Оцененная• 25 мая в 23:05
Емоційна (психологічна) зрада це для вас зрада?
Коли чоловік приховує дуже близьке емоційне спілкування з кимось, шукає романтичної уваги поза стосунками, фліртує навіть без фізичного контакту
Це все забирає емоційну близькість у ваших стосунках з чоловіком, він стає холоднішим ніж раніше, це помітно, хоча партнер намагається не видавати , і типу жінка сама собі надумала
Я точно знаю що не було ніякого фізичного контакту, але і точно знаю як йому кайфово з нею. Він чекає зустрічі кожного дня
Так, в них така робота що бачаться вони кожні 2 дні, а місяць тому щось змінилось і вже кожного дня бачаться
Але в той самий час він розповідає про неї кожного дня, і щось і про мене їй каже, про нашу сімʼю і двох дітей вона знає
Але вона на 15 років молодша нас, красива дівчина, в якої все життя попереду
Соседушка• 26 мая в 12:58
Ответ дляШмоточницаца
Та какая там любовь. Игры от скуки. Мужик с жиру бесится.
Звичайна любов
язззззь!!!• 26 мая в 13:29
Скорее всего выставила бы его с пожитками.
Даже через много лет.
Переболит.
Это проще. чем терпеть мудило рядом с собой гулящее
Даже через много лет.
Переболит.
язззззь!!!• 26 мая в 13:31
Ответ дляОцененная
Ф не питати його про ту дівчину? Не казати щоб змінював роботу і тд? Просто дати волю?
Зачем спрашивать?
Вы же и так все поняли.
Пусть идет.
Сделайте вид что это конец.
Вы же и так все поняли.
Пусть идет.
Сделайте вид что это конец.