В інструкціі пишуть що з 12 років; дитині пече; і в цілому я недолюблюю судинозвужувальне, а в складі воно є. Крім того в складі щось так як АЦЦ. Це препарат агресивний? Коаще уникнути?
Показання: соплі перебіг три тижні; затікання; наразі соплі скудні, густі, десь в носоглотці, і або я не можу їх навіть аспіратором вийнять (бубочка козявочної консистенціі виходить…), або ж їх майже нема. Кашляє цим коли воно стоіть в горлі.
Кофр для ноги• 13 мая в 18:35
Користувалися, правда діти старші. Не треба нічим розводити. Добре допомогає при густому слизу. На рахунок такого віку не знаю, лікарю мабуть видніше
Ответ дляКофр для ноги
Ну кашляє нехіло. Кашель з горла, прям кашляє і от видно що воно не відклеюється. Не стенозний кашель, не мокрий, не бронхітний. ТРИ грьобаних тижні!
Кофр для ноги• 13 мая в 18:39
Ответ дляTeonaa
Не скажу по віку (повторююся) , але ринофлуміцин за рахунок складу зменшує набряк, слиз розріджується, і виходить через ніс. Це зменшить кашель, бо слиз не буде стояти в горлі.
Твоя космішна• 13 мая в 18:43
О, в моєї таке саме. Тільки кашель трохи менше став через півтора тижня. А в мене тільки сьогодні приход, слиз почав в горло текти, пече горло, кашляю, очі червоні, чхаю...
freedom_2015• 13 мая в 18:43
Ответ дляTeonaa
Його хоч не треба розчиняти з фізрозчином? Бо я не прочитпла, пшикнула вже😬
нічого не розчиняла ,дуже допомогав
freedom_2015• 13 мая в 18:45
часто орз переходило в гайморит ,слиз густа і вона давилася нею ,кашляла переважно ночами і боялись спати .Слиз ставав рідшим і це рятувало
Ответ дляТвоя космішна
У неї навпаки не було кашлю , не було…спершу несильне закладення. Навіть без отривіну обійшлися дні 2. Потім дихав, но соплі рясні були, мутні такі. Потом наче на спад йшло, але не дійшло. Загустились і скуднішими ставали, і так загусли що тепер прилипли і бовтаються в проході постійно. Повітря рухається, воно дере і закашлюється
Ответ дляfreedom_2015
Вночі гарно спить
Ці закашлювання хаотичні. Вчора після сна - тихо, забирала з садка - при мені прям раз 7!підряд приступи. Поїхали в трц і ще кудись - уже тиша. Сьогодні вранці - помірно, після садка тихо. А на вечір оно кашляє як собака
рукиЖимолости• 13 мая в 19:11
у меня его мужу назначали при синусите, если ребенок маленький я бы не пшикала/капала
Ответ длярукиЖимолости
Ну просто я не знаю що ще. Синупрет якось це баловмтво. Закладеності нема. П‘є як вже п‘є, нагадую, даю ту воду.
Не знаю вже що робити
Пояснили що він розбиває в слизу «зв‘язки» і він гарно вийде, і все
ШІ сказав в інструкції так пишуть бо на дітях досліди не роблять з морально-етичних міркувань
Не знаю вже що робити
freedom_2015• 13 мая в 21:19
Ответ дляTeonaa
Не знаю вже що робити
10 років пройшло як я давала ,але дійсно пертворював на воду і за день два проходило