Бутерброд и я• вчера в 02:52

Я не розумію, як я повинна худнути і їсти два рази в день?

І при то у наїдати хоча б 1600 калорій.
Можливо в когось є досвід, як ви спланували собі два прийоми їжі по 800 калорій 🤷🏼‍♀️.
Три рази мені дуже напряжно їсти, перекуси мені теж не подобаються, можу в третій прийом протеїн випити- максимум.
автор Бутерброд и я • вчера в 06:59
Ответ дляСмажена полуничка
Жменьку горішків візьміть і там буде 500 кал. Взагалі не бачу проблем, як добрати ті калорії.
В жменьці горішків буде 500 калорій, але жменька не дасть ситості на 5-6 годин

ЛеньГуглить_правда• вчера в 07:01
Ответ дляБутерброд и я
Ви перша почали хамити, чому ви вирішили що можете в мене питати для чого мені їсти двічі на день і повчати мене скільки разів я повинна їсти, я написала в темі те що мені потрібно. Можете щось сказати по суті скажіть.
Я вас теж не запитувала скільки разів мені потрібно їсти.
Как можно что-то советовать если не понятно для чего? Вам задают уточняющие вопросы чтобы дать адекватный совет. А вы упрямая как осел. Ну упирайтесь дальше. Зачем только на форуме идти.
автор Бутерброд и я • вчера в 07:04
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Щоб вам було кому хамити. В темі все написано.
ЛеньГуглить_правда• вчера в 07:05
Ответ дляБутерброд и я
Где? Покажите где написано ваши цели и почему вы должны есть 2 раза?
автор Бутерброд и я • вчера в 07:06
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Яка вам різниця- чому?
Смажена полуничка• вчера в 07:07
Ответ дляБутерброд и я
Ви пишете, що вам багато їжі на 800 кал, що вам важко дихати. З їжте яйце варене, кусок м яса, ложку каші, овочі і трози горішків. У вас буде 800 кал і ви не захочете їсти через 2 год.
Більш менш• вчера в 07:07
Ответ дляБутерброд и я
Ну це один прийом і там на 500 калорій максимум, кашу не важать в готовому вигляді
Вы шутите? Вы сами, без советчицы, не можете сообразить съесть на одну котлету больше?

Невидимка Майя• вчера в 07:07
Ответ дляБутерброд и я
Ну от я і запитала що їдять люди на такий калораж двічі в день і щоб не хотіти їсти через 2 години
Мало хто їсть двічі на день, це досить шкідливо для більшості людей.
Невидимка Майя• вчера в 07:09
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну мы можем ее обрадовать-есть можно хоть 25 раз в день, но норму калорий:))
Не можна. Так легко заробити собі інсулінорезистентність.
І тоді у людини вже зовсім інші проблеми будуть.
ЛеньГуглить_правда• вчера в 07:09
Ответ дляБутерброд и я
Яка вам різниця- чому?
Честно?
Мне вообще плевать на вас.
Вы задали вопрос-естественно вам пытаются помочь наилучшем образом. Это нормально. Но очевидно вы преследуете какие-то другие цели, а не ищите ответ на вопрос. Но мне эти игры не интересны. Так что я удаляюсь из этого бессмысленного диалога.
автор Бутерброд и я • вчера в 07:10
Ответ дляНевидимка Майя
Це взагалі не шкідливо, шкідливо їсти 25 разів на день як радили вище
ЛеньГуглить_правда• вчера в 07:10
Ответ дляНевидимка Майя
Ерунда. Главное что ты ешь.
Я всю жизнь ем 2 раза а то и один. Кстати один мне даже лучше. И прекрасно себя чувствую.
автор Бутерброд и я • вчера в 07:11
Ответ дляСмажена полуничка
Це дуже мало їжі. Дякую
ЛеньГуглить_правда• вчера в 07:12
Ответ дляНевидимка Майя
Вы действительно серьёзно считаете что кто-то ест 25 раз в день? Есть такое понятие как ’приувелечение’. Его используют иногда для лучшего описания чего либо или понимания
Смажена полуничка• вчера в 07:13
Ответ дляБутерброд и я
Це дуже мало їжі. Дякую
Так від великої кількості вам важко. Їжте багато білків і не хотітимете їсти. Але треба для кількості каші і овочі.
Тарабарщина• вчера в 07:18
У мене о 8 ранку смузі с протеїном, кава.
12-13:00 обід, в 16-17:00 вечеря. Не голодна, п´ю воду між прийомами. Зараз ще будуть ягоди.
автор Бутерброд и я • вчера в 07:21
Ответ дляТарабарщина
О! Точно, смузі з протеїном, щось я сама до такого не додумалась, а з чого смузі?
В мене десь 12-1 сніданок 18-19 вечеря, ввечері чай з ягодами
Багиня• вчера в 07:26
Ответ дляНевидимка Майя
Она от лишнего веса, а не от того сколько раз ешь в течение дня.)
Невидимка Майя• вчера в 07:31
Ответ дляСмажена полуничка
Вона хоче 6 годин ситості.
Тоді до шматка м´яса треба додати шматок сала.
Але я не впевнена, що навіть сало так довго перетравлюватиметься.
Як варіант, останні голодні пару годин пити воду.

Невидимка Майя• вчера в 07:35
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У мене є така знайома, яка реально, може, навіть частіше їсть.
Приватний будинок.
То огірочок, то яблучко, то шматок хліба, ще ж їжу постійно куштує. То чайок з цукром.
Реально майже завжди жує.
І вона давно вже 120+ кг.
Невидимка Майя• вчера в 07:36
Ответ дляБагиня
Ні. Людина може мати нормальну вагу і інсулінорезистентність.
Багиня• вчера в 07:37
Ответ дляНевидимка Майя
Да-да именно от того, что часто ест.))
СпайдерВумен• вчера в 07:39
Ответ дляБутерброд и я
Ну зробіть жменьку меншою, додайте до неї половину авокадо, два яйця та шматочок цільнозернового хліба.

По собі розумію, що коли стала слідкувати саме за жирами, стала більш «ситою».
Смажена полуничка• вчера в 07:39
Ответ дляНевидимка Майя
Вона хоче 6 годин ситості.
Якщо додати шматок сала, то буде вже більше 1000)))
Печенюшка• вчера в 07:47
Порахувала за допомогою ШІ свій прийом їжі, раніше навіть не цікавилась скільки калорій споживаю.
Ось приблизний підрахунок калорій для кожного продукту:

Картопля тушена з м´ясом курки (200 г)
Картопля (150 г приблизно): 110 ккал
М´ясо курки (50 г приблизно): 80 ккал
Разом: 190 ккал
Плавлений сирок (70 г) — близько 200 ккал
Яйце (50 г) — близько 70 ккал
Майонез (20 г) — близько 140 ккал
Капуста (150 г) — близько 35 ккал
Загальна кількість калорій:
190 + 200 + 70 + 140 + 35 = 635 ккал
+ кава з молоком та цукром 300 мл - 170 ккал, її рахувала окремо, бо спочатку п´ю каву, потім снідаю.
Виходить вже 800 ккал, не відчуваю важкості в шлунку після такої кількості їжі і їсти не хочеться довго. Їм також 2 рази на день, через 8 годин приблизно.
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 07:49
Ответ дляБутерброд и я
Более калорийную пищу, по весу такую же
Тарабарщина• вчера в 07:52
Ответ дляБутерброд и я
Стебло селери,зелене яблуко, ківі, половинка авокадо, насіння чіа, льону, протеїн, іноді додаю огірок, петрушку або м´яту. Але ж варіацій багато на кожен смак
Невидимка Майя• вчера в 07:52
Ответ дляСмажена полуничка
Шматок сала не обов´язково брати великий :)
Оно само купилось• вчера в 08:08
Ответ дляБутерброд и я
Одиниці людей їдять два рази в день.
Зазвичай ті, хто худіють, їдять частіше навпаки.

Тому порад буде мало

Вам вище дали гарну пораду - беріть програму і грайтесь - рахуйте різні варіанти. Знайдете свій
Прокачую сідниці• вчера в 08:34
легко. вот я съела завтрак на 660 кал. Два яйца. два кусочка хлеб один из них с маслом и сыром, 3 печеньки и кофе с молоком