Все до блиску• 1 час назад
Та ми не бідні.Ми обкрадені.Нас розвели як лохів
Треба писати петицію, щоб забрали незаконно набуте майно!
Зілля до весілля• 1 час назад
Ответ дляЧорнобаївка
Да ладно🙈 хобби …ввалил…
Ещё в лихих 90х он людей кидал - Омета Инстер и другие разводы
Так вы о Динамо писали, или о Омета Инстер?
Динамо-убыточный проект.
дамаАмстердама• 1 час назад
Ответ дляиз желе я
Ваші зелені маргінали, що цинічно пограбували Україну, розмінували Чонгар та Азов перед вторгненням наймаргінальніші та найогидніші геноцидники
До чого тут зелені, я про них нічого не писала.
Шикаю і викаю• 1 час назад
Ответ дляБожий одуванчик
Да прям незаконно....
У Порошенко як раз все більш-менш законно. Тому і придратися до нього не можуть.
Я в 2004 році сама особисто продавала свої акції одного з підприємств фірмі Порошенка. І отримала за свою частку нормальні гроші. Як і інші мої колеги.
І він наше роздолбане підприємство підняв на висоту. І робітникам давав гарну зарплату.
Только предприятия эти должны быть государственные
дамаАмстердама• 59 минут назад
Ответ дляиз желе я
Удалено администрацией...
из желе я• 58 минут назад
Ответ длядамаАмстердама
звісно вони ні до чого, геноцидники української нації, яких підтримувати можуть тільки цинічні продажні істоти накшталт Мосейчку, Петрова та Іванова, Подоляка, Колі Котлети та іншої мразоти
Дівчина Гілмор• 59 минут назад
Ответ дляMary_40
Украл молодец. Потом темы че бедно живём.
Не бачу логіки, поясніть
дамаАмстердама• 58 минут назад
Ответ дляlilul990
Ахмєтов і силові клани донбаса
Ахмєтов не мав таких повноважень, президентом був кучерявий вилупок.
Чемна панночка• 57 минут назад
Ответ длядамаАмстердама
Удалено администрацией...
маска Ілона• 57 минут назад
Ответ длядамаАмстердама
Нащо Ви притягли сюди цього маргінала, ще пєдофіла шаріка притягніть. О, вже сині баби, мабуть, молоді ще, і не чули, що цей наркоман бовкав на свободі слова в нульових.
То лі діло потужнік зі своєю потужною командою! Весь час бреше і не червоніє. Як тільки хтось з команди відставляється, потужнік зразу в зрадники заеосить і санкції накладає))
дамаАмстердама• 57 минут назад
Ответ дляЧемна панночка
Удалено администрацией...
из желе я• 55 минут назад
Ответ длядамаАмстердама
Удалено администрацией...
дамаАмстердама• 54 минуты назад
Ответ дляиз желе я
Удалено администрацией...
Чемна панночка• 53 минуты назад
Ответ длядамаАмстердама
Удалено администрацией...
За своєю сракою дивись. І на ти не переходили. Мастера переходити не по темі. Так хто здав південь, стратегічний об´єкт ЗАЕС?
Помилуйте мадам• 53 минуты назад
Ответ дляДжага-джага
ну да, сейчас не о чем поговорить, надо про порошенко ))) давайте актуальную повестку)) вот реально, как не стыдно сейчас было воровать, когда война и люди гибнут.. и откуда воровать.. как так получилось, что миндич свалил?? и последний вопрос, кто же такой вова)) ах да, после миндича сразу юльке дело пришили)) к порошенко видимо не сильно прицепишься сейчас, поэтому новенького ничего нет, к чему могли придраться уже придрались раньше)))
сейчас открывают уголовные дела, если б вы знали суммы и схемы яныка, вы б неделю плакали
дамаАмстердама• 53 минуты назад
Ответ дляЧемна панночка
Хто здав Донбас?
из желе я• 51 минуту назад
Ответ длядамаАмстердама
Удалено администрацией...
дамаАмстердама• 51 минуту назад
Ответ дляиз желе я
Удалено администрацией...
Я вже отримала бомжування від вашого діабетика конченого.
Джага-джага• 50 минут назад
Ответ дляПомилуйте мадам
что вы этим хотите сказать? чья это заслуга?
Чемна панночка• 50 минут назад
Ответ длядамаАмстердама
Хто здав Донбас?
В перевод стрілок грайте самі.
из желе я• 49 минут назад
Ответ длядамаАмстердама
Удалено администрацией...
Омлетик• 47 минут назад
Ответ дляЩедрик ведрик
Автор,це падло таке витворяло!Це тільки краплина в морі.Барига чортів
Таки да
Омлетик• 46 минут назад
Ответ дляЛеди_в_ночи
А зелене падло нічого не витворяє ? Білий і пухнастий. Янгелик одним словом 😂
Ни нада. Он с путина пример берет.
Оцененная• 45 минут назад
Ответ дляВсе до блиску
скільки?
Почитай постанову КМУ 2025 року, як держпідприємства до 2027 мають всі реорганізуватися в ТОВ.
Зеленему тікати не буде куди.
Кришка рояля вже захлопнулася.
Зеленему тікати не буде куди.
Кришка рояля вже захлопнулася.
Омлетик• 45 минут назад
Ответ дляБасноплетка
А при чем одно к другому?
Всех воров с семьями в колонии и отрабатывать. Имущество вернуть стране. Все правильно автор пишет.
С єтих начнем
маска Ілона• 44 минуты назад
Ответ дляОмлетик
Таки да
А куди лейтенант Баканов дівся, який агентів фсб привів до СБУ?
из желе я• 44 минуты назад
Ответ дляОмлетик
Таки да
В зелених палає
, Єрмачня ще не вийшла з тюряги, на заставу ще не скинулися мразоти зелені, потужник обісрався волає, що зараз Білорусь нападе, відволікає від масового пограбунку країни під час повномасштабної війни, а зелені боти за звичкою витягли пороха, який вже восьми рік не при владі