Кров з молоком• вчера в 21:07
Дівчат, йдете сьогодні в укриття?
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 21:41
Ответ дляГубка Боб
Так, у нас в школі поруч зробили повний апгрейд підвалу. Інша школа зараз в процесі, котлован вирили капець здоровий. Голосіівський район
ото й в нас вирили, щось вже там з бетону з´явилося, але не знаю коли воно взагалі планують його добудувати, з одного боку розумію, що якщо по всіх правилах будувати, то це досить складна споруда, але й не стільки ж розтягувати, чоловік сміється, каже не заважай директору пиляти гроші
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 21:43
Ответ дляДлинноНожка
Киев! Берегите себя! Видела вчера плохой, очень плохой сон! Очень не приятный. Про жертвы и насилие. Видела это со стороны. Мне ничего просто так не снится, уже знаю в течении трех дней исполнится.
Храни нас Господь!
обычно сны наоборот исполняются. сейчас такие новости вокруг, что другое сниться и не будет
Губка Боб• вчера в 21:43
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Наразі контроль над цими будівництвами доволі суровий, не думаю що директор там щось буде мати
Кудряшка Сью• вчера в 21:49
Подбешивают подобные советы, забота сотого лэвела. А если нет ни того ни другого. ’Радоваться’ их ’ подвигам’ за которые летит ответка и уповать на судьбу?
Зла не хватает. И нервов.
Відкушу все що стирчить• вчера в 21:50
А вы где? Я сегодня не в Киеве, поехали в другую область. Но я обычно не хожу по своим причинам. Никому не навязываю, по-хорошему надо ходить.
Відкушу все що стирчить• вчера в 21:53
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
аналогічно, в нас метро наземне,укриття - переход підземний, бр-р, школа сусідня тут розгорнула будівництво століття,третій рік укриття будують, але підозрюю що воно буде суто шкільне й фіг кого з людей з району туди пустять
В моём районе вроде пускают в школу, говорили соседи. Но я сама не ходила, инфа не сотка. Надо узнавать.
Ворожу на каві• вчера в 21:54
Ответ дляЗапасная спина
О, тревога гуде
А в нас немає) хоча зазвичай вона в нас в такий час вже є)
Відкушу все що стирчить• вчера в 21:55
Ответ дляДлинноНожка
Храни нас Господь!
Спасибо🙏 Я так понимаю, вы не в Украине?
Помаранчова душа• вчера в 21:56
Ответ дляЗапасная спина
О, тревога гуде
У нас мабуть і відбою не було. Але тихо сьогодні. Вчора збили його прямо над будинком. Добре трохи перетягло, на голову не упав. Укриття я навіть не знаю де у нас у місті відкрито для людей
Помаранчова душа• вчера в 21:56
Ответ дляМарс атакує
У нас нет нормального укрытия за 4 года и нет метро.На людей пофиг.
У нас так же. Какая область?
Ворожу на каві• вчера в 21:58
Ответ дляДлинноНожка
Храни нас Господь!
о, бачачі повилазили
Незламна• вчера в 22:16
Ответ дляВорожу на каві
сьогодні бій Усика) треба дивитись з пивом та смаколиками)))
вам у Польші чому б і не дивитися
Ворожу на каві• вчера в 22:19
Ответ дляНезламна
вам у Польші чому б і не дивитися
я не в Польщі, а в Україні) в укриття не ходжу, бо не маю їх поруч. Вам так важко повірити в те, що не всі перелякані?
100%• вчера в 22:23
О, герої в білих мундирах повилазили, які всім доводять, що обстріли то не страшно
я Кукарача• вчера в 22:35
Ответ дляДлинноНожка
Храни нас Господь!
Очень много шахедов летит уже, почему-то в новостях молчат...
Можу брикнути• вчера в 22:48
Ответ дляДлинноНожка
Храни нас Господь!
Кияни рекомендують: прийміть щось заспокійливе, щось ви дуже знервована, сни погані дошкуляють... зверніться до спеціалістів
Можу брикнути• вчера в 22:47
Ответ дляя Кукарача
Ви їх чуєте чи бачите? В небі? На моніторах?
я Кукарача• вчера в 23:19
Ответ дляМожу брикнути
на моніторах, на щастя позбивали більшість
ДлинноНожка• сегодня в 00:31
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я в Украине, но не в Киеве.
Українська зірочка• сегодня в 04:31
Ответ дляДлинноНожка
Храни нас Господь!
Вы оказались правы...
ДлинноНожка• 1 час назад
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
У меня так не бывает, что бы наоборот исполнялись. Если снится что то плохое и во сне я чувствую глубокое омерзение, как в данном сне, то это и есть то что есть. К сожалению