Сіточка• 05 мая в 04:38
Замучили зі своїми сиренами
Так голосно включили, ще й по дві підряд.. я цілу ніч намагаюсь заснути, засну і просинаюсь від сирени. Почалось літо..
Сіточка
• 05 мая в 04:41
Ответ дляПетриківна
Ну а ми від балістики 3 ночі встали. В досі не спимо.
У нас і балістика і просто не дають спати. Це капець нічка.. зовсім не виспалась. Бо після сирени такої гучності ще годину серце калатається
Сіточка
• 05 мая в 04:42
Ответ дляКопирайторша
Ну то вже не спіть.
Це дуже відображається на моїх роботі. В мене робота з концентрацією
Петриківна• 05 мая в 04:42
Ответ дляСіточка
В мене не чути навіть сирену, одразу кілька вибухів
Петриківна• 05 мая в 04:42
Ответ дляСіточка
Те саме
Тану на сонці• 05 мая в 06:55
А я все проспала.
Хоча збивали поруч.
Чула скрізь сон, але спала далі
Тому що фінансово відповідальна робота і не можна бути сонною. Якийсь захисний механізм вже випрацювався
Хоча збивали поруч.
Чула скрізь сон, але спала далі
Сладкий лимончик• 05 мая в 08:25
Для меня сирены и взрывы как колыбельная с начала войны.
Без них спать не могут!