aliceinwonder• сегодня в 15:42

Операція на щитовидці в Києві. Де робити?

Прошу ваших порад. Треба видаляти долю щитовидки (фолікулярна неоплазія), хочу робити операцію в Києві (буду їхати з іншого міста). Порадьте, в яку клініку/ лікарню можна звернутись і гарного хірурга. Читала теми на форумі, але вони вже застарілі. Хто робив операції нещодавно, кого можете порадити? Скільки по часу заняла гопіталізація/операція/стаціонар? Мені треба розуміти, скільки часу на все це планувати. Чи треба аналізи перед операцією бігати здавати по лабораторіям чи одразу в клініці можна все одразу зробити перед операцією? Цікавить ваш досвід, ну і також які зараз ціни
Не худа ні разу• сегодня в 15:45
за ваші гроші беруть аналізи одразу в клініці

So_so• сегодня в 15:45
Муж делал у этого врача
https://www.instagram.com/p/CXQ7vXDNpmV/?igsh=M2Vv...
Второй хирург Олейник
Могу смело их рекомендовать, Олейник мне прямо очень понравился
So_so• сегодня в 15:45
Анализы все сдал в больнице после госпитализации.
автор aliceinwonder • сегодня в 15:46
Ответ дляSo_so
А в якій саме лікарні?
So_so• сегодня в 15:46
Ответ дляaliceinwonder
А в якій саме лікарні?
https://kmkec.org.ua/
So_so• сегодня в 15:48
Ответ дляaliceinwonder
А в якій саме лікарні?
Могу поискать Вам моб тел Олейника
автор aliceinwonder • сегодня в 15:48
Ответ дляSo_so
Могу поискать Вам моб тел Олейника
Буду дуже вдячна!

Сумка з негодою• сегодня в 15:53
Мама робила на Рейтарській у Цимбалюка
So_so• сегодня в 15:53
Ответ дляaliceinwonder
Буду дуже вдячна!
+380675004326 Олександр Борисович,
Можете погуглить отзывы.
Ничего не бойтесь, сама больница, реанимация, хорошо оборудовано, делают экспресс гистологию (прямо пока Вы под наркозом).
автор aliceinwonder • сегодня в 15:54
Ответ дляSo_so
+380675004326 Олександр Борисович,
Можете погуглить отзывы.
Дякую!
автор aliceinwonder • сегодня в 16:10
Ответ дляСумка з негодою
Мама робила на Рейтарській у Цимбалюка
Давно? цікавить розцінки. І скільки часу в стаціонарі після операції?
Valentina shop2020• сегодня в 16:17
Ответ дляaliceinwonder
Если бы вы была местная ,то на второй или третий домой,потом приехать снять швы,,расценки как договоритесь ,явно на рейтарской дороже,.
Приезжайте на Петра Запорожца ,врачи отличные ,есть супер доктор Боженко Александр Васильевич, могу дать телеф
Сумка з негодою• 2 часа назад
Ответ дляaliceinwonder
Давно. Але лікаря дуже-дуже рекомендую
автор aliceinwonder • 2 часа назад
Ответ дляValentina shop2020
Дайте, будь ласка
АБВГДэшница• 2 часа назад
Центр эндокринной хирургии, Кловский спуск 13а
Войтенко Владимир Владимирович