Я_и_моя_собака• 2 часа назад
Робот-пылесос и суеверия. Вы запускаете уборку, когда уходите из дома?
Глубоководная селедка• 1 час назад
Ответ дляdulenok
Это новые технологичные суеверия
Тогда лучше их придумать на ИИ
Гадание на жпт и тд
ХтоЯкщоНеЯ• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
А что по суевериям и роботам говорят?
Робот, запущений, коли господарів нема вдома, = гівно під плінтусами)))
ХтоЯкщоНеЯ• 1 час назад
Ответ дляГлубоководная селедка
Меня убили слова в одном предложении:робот и суеверия🤣
Сучасний окультизм. Сучизм))
ХтоЯкщоНеЯ• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
Я всегда после гостей пылесошу
Коли ми їдемо від свекрів, то мені навіть ліжко забороняють застелити. І прибирають тільки тоді, коли ми додому доїхали.
ХтоЯкщоНеЯ• 1 час назад
Ответ дляГлубоководная селедка
На лестницу ставиться ограничитель маленький,но мне кажется модели последних лет ее и так видят
І моделі 15 річної давнини теж сходи бачили
Глубоководная селедка• 1 час назад
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Не,там надо было штучку ставить ,у айробот тоже она была в ассортименте
ХтоЯкщоНеЯ• 59 минут назад
Ответ дляГлубоководная селедка
В мене був айробот ще в 2012. Прослужив 7 років. У мами їх зараз 2. Штучка для розмежування, якщо треба, щоб він в іншу кімнату не їхав. А на сходи він сам не їде. І на чорний коврик біля дверей теж - думає, що там прірва))