Амбасадор щастя• 06 мая в 09:32
Де в Києві є нормальний ортопед без черги на два місяці вперед?
Дама_из_рекламы• 06 мая в 09:33
Ви ще додайте ’безкоштовно’ і вас можна зразу на стендапи випускать - сміятимуться всі.
Творю чудеса• 06 мая в 09:38
Институт травматологии на Воровского, но нужно направление от семейного скорее всего.
Нічний дожор• 06 мая в 17:10
якщо приватні розглядаєте, то в Смарті гарні лікарі. як дитячі, так і для дорослих. Загородній наприклад. і не тільки він