Моторошні троянди• 13 мая в 08:04
Сніданок на схудненні 14
Доброго ранку, всім смачного!!!
Аноним_• 13 мая в 10:06
Ответ дляГаля із Дарниці
О, професійні дієтологи в чаті
Видно, что это больная тема для неё, просто так люди, которые проблем с этим не имели, в такие темы не заходят.
Ms. Любмая жена• 13 мая в 10:06
Ответ дляЖертва интернета
У вас його і сліду немає
О, хоч помилки граматичні визнаєте
Хтомолодець? Я!• 13 мая в 10:06
Ответ дляparele
Я люблю. До нього хтось доростає, хтось ні.
Наприклад, я так і не доросла до устриць, багато, хто їх любить))
то точно, я не доросла ні до оливок, ні до авокадо)
Біле пальто• 13 мая в 10:06
Ответ дляМоторошні троянди
Ось для прикладу обід-вечеря за два дні.
Забагато гострого. Цибуля, редиска. Бобові із м´ясом теж не норм.
Ms. Любмая жена• 13 мая в 10:07
Ответ дляАноним_
Ви передивитись тіктошних психологів)
Аноним_• 13 мая в 10:09
Ответ дляMs. Любмая жена
Ви передивитись тіктошних психологів)
Не смотрю, так как не сталкивалась пока с такими проблемами. А вы ещё и в этом спец? Не только с весом проблемы, а и в этой части? Это правда и так понятно всем уже.
Жертва интернета• 13 мая в 10:08
Ответ дляMs. Любмая жена
О, хоч помилки граматичні визнаєте
Ага, причепіться ще до Т9🤦🏻♀️
Галя із Дарниці• 13 мая в 10:08
Ответ дляХтомолодець? Я!
Сестра)
Жертва интернета• 13 мая в 10:11
Ответ дляMs. Любмая жена
Реагуєте. Це називається - діалог
У вас хибне уявлення про діалог та нездорова фіксація на темі їжі, зверніться до спеціалістів
Ms. Доброта• 13 мая в 10:11
Ответ дляMs. Любмая жена
Удалено администрацией...
Вы каждый день будете заходить и хамить? Самой не надоело? Пожрите уже, добрее станете
Моторошні троянди
• 13 мая в 10:14
Ответ дляХтомолодець? Я!
Мій чоловік за 42 роки так і не доріс до оливок, так смішно, як йому хтось, хто не знає, пропонує, чи нахвалює їх )))
Міряно-переміряно• 13 мая в 10:18
Ответ дляЗапароленое одеяло
Все ж, виглядає як здорове харчування.
Чи для ненабору ваги.
А здорове харчування тільки на схудненні практикують по вашому?)
Алгонавт• 13 мая в 10:20
Ответ дляНе люблю натовп
Это большая жирная мидия, если мидии едите то и устрица зайдет.
так ведь мидия вареная, а устрица сырая? я мидии люблю, а устриц не пробовала
АнтиТроль• 13 мая в 10:21
Ответ дляЯ не в теме
Як ви всі ту авокаду їсте, нам взагалі не зайшло, не смачне?!🤢
Кому нам?
АнтиТроль• 13 мая в 10:21
Ответ дляparele
Не все достойны короче, да? Ахаха
Моторошні троянди
• 13 мая в 10:31
Ответ дляМіряно-переміряно
Смачного.
Автор, так тримати
Дякую!!! І Вам смачного? Що то за сир такий зелений. Зараз вас закидають, що жир з жиром )))
Тішуся неперетішуся• 13 мая в 10:36
Ответ дляБіле пальто
Підкажіть, будь ласка, я зварила чечевицю, коли її їсти і з чим? Та скільки?
Тішуся неперетішуся• 13 мая в 10:37
Автор, в мене така ж вага, скільки калорій в день? Відношення бжв
Моторошні троянди
• 13 мая в 10:44
Ответ дляТішуся неперетішуся
1500 стараюсь, іноді більше, бжв не рахую прямо так чітко. Білка стараюсь набирати, іноді не можу фізично набрати, вуглеводи скоротила до мінімуму, жири 70 г, іноді менше, іноді більше.
Міряно-переміряно• 13 мая в 10:46
Ответ дляМоторошні троянди
Сир з базиліком.
Я їм жир на сніданок, по фіг кому не подобається
Моторошні троянди
• 13 мая в 10:50
Ответ дляМіряно-переміряно
Сир з базиліком.
І я так вважаю!!!
Зупка_цем• 13 мая в 10:57
Ответ дляMs. Любмая жена
О, хоч помилки граматичні визнаєте
Тебе точно делать нечего в этой жизни. В будний день утром пришла засрать тему своим ядом? Реально заняться больше нечем?
ЯблокоРаздора• 13 мая в 11:40
Ответ дляЯ не в теме
Я тоже авокадо просто так есть не могу, любое, мне оно жирное и безвкусное. Но вот в салате нормально воспринимаю.
ЯблокоРаздора• 13 мая в 11:41
Ответ дляparele
я так до оливок доросла и сыров с плесенью)) а вот маслины до сих пор не ем)
Біле пальто• 13 мая в 11:51
Ответ дляТішуся неперетішуся
Чечевиця це білок і залізо. Щоб засвоювалося залізо треба зелень віт С. Краще до салата додати кріп, щоб менше газоутворення. Плюс оливкова олія чи з льону. Дуже смачно варити з спеціями каміс сушені помідори з чесноком і базиліком, або котаньї томати з травами та оливками. Скільки не скажу, треба рахувати метаболізм та весь ваш кбжу.
Біле пальто• 13 мая в 12:10
Ответ дляМоторошні троянди
Для людини що працює в огороді, капає, сапає це дуже мало. Якщо не будете набирати 110-120 білка, то будуть болі у спині, в ногах. Білок це ліки для мікророзривів під час огородніх робіт. То підвищена норма білка за день до копання і після. Бо мікроразриви це набряки і зайва вага. По жирам. 70 г, це приблизно 50 …% калорій вашого базового кбжу. То у ви не можете набрати норму білков.