90x60x90• вчера в 20:56
Ребенку в сентябре в школу. Не умеет читать
У кого тоже так было? Как сейчас дела?
Саджу все зарання• вчера в 21:36
Молодший не читав , і літер половину не знав . Просто не хотів . Якісь склади складав , але .. за півроку читав норм, за рік був третім по швидкості.. старший десь також приблизно.. молодший математик більше, старший любить історію .
Дівчина Гілмор• вчера в 21:36
Ответ дляSvitlo_
Цікаво. Але програма починається з вивчення букви А.
Програма само собою обов´язково
Дівчина Гілмор• вчера в 21:38
Ответ дляSvitlo_
Питання. Для чого вчити дитину читати до школи, якщо програма першого класу орієнтована вчити читати. Щоб що ?
Я вас прошу😄 школа зараз вчить? Точно?
УраганнаЯ• вчера в 21:39
Ответ дляНевгамовна Бу
Так не сидите на советч,а занимайтесь ребенком
З чого ви взяли що вона не займається дитиною?
Невгамовна Бу• вчера в 21:41
Ответ дляУраганнаЯ
Если бы занималась ,ребенок уже читал бы
УраганнаЯ• вчера в 21:42
Ответ дляНевгамовна Бу
Дитина не зобовʼязана читати до першого класу, що за ідіотизм? І це не значить що хтось не займається дітьми
Герцогиня• 2 часа назад
У меня было. Сына всячески поощряла и учила. Эффект минимальный если не сказать о питательный. Читать ненавидел, от вида новой книги в посылке рыдал. Сделала выводы, дочь на 2 г младше. Не вообще не учила читать ( и это не значит что ничему вообще не учила, было отлично развито внимание и тп) Она спокойно зачитала в 1 кл к декабрю, просто на уроке научилась, сама. К концу года читала лучше всех в классе. И вообще первая в учебе была. А сын зачитал хорошо к концу третьего или 4, помню Айвенго задали и на море он проникся и с тех пор пошло)) Я сама читаю с трёх лет, увы эта способность не передалась ни одному из троих моих детей). Младшая ещё не в школе, но не читает тоже. И я вообще не заставляю учиться, от этого толку ноль.
Герцогиня• 2 часа назад
Ответ дляУраганнаЯ
Але це не нормально я так вважаю, якщо не помиляюсь ми в першому класі лише буквар вчили, швидкість читання була в третьому. На рахунок руки для письма - весь світ пише як курка лапою, всім пофіг
Швидкість читання була з першого класу, я 81 р-н. І з першого літа вже був щоденник читача. В вересні завжди розповідали про свої книжки. Я по пів уроку торохтіла. Вчителька не вірила що можна стільки прочитати, то по кожній книзі мене гоняла.
Герцогиня• 2 часа назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Я вас прошу😄 школа зараз вчить? Точно?
Так. Вчить. Але дуже багато від вчителя залежить.
УраганнаЯ• 2 часа назад
Ответ дляГерцогиня
З першого класу? Що ви пишете, в першому класі пів року вчили буквар і було свято букваря завжди в грудні
Пукимончиг• 2 часа назад
Ответ для90x60x90
Связывает слоги. Но он буквы путает..
Плутає букви, то вже якась затримка, в нормі діти не плутають
Герцогиня• 2 часа назад
Ответ дляУраганнаЯ
Так с першого класу, з весни а що вас дивує?
КликОЛЬКА• 1 час назад
Ответ дляУраганнаЯ
Для чого? Цей мозгойоб їй і дитині щей літом?
Для того щоб в вересні-грудні не зійти з розуму. Мій ходив оффлайн і то було важко, а з цими тривогами, обстрілами і дистанційкою взагалі не уявляю як першачкам.
КликОЛЬКА• 1 час назад
Ответ дляПилосмок працює
Мне налепили фиолетовых баб) я ничему не учила, школа со всем справилась ) никаких репетиторов, поступил на бюджет , учителя были на своём месте
Ви порівнюєте школу 15 років тому і зараз?