НичеНипанимаю• 04 мая в 16:52
Стала тратить слишком много денег на книги
3-4 тысячи в месяц.
С одной стороны, вроде и не фигня, а с другой довольно дорогое увлечение выходит
Та никада в жизни• 04 мая в 17:26
Сейчас не вижу для себя смысла покупать книги, беру в библиотеке или читаю в электронке,т.к. книги занимают место, тяжелые при перевозке, а я живу на сьемной квартире. Чем меньше вещей, тем мне проще. У мамы дома огромная библиотека, одна стена в комнате все в книгах. Я прочитала 90% из них. Но таскать их за собой, особенно сейчас вообще не вижу смысла. В такое время живем....Жили бы в спокойном месте, может быть покупала бы.
Роздратована шкіра• 04 мая в 17:35
Зря Вы мне фиолетовую тётку поставили. Сейчас выложу несколько фоток подаренных за последнеее время неравнодушными людьми книг в библиотеку, в которой я работаю. И это маленький филиальчик в спальном районе города. В крупных библиотеках побольше новинок будет.
Пукимончиг• 04 мая в 17:41
Ответ дляРоздратована шкіра
Я віддаю ті книги, з яких виросли мої діти, мамі.
Мама у шкільній бібліотеці працює і там дійсно фонд лише за рахунок подарунків і поповнюється.
Дитяча бібліотека краще укомплектована, але дуже маленька екземплярність. Коли дітям на канікули список дають, за деякими творами треба полювати.
Щастя-здоровля• 04 мая в 17:49
Считаю что он молодец , лучше чем на сигареты и пиво с вином по выходным
КаваЗМолоком• 04 мая в 18:02
и куда их потом? это же одноразки, мусор
сейчас разноняются понты про чтение, но подавляющее большинство читают херню всякую при этом
Обнимашкина• 04 мая в 18:19
Ответ дляРоздратована шкіра
У вас уже Колапс є?)
Нічого собі. Він же тільки вийшов
НичеНипанимаю
• 04 мая в 18:38
Ответ дляДама-мадама
Я так и поняла ), впо не до книг
Модно спокойно с книгами переезжать
Дама-мадама• 04 мая в 18:39
Ответ дляНичеНипанимаю
Модно спокойно с книгами переезжать
Понятно, вы вообще не в теме.
НичеНипанимаю
• 04 мая в 18:40
Ответ дляДама-мадама
Понятно, вы вообще не в теме.
Я себе даже книги частично в другую страну пересылала
Роздратована шкіра• 04 мая в 19:16
Ответ дляОбнимашкина
У вас уже Колапс є?)
Нічого собі. Він же тільки вийшов
Є ,але на видачі буде через кілька місяців, процедура оформлення не дуже швидка.
Как нефиг делать• 04 мая в 20:50
Ответ дляРоздратована шкіра
Есть . Может не все, но достаточно. Государство действительно почти не финансирует. Но. К счастью дарят обычные люди, такие как Вы, которые купили, прочли и отнесли в библиотеку. Некоторые даже покупают специально, чтоб подарить в библиотеку. Какие авторы Вас интересуют и в каком Вы городе?
Помогите мне, пожалуйста, раз зашёл такой разговор. В какой библиотеке Киева можно взять почитать украинские иллюстрированные издания Говарда Лавкрафта, издательства Varvar?
Роздратована шкіра• 04 мая в 22:09
Ответ дляКак нефиг делать
Подивилась в інеті, це книги у вигляді коміксів, дуже дорогі, майже 800 грн за одну. Навряд чи такі книги десь в бібліотеках будуть, це не масове видання, та й взагалі у нас до коміксів поки що погано ставляться, як до чогось примітивного і несерйозного.
А звичайні видання Лавкрафта українською думаю є .
Как нефиг делать• 05 мая в 08:11
Ответ дляРоздратована шкіра
Дякую за Вашу думку. Ну от, бачите, наповнення бібліотек насправді не вау, і далеко не кожен читач знайде там те, що бажає прочитати.
Роздратована шкіра• 05 мая в 08:33
Ответ дляКак нефиг делать
Звісно, враховуючи те, що держава дає на одну бібліотеку всього 20-30 нових книжок на рік і фінансування нема ніякого, навіть канцтовари останні 4 роки своїм коштом купуємо, то не можуть бути в бібліотеках всі книги , що й на полицях магазинів. Те що взагалі є читабельні новинки заслуга виключно небайдужих до української культури людей, які дарують книги, і ентузіазму співробітників бібліотек, які цих дарувальників і меценатів шукають.
Але бібліотеки це вихід для більшості українців, які не можуть собі дозволити купувати нові книги.
Та й для читаючої людини не важливо в якому саме вигляді і виданні буде книга. Аби вона була. Не в ілюстраціях же суть і красоті видання, а в змісті.
Тому завжди звертаюсь до всіх небайдужих, даруйте бібліотекам, 99 відсотків новинок у фондах - це книги кимось подаровані.
Как нефиг делать• 05 мая в 08:37
Ответ дляРоздратована шкіра
Ми даруємо. Але суть теми в тому, що людину послали в бібліотеку замість того, щоб купувати книги. Автор теми, і не тільки вона, зазначає, що в бібліотеці бажаних книжок немає, і тому посилати туди нерелевантно.
Роздратована шкіра• 05 мая в 08:41
Ответ дляКак нефиг делать
Якщо людині дорого купувати і їй потрібна не одна конкретна книжка, то вона завжди може знайти в бібліотеці щось цікаве почитати. Бо часто буває, що люди випадково заходять в бібліотеку і дивуються, що книги
Роздратована шкіра• 05 мая в 08:57
Не все що писала відправилось. Дуже багато людей , які випадково до нас заходять дивуються, що безкоштовні бібліотеки взагалі досі існують, і там можна знайти новинки. Звісно, люди які можуть купити, просто підуть і куплять. А ті, в кого такої можливості нема, на жаль не завжди розуміють, як знайти книгу безкоштовно. Якщо не має в одній бібліотеці, то бібліотекарі можуть підказати чи є в іншій і де саме.
Как нефиг делать• 05 мая в 09:10
Ответ дляРоздратована шкіра
Я згодна з тим, що Ви пишете. Але ж тема не про те, що людина хоче якусь книжку абияку, а хоче конкретну книжку. У бібліотеках зазвичай класика на полицях. Далеко не кожна людина може знайти в бібліотеці саме те, що хоче. Про те, що люди дивуються безкоштовному, ну не знаю, то мабуть форма ввічливої розмови така. Бо принаймні в Києві не те що бібліотек чимало, а й у майже кожній кав´ярні стоять по парі книжок почитати, поки каву п´єш. Проблема не в тому, щоб знайти хоч щось почитати, а в тому , щоб прочитати саме те, що хочеш.