Порадьте психіатра для дівчини 17р. Жахливий стан, суіцидальні думки, постійні стреси. Відсутність друзів, відмова від соціуму, істерики, гнів, апатія, збій гормонального фону. Через неправильне лікування наростання проблем, зневіра, складні відносини в родині.
У мене, як матері, біль та відчай від страждань моєї дитини.
Поділіться будь- ласка досвідом та інформацією. Заздалегідь дякую!
Жіноче відділення на Фрунзе ( Кирилівська) , там проводять сеанси і поведінкової терапії теж, не тільки препарати. Працює хороша знайома, всі кваліфіковані спеціалісти, багато посттравматичних пацієнток. Але ж аи розумієте що і з вами теж будуть працювати, бо ви як мама маєте приймати любі емоції дитини і гнів і ненависть теж. Бо дитина має на них право. До речі це хороший показник, коли є гнів і істерики
Ответ дляRomashka5577
Вы б хоть город написали
Так, вибачте, постійній стрес. Київ
Romashka5577• 29 минут назад
Ответ дляЛюдмила-3a7b
Так, вибачте, постійній стрес. Київ
У вас проблема ещё в том, что это подросток, ищите на Фрунзе, там есть платное отделение, под зонтом называется, моей знакомой помогли там
Romashka5577• 27 минут назад
Ответ дляIrpland
Ще тут хороші підліткові психологи , можна онлайн, здається психолога звати Яна
Ну какой психолог, тут без психиатра не обойтись
Ответ дляRomashka5577
Я написала вище про психлікарню #1 на Фрунзе, але всеодно поведінкова терапія треба, і там де скинула лінк психологи займаються реально важкими дітьми, і терапією з батьками, а не просто поговорити. Не завжди психіатри будуть працювати з батьками і поетапно вибудовувати стратегію поведінки батьків щодо дитини
Romashka5577• 19 минут назад
Ответ дляIrpland
На Фрунзе есть и пстхологи