйте свою кухонну машину Кенвуд

Для домашнього використання, до 25К грн
Дякую!
Потужна махіна• 04 мая в 14:21
У мене шеф бейкер KVC85. Супер

Кили и Манджаро• 04 мая в 14:23
В мене вже дев´ятий рік, не машина, а комбайн, дуже задоволена. Але зараз, мабуть, таких вже і немає моделей. Єдине, якби вернулися, то більшу б чашу брала для замішування тіста.
Потужна махіна• 04 мая в 14:29
У моей 85 встроенные весы, две чаши, одна большая вторая средняя. Есть разное наполнение у 85, чем больше доп. девайсов тем дороже. Я в том году на скидках в Польше брала, очень и очень довольна.
Летюча помилка• 04 мая в 14:42
У вас є інста?
Якщо є, там Вікторія Назаренко ( le Krendel) напишіть їй вона амбасадор Кенвуд.
Вчителька з мікрорайону• 04 мая в 14:47
У меня шеф титаниум
Лет 8 ей уже
Суцільна зрада• 04 мая в 14:53
У меня базовая. За 13. Только я ее б.у.купила за 6300

В идеале хотелось бы с подогревом
Шкідлива молекула• 04 мая в 15:07
авторе, все залежить від того, що ви плануєте на ній робити. в мене кенвуд модель з двома чашами/підігрівом і вагами. Займаюсь кондитеркою, але не всім цим користуюсь. Розумієш тільки тоді, коли є з чим порівняти. тому для мене особисто є такі параметри для вибору:
- велика чаша - незалежно від того, для яких цілей
- ваги - великий плюс, але можна і без них обійтись.
- підігрів - за 2 роки 1-2 рази використовувала
- насадки великий плюс для мене є насадка з силіконовим покриттям - але це також виключно для певних цілей: макаронаж і чізкейк

автор Наизнанку • 04 мая в 15:31
Ответ дляШкідлива молекула
У мене є якийсь недорогий планетарний міксер, цілком влаштовує, але там чаша 3,5 - іноді малувата. Захотілось купити щось більш-менш пристойне, почала копати Кенвуди - і закопалась)) Використовую, в основному, для замісу хліба, іноді печиво, бісквіти, крем (десь 1-2 рази на тиждень). Підігрів точно не потрібний, ваги були б не зайвими, але не принципово. Хотіла брати KENWOOD Chef XL KVL4100S, але вирішила спочатку порадитись... тепер взагалі заплуталась
Цигарний шланг• 04 мая в 15:53
Ответ дляНаизнанку
Почему пишите, что подогрев точно не нужен? Вы не готовите:
- заварной крем для Наполеона;
- заварное тесто для Карпатки, эклеров или профитролей;
- Швейцарскую меренгу;
- не нужна расстойка теста;
- белковый крем…
автор Наизнанку • 04 мая в 16:02
Ответ дляЦигарний шланг
- заварной крем для Наполеона;
- Швейцарскую меренгу;
- не нужна расстойка теста;
- белковый крем…
Із усього цього готую тільки заварний крем (дуже рідко). Я його швидше приготую на плиті, тому переплачувати умовно 15-20К на функцію підігріву не бачу сенсу. Частіше за все готую хліб (на заквасці), тому має значення потужність, все інше - не потрібно. Але ви мене вже змусили задуматись))
Цигарний шланг• 04 мая в 16:14
Ответ дляНаизнанку
Я из-за машины с подогревом, стала готовить то, что никогда раньше даже на задумывалась готовить))) ну и с ней, полностью изменила свою работу на кухне. Теперь даже картофельное пюре или манку она готовит. Плюс шикарные блюда на пару в ней.
автор Наизнанку • 04 мая в 16:42
Ответ дляЦигарний шланг
Блііін!!! Тепер і мені вже треба...
автор Наизнанку • 04 мая в 16:43
Ответ дляЦигарний шланг
То у вас не з підігрівом, а з індукцією?
ХтоЯкщоНеЯ• 04 мая в 17:32
У мене kvl 6370s. З великою чашею. Купила ще в 2020 році. Там вінчики були, великий блендер і м´ясорубка. Я ще докупила фуд процессор, млинки, розкатувач тіста. Дуже задоволена. Для випічки, меренг всяких, зефірів, для салатів чудово
автор Наизнанку • 04 мая в 17:37
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Він знятий вже з виробництва...
автор Наизнанку • 04 мая в 17:40
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Підкажіть, а така велика чаша 6,7 л зручна? Якщо, наприклад, білків мало, то вінчик дістає до дна?
Цигарний шланг• 04 мая в 17:42
Ответ дляНаизнанку
Да.
Мой пашет как папа Карло на кухне уже 9 лет. У меня Kenwood Cooking Chef KCC9060S и к нему штук 15-20 насадок.
Цигарний шланг• 04 мая в 17:44
Ответ дляНаизнанку
Да, достаёт. Легко взбиваю один белок. У меня 7-ми литровая чаша. Там высота венчиков легко регулируется.
ХтоЯкщоНеЯ• 04 мая в 18:19
Ответ дляНаизнанку
Вінчик дістає. Його можна відрегулювати за потреби. Така чаша дуже зручна - нічого не розбризкується, можна нормальний об´єм тіста зробити. Я ще картоплю пюре насадкою К збиваю. Виходить космічна пюрешка

Шкідлива молекула• 05 мая в 21:56
Ответ дляЦигарний шланг
- заварной крем для Наполеона;
- Швейцарскую меренгу;
- не нужна расстойка теста;
- белковый крем…
відверто скажу, там нагрів дуже повільний, мені простіше і швидше на плиті
Цигарний шланг• 05 мая в 21:59
Ответ дляШкідлива молекула
Не заметила. Мой готовит быстро.

Это замечательно, что вы делаете, как Вам удобней.

Мне удобней он готовит, я перемываю) Наверное из за того, что я часто готовлю несколько блюд. Стоять над кастрюлькой и помешивать, не мой вариант.