Швидка Настя• 08 июня в 23:04

Як ви переживаєте період, коли старий одяг уже висить, а новий ще страшно

купувати. Ніби результат є, але в голові все одно сидить думка, що це тимчасово.
всемВсёИмного• 08 июня в 23:04
у мене на жаль інші періоди Одяг вже тріщить а я на шось надіюсь

неДоПриличий• 08 июня в 23:06
Нет. Все наоборот было. Сразу помчалась за новой одеждой. Отдала ушивать кое-какие брюки. Это же такое удовольствие созерцать и украшать себя совсем новую.
Большой секретик• 08 июня в 23:05
Йду на секонд.
Купую декілька речей нового розміру.
Федорино Горе• 08 июня в 23:07
Як тільки трохи схудла то пішла і купила собі новий одяг, була дуже задоволена тим що на розмір менше. Вважаю що якраз зайва вага це тимчасово.
неДоПриличий• 08 июня в 23:07
Ответ дляБольшой секретик
Йду на секонд.
Купую декілька речей нового розміру.
А почему не порадовать себя одеждой, которую раньте не могли позволить носить?
Галя із Дарниці• 08 июня в 23:08
Я якось все життя плюс мінус однакова
Аде теж тяжко розлучатися з улюбленими речами, хоч деякі з них вже пора викинути, зносилися
Свекруня• 08 июня в 23:11
Покупаю обувь и солнцезащитные очки😅
Вилами по воде• 08 июня в 23:14
Ответ длянеДоПриличий
А я все без каплі жалю віднесла до зеленого контейнера благодійності.
Це такий кайф.
Вилами по воде• 08 июня в 23:15
Ответ дляФедорино Горе
І коли реально в магазині бачиш, що розмір став менший добавляється сильніша мотивація

Небалувана Галя• 08 июня в 23:15
Ответ дляГаля із Дарниці
Я якось все життя плюс мінус однакова
Вот и у меня так. Пытаюсь приучить себя выкидывать вещи, но пока так и не удалось
Большой секретик• 08 июня в 23:22
Ответ длянеДоПриличий
Це який такий одяг?
Я все ношу, що і раніше, люблю зручний одяг.
Лише розміри змінюються.
На мене мало що сідає з того, що продається у ТЦ. На секонді більше одягу на реальну людину.
На мені можуть бути кросівки за 10 тис. і бюстик за 2500, але зверху джинси за 50 грн. і футболка за 30. Мене секонд не напружує, мені не соромно там одягатися.
Області пітьми• 08 июня в 23:56
Пішла і купила дві пари джинс, старі нереально носити
Сизоока бестія• 09 июня в 00:13
Треба тоді лікувати голову
Квітка Миру• 09 июня в 00:52
эх...я пока только на размер больше каждые пару лет беру 😩 не покупала бы, но увы, в маленькое не влезаю.
Парасюха• 09 июня в 01:18
Ответ дляБольшой секретик
Це який такий одяг?
Лише розміри змінюються.
То з серії «мої старі зношені труси дивляться нічого собі який ти парфум за 500 доларів викупила))))
Большой секретик• 09 июня в 08:55
Ответ дляПарасюха
Може і так :)
Труси у мене недорогі, M&S, набір 5 штук коштує 8 фунтів. Чотири набори вистачає на 3-5 років, це не та стаття витрат, щоб нервувати.
А от бюстики на мою чашку F-G ще треба пошукати. Зручних дешевих мало.