Людмила-3a7b• 1 час назад

Шукаю психіатра для дівчини 17р

Порадьте психіатра для дівчини 17р. Жахливий стан, суіцидальні думки, постійні стреси. Відсутність друзів, відмова від соціуму, істерики, гнів, апатія, збій гормонального фону. Через неправильне лікування наростання проблем, зневіра, складні відносини в родині.
У мене, як матері, біль та відчай від страждань моєї дитини.
Поділіться будь- ласка досвідом та інформацією. Заздалегідь дякую!
Romashka5577• 1 час назад
Вы б хоть город написали

Irpland• 41 минуту назад
Жіноче відділення на Фрунзе ( Кирилівська) , там проводять сеанси і поведінкової терапії теж, не тільки препарати. Працює хороша знайома, всі кваліфіковані спеціалісти, багато посттравматичних пацієнток. Але ж аи розумієте що і з вами теж будуть працювати, бо ви як мама маєте приймати любі емоції дитини і гнів і ненависть теж. Бо дитина має на них право. До речі це хороший показник, коли є гнів і істерики
Irpland• 39 минут назад
Ще тут хороші підліткові психологи https://mottylotty.com.ua/ua/ , можна онлайн, здається психолога звати Яна
автор Людмила-3a7b • 33 минуты назад
Ответ дляRomashka5577
Вы б хоть город написали
Так, вибачте, постійній стрес. Київ
Romashka5577• 29 минут назад
Ответ дляЛюдмила-3a7b
Так, вибачте, постійній стрес. Київ
У вас проблема ещё в том, что это подросток, ищите на Фрунзе, там есть платное отделение, под зонтом называется, моей знакомой помогли там
Romashka5577• 27 минут назад
Ответ дляIrpland
Ну какой психолог, тут без психиатра не обойтись
Irpland• 21 минуту назад
Ответ дляRomashka5577
Я написала вище про психлікарню #1 на Фрунзе, але всеодно поведінкова терапія треба, і там де скинула лінк психологи займаються реально важкими дітьми, і терапією з батьками, а не просто поговорити. Не завжди психіатри будуть працювати з батьками і поетапно вибудовувати стратегію поведінки батьків щодо дитини

Romashka5577• 19 минут назад
Ответ дляIrpland
На Фрунзе есть и пстхологи