Смешнюча• 08 мая в 07:21
Слушайте, ну давайте честно
Во второй мировой - если бы не было Украины, США, Англии - русским пришла бы *опа. Жили бы они, когда когда-то - 300 лет под татаро-монгольским игом.
Я ведь права?
Я ведь права?
показать весь текст
Результат:
вже голосів:
290
198 (68.28%)
Да
92 (31.72%)
Нет
16
3
1
6
58
Хочу наколоти губи• 08 мая в 08:04
Ответ дляДомашня Зюзя
Удалено администрацией...
Читаю ваші дописи і розумію що ви іпанута і невиліковна нація .
Таку нісенітницю плетуть тільки орки .
А чому рос погодилася воювати в Україні ?
Таку нісенітницю плетуть тільки орки .
А чому рос погодилася воювати в Україні ?
2
1
7
Love_Love_Love_• 08 мая в 08:04
Ответ дляХочу наколоти губи
А варто було .
Там цілий день вЯлікіє воювали .
Там цілий день вЯлікіє воювали .
Та може і великі воювали, честь і шана людям які воювали і загинули, але вже після цього що було до війни, під час і після можна ж було якось розплющити очі на той режим, на болота де вони живуть, вже у світ їх випустили, інтернет дали
3
Просто болталка• 08 мая в 08:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так війну виграли союзники, а не серушка
Кто такая серушка?
4
Хочу наколоти губи• 08 мая в 08:05
Ответ дляLove_Love_Love_
Та може і великі воювали, честь і шана людям які воювали і загинули, але вже після цього що було до війни, під час і після можна ж було якось розплющити очі на той режим, на болота де вони живуть, вже у світ їх випустили, інтернет дали
А тепер забирають той інтернет 😂
2
Сижуревувшоке• 08 мая в 08:05
Ответ дляДомашня Зюзя
Удалено администрацией...
Якби не кацапи з фсб керівництвом, а росія 90 х , яка йшла по іншому шляху, війни б не було, були б добросусідські відносини
Зараз, так, у всіх свої інтереси. Але привід нашого горя - раша.
Зараз, так, у всіх свої інтереси. Але привід нашого горя - раша.
1
3
Домашня Зюзя• 08 мая в 08:05
Ответ дляХочу наколоти губи
Читаю ваші дописи і розумію що ви іпанута і невиліковна нація .
Таку нісенітницю плетуть тільки орки .
А чому рос погодилася воювати в Україні ?
Таку нісенітницю плетуть тільки орки .
А чому рос погодилася воювати в Україні ?
Я украинка, но родилась в УССР - да... А Вы простите, откеля будете?
3
3
Love_Love_Love_• 08 мая в 08:06
Ответ дляДомашня Зюзя
Удалено администрацией...
Тобто у війні винна Європа і Штати прокляті, да? Від рашки до корня зла 100 км всього навсього, чо вони з ними не воюють?
5
5
Сижуревувшоке• 08 мая в 08:06
Ответ дляХочу наколоти губи
Читаю ваші дописи і розумію що ви іпанута і невиліковна нація .
Таку нісенітницю плетуть тільки орки .
А чому рос погодилася воювати в Україні ?
Таку нісенітницю плетуть тільки орки .
А чому рос погодилася воювати в Україні ?
Десь тут читала версію, що пуйло наняли для цієї мети, типу ротшильд
І таке писали.
І таке писали.
3
1
1
Хочу наколоти губи• 08 мая в 08:07
Ответ дляСижуревувшоке
Якби не кацапи з фсб керівництвом, а росія 90 х , яка йшла по іншому шляху, війни б не було, були б добросусідські відносини
Зараз, так, у всіх свої інтереси. Але привід нашого горя - раша.
Зараз, так, у всіх свої інтереси. Але привід нашого горя - раша.
З величезним задоволенням слухаю лекції історика Дрібниці .
Так отам ті фрази, що оте написало , кожен другий москаль транслює .
Так отам ті фрази, що оте написало , кожен другий москаль транслює .
1
4
Админко• 08 мая в 08:07
Ответ длязабиякина
Удалено администрацией...
Когда колхозы возглавили шариковы другого исхода ожидать не приходилось.
Почитайте о роли членов комитетов незаможных селян 1929-33гг. в управлении колхозами и совхозами.
Предки нынешних тцк-шников...
Почитайте о роли членов комитетов незаможных селян 1929-33гг. в управлении колхозами и совхозами.
Предки нынешних тцк-шников...
1
1
автор
Смешнюча
• 08 мая в 08:07
Ответ дляДомашня Зюзя
Удалено администрацией...
Ой, класс. Слово в слово просто формулировки. Два десятка слов на всю страну. Вы бы хоть подумали сначала, перед тем, как транслировать. Не просто - ухо —- рот, а может через мозг пропустили бы информацию, перефразировали бы, что ли…
4
7
Хочу наколоти губи• 08 мая в 08:08
Ответ дляДомашня Зюзя
Я украинка, но родилась в УССР - да... А Вы простите, откеля будете?
Де ви народилися мені не цікаво .
Так чому рос погодилися воювати на території України .
Україна -не країна НАТО .
Так чому рос погодилися воювати на території України .
Україна -не країна НАТО .
2
4
Хочу наколоти губи• 08 мая в 08:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто у війні винна Європа і Штати прокляті, да? Від рашки до корня зла 100 км всього навсього, чо вони з ними не воюють?
Ната -Ната і київська хунта 😂😂
1
4
Love_Love_Love_• 08 мая в 08:08
Ответ дляДомашня Зюзя
Я украинка, но родилась в УССР - да... А Вы простите, откеля будете?
Ви там як родились, там і залишились.
Батько ваш Бандера, Україна мати?
Чи ні?
Батько ваш Бандера, Україна мати?
Чи ні?
4
4
Стильна штучка• 08 мая в 08:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто у війні винна Європа і Штати прокляті, да? Від рашки до корня зла 100 км всього навсього, чо вони з ними не воюють?
Есть такое понятие, как прокси война. Почитайте, если не знаете, чтобы не задавать глупых вопросов.
2
1
4
Паспортний стіл• 08 мая в 08:08
Ответ дляПульт от линолеума
Великобритания воевала с 1939 года, лендлиз начал поступать в ссср в октябре 1941.
И что?
1
1
2
Love_Love_Love_• 08 мая в 08:09
Ответ дляСмешнюча
Ой, класс. Слово в слово просто формулировки. Два десятка слов на всю страну. Вы бы хоть подумали сначала, перед тем, как транслировать. Не просто - ухо —- рот, а может через мозг пропустили бы информацию, перефразировали бы, что ли…
Вони не можуть думати, нам цього не зрозуміти
2
5
Сижуревувшоке• 08 мая в 08:10
Ответ дляХочу наколоти губи
З величезним задоволенням слухаю лекції історика Дрібниці .
Так отам ті фрази, що оте написало , кожен другий москаль транслює .
Так отам ті фрази, що оте написало , кожен другий москаль транслює .
Зомбі, як і пенси наші,що марять молодістю, заміщуючи в своїй голові образи,замінючи на прекрасний срср , вивчили лозунги і повторюють. Зараз інше в мережі дивує, ось внизу на скані, такого повно
Діти 2/3 років з автоматами бігають і це танець. Масова шизофренія
Діти 2/3 років з автоматами бігають і це танець. Масова шизофренія
2
3
Love_Love_Love_• 08 мая в 08:10
Ответ дляСтильна штучка
Есть такое понятие, как прокси война. Почитайте, если не знаете, чтобы не задавать глупых вопросов.
Удалено администрацией...
Просто болталка• 08 мая в 08:10
Ответ дляСмешнюча
Ой, класс. Слово в слово просто формулировки. Два десятка слов на всю страну. Вы бы хоть подумали сначала, перед тем, как транслировать. Не просто - ухо —- рот, а может через мозг пропустили бы информацию, перефразировали бы, что ли…
Так вы фактами возразите, а не водой.
1
3
Хочу наколоти губи• 08 мая в 08:10
Ответ дляСтильна штучка
Есть такое понятие, как прокси война. Почитайте, если не знаете, чтобы не задавать глупых вопросов.
Не транслюйте раша наративи .
Україна веде пряму визвольну війну проти рос агресії
Україна веде пряму визвольну війну проти рос агресії
7
5
Love_Love_Love_• 08 мая в 08:11
Ответ дляСтильна штучка
Есть такое понятие, как прокси война. Почитайте, если не знаете, чтобы не задавать глупых вопросов.
Немає ніякої проксі війни. Є загарбницька війна зі сторони росії, яка напала на Україну двічі за останні 13 років
1
5
автор
Смешнюча
• 08 мая в 08:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Вони не можуть думати, нам цього не зрозуміти
У меня такое чувство, что они в свой мозг информацию просто не впускают. У них прямой транзит между ушной раковиной и языком. Без задержек на ненужную обработку.
2
4
Админко• 08 мая в 08:12
Ответ дляСмешнюча
Историю как раз переписал совок. Под себя. Игнорируя известные факты, скрывая участие других стран, свои шашни с Гитлером, перекраивая и внушая вам, что вы «великий народ». Только почему-то этот «великий народ» Чечню крохотную в два этапа захватывал и в Украине уже 4 года топчется в Донецкой области. Вы уже начали что-то подозревать? Пора бы уже.
Удалено администрацией...
Хочу наколоти губи• 08 мая в 08:13
Ответ дляАдминко
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
Кумедна• 08 мая в 08:13
Ответ дляLove_Love_Love_
І Ивасюка убрали кАнкурЄнти, ну а кто єщє
Це мені тут так написали)))
А і ще бЕндеровци грабілі, убівалі і насіловалі людєй, ето вся западеая рассказивает
Це мені тут так написали)))
А і ще бЕндеровци грабілі, убівалі і насіловалі людєй, ето вся западеая рассказивает
Так, у мене підсвідомо закарбувалося у школі у 80- х, що бандерівці було якесь зло, це ж треба так мозги затуманити дітям...
1
5
Love_Love_Love_• 08 мая в 08:14
Ответ дляСмешнюча
У меня такое чувство, что они в свой мозг информацию просто не впускают. У них прямой транзит между ушной раковиной и языком. Без задержек на ненужную обработку.
Удалено администрацией...
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу