Бутерброд и я• вчера в 02:52
Я не розумію, як я повинна худнути і їсти два рази в день?
І при то у наїдати хоча б 1600 калорій.
Можливо в когось є досвід, як ви спланували собі два прийоми їжі по 800 калорій 🤷🏼♀️.
Три рази мені дуже напряжно їсти, перекуси мені теж не подобаються, можу в третій прийом протеїн випити- максимум.
Вимагаю спілкування• вчера в 10:13
Ответ дляТрохи злякана
Два рази по шоколадці 300 грамм, буде вам ваші 1600 ккал
Есть будет хотеть через час.
Люблю Украину• вчера в 10:16
Для чого ці тортури? З´їжте шматочок житнього хліба з салом і огірочком, з´їжте морозиво з полуницею, їжте все, що хочеться, головне не набивати шлунок, а їсти розумними порціями з насолодою, і йдіть на прогулянку в парк, ліс, до озера, рухайтеся і насолоджуйтеся життям. Підрахунок калорій, рамки та обмеження провокують лише злість. Перепрошую, я також пишу не те, чого ви очікуєте від теми)
Чеширская кошечка• вчера в 10:25
Ответ дляБутерброд и я
Цікаво, хоч хтось з трьох людей які відписали вище читали питання?
А вы живете одна, без детей и мужа, чтобы питаться дважды?
Чеширская кошечка• вчера в 10:28
Ответ дляБутерброд и я
Мені достібатись?
При чому тут сіль і ваша родичка?
Чому всі себе вважають дієтологами і дають якісь непрохані поради, задають питання які вас не стосуються?
При чому тут сіль і ваша родичка?
А вы наели свои лишние киллограммы как? М5ня этот вопрос стосуеться
Баба Йога• вчера в 10:31
Ответ дляБутерброд и я
Ну це один прийом і там на 500 калорій максимум, кашу не важать в готовому вигляді
Ясно)) питань не має.
Баба Йога• вчера в 10:32
Ответ дляБутерброд и я
Мені поки так багато їжі, вчора після вечері я аж дихати не могла,
Як же ви набрали якщо це вам багато їжі?)
Баба Йога• вчера в 10:34
Ответ дляЧеширская кошечка
А яке відношення до мого харчування мають діти і чоловік, наприклад?
Шальная коклетка• вчера в 10:35
Ответ дляВимагаю спілкування
Речь же о калорийности, а не о кбжу
Речь же о похудении, значит, кбжу
Вимагаю спілкування• вчера в 10:40
Ответ дляШальная коклетка
Речь же о похудении, значит, кбжу
С чего бы это?)) Худеют на дефиците калорий)
Чеширская кошечка• вчера в 10:55
Ответ дляБаба Йога
Дети и муж у вас сами себе готовят? И вы все едите отдельно в разное время?
Баба Йога• вчера в 10:58
Ответ дляЧеширская кошечка
Всі їдять однакову їжу. Я хм 2 рази, вони 3. Мені не обов´язково їсти 3 рази бо чоловік сів їсти, правда ж?)))
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 11:13
Ответ дляБутерброд и я
Мені достібатись?
При чому тут сіль і ваша родичка?
Йдіть до дієтолога з дипломом , платіть за консультацію, він вам все те саме розкаже за ваші гроші.
Знаєте приказку? Скупий платить двічі, тупий - тричі. Ви ще й час втрачаєте. Чат жпт безкоштовно у кожного в телефоні. Пишіть промпт ’поясни як третьокласнику...’
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 11:11
Ответ дляЧумачечая Весна
Это гавгав под анонимом? То же хамство из всех щелей прет
Разве гав-гав надо худеть? И она не умеет писать українською. У неё пальцы покрючит и мозг взорвётся
Пишу, не читаю• вчера в 11:22
Ответ дляЧеширская кошечка
Смажені пиріжки негритосики жерла. Це ж Лав- лав
Пишу, не читаю• вчера в 11:23
Ответ дляЧумачечая Весна
Значить не тільки я пізнала
Оябунчик• вчера в 11:54
Ответ дляПишу, не читаю
Значить не тільки я пізнала
Да она ж тупая как пробка. Как ее не узнать
Курочка• вчера в 12:15
Ответ дляБутерброд и я
В жменьці горішків буде 500 калорій, але жменька не дасть ситості на 5-6 годин
Це все дуже індивідуально
Я, наприклад, люблю салати
От салат типу Діжонський (без соусу) тримає мене ситою 5 годин точно
На сайті Салатерія можете подивитися, що туди входить
І з собою брати без проблем
Правда я не знаю, чи буде там 800 калорій, хоча мабуть буде, бо там бекон є
Я, наприклад, люблю салати
І з собою брати без проблем
Курочка• вчера в 12:19
Ответ дляБагиня
Она от лишнего веса, а не от того сколько раз ешь в течение дня.)
А зайва вага звідки береться по вашому? Від їжі ж.
Але інсулінорезистентність може бути і у людей, в кого 5-10 кг зайвої ваги
Курочка• вчера в 12:21
Ответ дляПрокачую сідниці
легко. вот я съела завтрак на 660 кал. Два яйца. два кусочка хлеб один из них с маслом и сыром, 3 печеньки и кофе с молоком
Але навряд чи ви будете ситі від цього 5-6 годин
Курочка• вчера в 12:24
Ответ дляНесемо світло разом
Я сейчас вешу 56, но хочу, как осенью, 53, и не знаю как. Проблема в том, что я ем нормально утром и в течении дня яйца, курицу, немного сала, овощи и т.п, и отлично себя чувствую, но по приходу домой не могу себя контролировать и ем до отвала, это у меня что-то психологическое и я не знаю, как с этим быть, просто не могу спать, если не наемся именно до отвала, типа йогурта или яблочка перекус не прокатит.
Це у вас рхп
Від цього у психолога лікуються
Думайте, яких емоцій вам ввечері не вистачає, що ви їсте
Чи ви сильно втомлена і таким чином втому заїдаєте
Варіацій маса
Від цього у психолога лікуються
Варіацій маса
ЛеньГуглить_правда• вчера в 13:24
Ответ дляПрокачую сідниці
да тут писали как едят один раз)) что чай или кофе с чем-то это ж не еда) А нормально ем один раз ага
Это я писала? Вы уверенны?
Ананомчикус• вчера в 14:29
Ответ дляБутерброд и я
Ну от я і запитала що їдять люди на такий калораж двічі в день і щоб не хотіти їсти через 2 години
Ну як бачите, люди в більшості так не їдять. Вас це влаштовує?
Багиня• вчера в 14:29
Ответ дляКурочка
Можно и за раз съесть свыше дневной нормы.))
Бяки-козяки• вчера в 14:32
Ответ дляБутерброд и я
Бограч и салат , посчитало обед 650
Несемо світло разом• вчера в 14:57
Ответ дляКурочка
Це у вас рхп
Від цього у психолога лікуються
Варіацій маса
Від цього у психолога лікуються
Варіацій маса
У меня было 6 сессий, я все понимаю, и другому могу рассказать, как правильно, но на практике у меня это не работает
Бутерброд и я
• вчера в 15:31
Ответ дляАнаномчикус
Питання було в того хто ість двічі на день
Чумачечая Весна• вчера в 16:04
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Вы ее с кем-то путаете, гавгав - это толстая тётка из Львова, пишет по-украински
Чумачечая Весна• вчера в 16:05
Ответ дляОябунчик
Ещё и хамка, причём это хамство - настолько ее суть, что она даже не в состоянии сдерживаться
Курочка• вчера в 16:17
Ответ дляНесемо світло разом
Мало сесій у вас було
Я рік від цього лікувалася
І то інколи я звертаюся за одиничними сесіями до свого терапевта, коли бачу, що нагрібає знов
Я рік від цього лікувалася